Makale Yazarak Para Kazanmak İstiyorum

Makale Yazarak Para Kazanmak İstiyorum
22 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 284 kez okundu.

Makale yazarak para kazanmak istiyorum mu diyorsunuz ? Şimdi hepimizin çok merak ettiği fakat yapmak için de bir türlü cesaret edemediği bir konuya değineceğim. İnternetten yazı yazarak para kazanmak. Neredeyse herkesin internet sayfalarının bir köşesinde reklamını gördüğü ancak güven ya da gizlilik gibi konularda sıkıntı yaşanması korkusundan uğramadığı bir hadisedir. İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır fakat makale yazarlığı ile para kazanmak en çok bilinen yöntemdir. İnternette de bunun ile alakalı birçok site bulunmaktadır. Ancak günümüz internet koşullarından kaynaklı, internet üzerinde yaşanılabilecek kimlik bilgilerinin kullanılması ya da çalışmanın karşılığını alamama konusunda bizler tedirginlik yaşamaktayız. Bu tedirginliğimi acilmakale.com ile yenmiş bulunmaktayım. Nasıl mı? Detaylarla devam ediyorum.

Genellikle evde vakit geçirdiğinden bu tarz işler ile bayanlar ilgileniyor yani evde para kazanmanın yöntemini bulmaya çalışanlar genellikle bizleriz. Ben de bir öğrenci olarak masraflarıma destek olacak bir iş arayışındaydım ama ne okul saatlerime ne de kendime uygun kolaylıkla üstesinden gelebileceğim bir iş bulamadım. Rahatıma düşkün olduğumdan da bu iş konusunu ertelemeyi düşündüm. Bir gün kendi facebook sayfamda dolaşırken bir sitenin haberini gördüm. Makale yazarak para kazanmak ile alakalıydı. Acilmakale.com’a ait olan haberi detaylıca okudum. Katılım kolaydı, kullanımı kolaydı. Ve güvenirlik açısından da sunduğu şeyler benim için yeterliydi. Acilmakale.com’un kendi facebook sayfasına mesaj atarak katılmak istediğimi belirttim. Bana katılım için yeterli olup olmadığımı ölçmem için verilen başlıklar doğrultusunda örnek makale hazırladım.

Acilmakale.com en sevdiğim bir özelliği de geniş başlık skalasına sahip olması, yani kendine yakın başlığı muhakkak bulabiliyorsun. Bu durumu en başında da görmüş oldum ve sistem hala bu şekilde işliyor. Verilen çeşitli başlıklardan iki tanesini hazırlayarak yine mesaj yoluyla katılımı sağlamış oldum. Geri dönüş kısa sürede gerçekleşti. Benden herhangi bir kimlik bilgisi alınmadı. Yalnızca telefon numaram ve mail adresimle kaydım da tamamlanmış oldu. Bana sistemde kullanacağım kullanıcı adı ve şifre verildi. Böylece sisteme artık girebiliyordum. Sistem hakkında ne olması gerektiği nasıl içerikler hazırlanması gerektiği konusunda bilgilendirmeler yetkili kişi tarafından yapılıyor. Hatta günün istediğin saatinde yetkiliyle mesaj yoluyla iletişim sağlıyorsun. Bu olay bence her yerde karşımıza çıkan cinsten değil. Sorun yaşadığımda veya aklıma en ufak bir şey takıldığında bu sitedeki sorumlu kişiyle iletişime geçebiliyorum. En önemlisi de hiçbir zaman cevapsız kalmamış olmam ve bu kişilerin her zaman gereken ilgiyle yaklaşıyor olmaları.

Yazı yazarak para kazanmak ile ilgili aklınıza gelebilecek olan sorulara kısa kısa cevap vermek istiyorum ;

Sistem Nasıl İşliyor ?

Çok basit, sistem üzerinde seçim yapabileceğimiz konular bulunuyor ve bu konular başlıklarla istenileni daha net vurguluyor. İstenilen kelime aralığı ayrıca belirtiliyor. Makaleyi alıp, makaleye yönelik özel bir istek varsa bunu not olarak görebiliyoruz ya da görevli kişi bize bilgilendiriyor. Buna yönelik çalışma hazırlıyoruz. Çalışma tamamen bize kalmış oluyor. Hazırlayıp gönderiyoruz.  Hazırlanan makalenin özgün olması, kopyala yapıştır olmaması çok önemli. En kısa sürede de onaylanıyor ve ücreti bakiyenize ekleniyor. Genel hatlarıyla sistem bu şekilde.

Sistemde yer alan konulara değinmek gerekirse konu aralığı gerçekten çok fazla. İlişkiler, burçlar, yemek tarifleri, doğal ürünler, bakım konuları, sağlık, moda, dekorasyon ve rüya tabirleri gibi konular yer alıyor. İstediğiniz konuyu seçme konusunda tamamen özgürüz. İstersem tek bir konudan dilediğim kadar yazarım ya da her konudan azar azar yazarım acilmakale.com bu konuda bizleri tamamen özgür bırakıyor. Sistem gayet basit ve anlaşılır.

Çalışma Detayları Nelerdir ?

Acilmakale.com’un en güzel taraflarından biri tamamen özgür davranmanıza müsaade etmesidir. Bu diğer ücretli makale yazdıran siteler arasında olmayan bir özellik. Günlük yazma sınırın yok. Haftalık ya da aylık şu kadar yapmalısın diye bir kural yok. Herhangi bir saati yok, tamamen bize kalmış bir durum. İstersen o hafta hiç yazma bir sonraki hafta yaz bununla ilgili kesinlikle bir sıkıntı oluşturmuyorlar. Ancak şöyle de bir durum var. Ne kadar yazarsan o kadar kazanıyorsun. Ne kadar kazanacağını kendin belirliyorsun yani.

Az önce bahsettim aslında ama tekrardan vurgulamak istiyorum. Kesinlikle kopyala yapıştır kabul edilmiyor. Sistemin en büyük ve tek kuralı bu diyebilirim. Ve bence bu da çok mantıklı. Sizin cümleleriniz istenmese zaten sisteme sizi dâhil etmezler. Bu konu da hassas davranırsanız bir sorun yaşamazsınız. Cümlelerin size ait olması önemli olan noktalardan biri yani. Başka da bu kadar kesin bir kural yok sanıyorum.

Dediğim gibi sistemde yetkili kişiler sizinle çok yakından ilgileniyor ve doğal olarak siz nasıl ki işin karşılığını bekliyorsanız onlar da sizden karşılığınızı alacağınız güzel ve özenli bir iş bekliyor.

Ne Kadar Kazanıyorsun ?

Belirttiğim gibi ücretlendirme tamamen bize kalmış bir durum. Ne kadar çok yazarsan o kadar fazla gelir elde ediyorsun. Bunun haricinde her makalenin kendine ait bir ücreti oluyor ve sistemde de sen bunu görebiliyorsun. Dilediğin ücreti seçmekte özgürsün. Sistemi aktif olarak kullanarak güzel bir para elde edebilmek mümkün. Okul nedeniyle sadece boş vakitlerimi değerlendirdiğim için aylık 750-1000 TL kazanç sağlıyorum.

Sonuçta kimse bize oturduğumuz yerden iş imkânı sağlamıyor ve kolay gelir etme edebilmemize aracı olmuyor. Bu nokta da ciddi para kazananların var olduğunu da bilmek gerek.

Nasıl Ödeme Alıyorsun ?

Siz yazdıkça paralarınız birikiyor. Her ay kazandığınız parayı banka hesap bilginize gönderiyorlar.

Acilmakale.com Güvenilir Mi ?

Acilmakale.com’un güzel ve özgür bir sistemi olduğundan bahsetmiştim. Aynı zamanda da oldukça güvenilir. Yalnızca telefon numaran yoluyla seninle iletişime geçiyorlar. Yazdığımız makalelerde herhangi bir kişisel bilgimiz bulunmuyor. Adımız ya da numaramız sistem dışında kullanılmıyor. Anonim olarak makalelerimiz yayınlanıyor. Ve her ne sorun olursa olsun seninle yalnızca mesaj yoluyla iletişime geçiyorlar. Herhangi bir arama yoluyla telefon görüşmesi yok ve bence bu da sistemin artı yönlerinden en önemlisi. Yalnızca mesaj yoluyla ne olması gerektiğini ya da ne olduğunu öğreniyorsun. Bu konuda da bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. Bu bile güven konusunda sistemin sağladığı ayrı bir hassaslık bence.

Acilmakale.com ile Nasıl Tanıştın ?

Ben acilmakale.com ile bir rastlantı sonucu tanıştım. Daha erken tanışıp güzel birikimler yapabilirdim. Bu kadar güvenilir ve kolay olacağını da düşünmemiştim açıkçası. Makale yazarak para kazanma konusunda internette araştırmalar yapmıştım daha önceden. Ama her site kendi reklamını ballandıra ballandıra anlatıyor. Biraz daha araştırdığımda aslında bu konuyla alakalı sorun yaşadıklarını yazan birçok internet kullanıcısı gördüm. Mesela ödeme yaklaştığında sistemden çıkarılma ya da ödeme alamama gibi sorunlarla karşılaşan insanlar olduğunu görünce tedirginlik yaşamamak elde değil. Fakat bu noktada acilmakale.com ile sıkıntı yaşayabilecek birilerini bilmiyorum. Çünkü sistem paranın değil işin peşinde. Burada gerçekten kişileri ve işleri önemseyen insanlar var. Tekrardan söylüyorum ben kendi başıma tanıştım çünkü daha önce kimse bana bu konuda bilgi vermemişti. Ama sizler bu yazıyı okuduğunuzda bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Nasıl Başvuru Yapacağım ?

Ve yazmayı seviyor, para kazanmak istiyorum, boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum diyorsanız tek yapmanız gereken facebooktan acilmakale.com sayfasına mesaj atarak katılmak istediğinizi belirtmek. İşte bu kadar basit!

Bu konumda evde bilgisayardan yazı yazarak para kazanmak ile ilgili tüm detayları tecrübelerime göre sizlerle paylaştım. Aklınızda bir soru mu var ? O halde konu altında yer alan yorum bölümünden sorularınızı bana iletebilirsiniz, en kısa sürede cevap vereceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git