Mat Ten Rengi Ruj

Mat Ten Rengi Ruj
27 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.399 kez okundu.

Mat ten rengi ruj markaları nelerdir? Hangi numaraları doğal ve mat tondadır? Cilt tipine göre ten rengi ruj nasıl seçilmeli?

Golden Rose Velvet Matte Ruj 01

Golden Rose markasının Velvet Matte serisinin 01 numaralı ruju, bej ve şeftali tonlarından oluşan doğal bir ten rengi rujdur. İçerisinde beyaz pisment bulunan Velvet Matte 01 numaralı ruj, orta tonlu ciltler de canlı ve gösterişli durur. Mor, bronz ve mavi tonlar da bir makyaj ile şahane bir uyum sağlar. Kalıcılığı çok başarılı olan mat ten rengi rujdur.

Golden Rose Velvet Matte Ruj 27

Golden Rose markasının Velvet Matte serisinin 27 numaralı ruju bej, beyaz ve şeftali tonlarının birleşiminden oluşan doğal bir ten rengidir. Koyu, smokey göz makyajlarıyla uyum sağlayan harika bir mat ten rengi rujdur. Soluk bir makyaj da cilt ölü gibi görülebilir. Allığı bol sürmeniz de fayda var. Kalıcılığı çok iyidir, tek katta istediğiniz tonu elde bileceğiniz mat ten rengi bir rujdur.
mat-ten

Pastel Nude

Pastel markasının 534 numaralı rujuna bayılacaksınız. Tam bir bahar rengi, dudağınız da ruj olduğu belli olan en iyi ten rengi rujlardan biridir. 536 numara da kahverengi alt tonlu ten rengidir. Tek kat sürdüğünüz de dahi rengi nettir.

Pastel Nude Ruj – 533

Pastel markasının Nude serisin 533 numaralı ruju içlerinde en iyi en popüler ten rengi rujdur. Turuncu alt tonlu, kahve tonların da bir rujdur. Kesinlikle pembelik içermez. Çok şık ve dayanıklı ambalaja sahip bir rujdur. Hafif ve kremsi yapıdadır. Mat yapıdadır fakat içerisin de ışıltılar bulunuyor. Rengi sayesin de dudakları çok dolgun gösteriyor. Kalıcılığı orta düzey de olan ruju, gün içerisin de yenilemeniz gerekir. Dudakları nemlendirme özelliği sayesin de dudakları kurutmuyor. Çok kolay sürümü var. Bu ruj kesinlikle bronz ten ve bronz makyajla yaz ayları için vazgeçilmez bir tondur. Ruju kullanmadan önce dudaklarınıza peeling yaparsanız daha güzel bir görünüm sağlar ve daha dolgun görünmesine yardımcı olursunuz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git