Mervin Eşarp Modelleri

Mervin eşarp modelleri, tesettür giyimin en önemli parçalarından biride baş örtüsü olup ev dışında bayanların başlarını örtmek için eşarp ve şal kullanmaktadırlar. Eşarp deyince akla ilk gelen kumaş ipektir. İpek eşarplar tivil ipek eşarp, ipek jakar eşarp, ipek krep saten eşarp, ipek varaklı eşarp gibi bir çok çeşidi olmaktadır. Bayanların kullanım rahatlıklarına göre ipek eşarplar arasındaki farklılıklara göre tercih yaparlar. En çok kullanılan ve tercih edilen %100 ipek olan tivil eşarplardır.

mervin esarp ve sal modelleri

Eşarp seçenekleri içinde yer alan Mervin eşarp tasarımları her bayanın zevkine uygun olacak şekilde dijital baskı, geometrik desenler, ipek vual etnik desenler, lazer kesim ve puantiyeli olmak üzere tasarlanmıştır. Eşarpların yanı sıra şallar içinde aynı tasarımlar uygulanarak bayanların beğenisine sunulmuştur. Canlı renk ve birbirinden farklı bir çok desen seçenekleri ile uygun fiyatlarla giyimlerine kombin yapacakları eşarpları Mervin eşarp seçenekleri ile bulmaları mümkün. Canlı renklerin yanı sıra pastel renklerinde kullanıldığı vual etnik desenli eşarpları bayanların en çok tercih ettikleri desenler arasında yer almaktadır. İçlerinde bulunan desenin renklerle olan uyumunu eşarba aktaran Mervin eşarp çeşitleri bu tarzları ile bayanların beğenisini kazanmıştır. Değişiklik arayışı içinde olan hep aynı tarz türban sıkılan bayanlar için her zaman kendini yenileyerek yeni katalog oluşturan Mervin Eşarpları yaz ve kış kreasyonu olmak üzere bayanların mevsime göre giyimlerine uygun tarzda eşarp ve şallar tasarlamaktadır.

Giyim dünyasının modasına uygun olarak eşarp dünyası da devamlı kendini yenileyerek modaya uygun eşarplar üreterek uygun kombinler oluşturulmasında yardımcı olmaktadırlar. Tesettür giyimin vazgeçilmez parçası olan eşarplar üst giyimle birlikte kombinlendiği için bayanlar giyim kadar eşarp modasını da takip etmektedirler.

Tesettür giyimde özel günler için tasarlanan payetli, boncuklu ve dantel eşarplar artık günlük hayatın içinde de kullanılmaya başladı. Mervin başörtüsü arasında yer alan taş baskılı ferace üstüne örtünen şallar genç ve kendini genç hisseden bayanların beğenisine sunuldu.

mervin saten esarp modelleri

Ayrıca leopar desenin eşarplarda kullanımı o kadar hoş olmuş ki desenlerin ve renklerin uyumu ile desenlerin büyüklüklerinin orantısı ve eşarba bunun yansıtılması ayrı bir hava katmış. Bu senin renkleri arasında geçmiş yıllarda piyasaya çıkartılan çift taraflı şal modelleri ise tesettür giyim için hala vazgeçilmeyen ve devam eden modeller arasında yerini koruyor. Leopar desene rakip olacak olan puanlı desenlerinde bu sene çok kullanıldığı ve renk uyumu ile desen uyumu arasındaki kontrast yakalanmış ve şıklıkta yarış edilecek kadar özel bir parça ortaya çıkmıştır. Çiçek desenlerinde diğer desenler gibi oldukça canlı ve bir tablo gibi tasarlanmış. Düz ipek eşarp ve şalların yanı sıra desenlerin bir ahenk ve uyum içinde tasarlanarak oluşturulan eşarp modası içimde kırmızı ön planda olup yeşil, siyah, bordo, camel renkleri ve renk tonları ile bir çok renkte eşarp modaya uygun düz ve desenli olarak tasarlanmıştır. Çeşitlerinin çokluğu ve kaliteyi uygun fiyatlara alma imkanı sunan Mevin eşarpları her geçen gün bayanlarında ilgisi çekmekte alışverişlerinde aradıkları bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Tesettür giyim üzerine satış yapan bir çok online mağaza Mervin eşarplarının satışını yapmaktadır. Eşarp ve şal ihtiyacınızı almaya karar vermeden önce Mervin eşarplarını bir görün derim hayran kalacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git