Makale Yazarak Para Kazanma Hakkında Herşey

Makale Yazarak Para Kazanma Hakkında Herşey
4 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 309 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar, ben Dilan. Sizinle internetten makale yazarak para kazanma hakkında konuşmak istiyorum. Öncelikle aklınıza  gelen soruları duyar gibiyim. ‘ İnternetteki sitelere güvenebilir miyim?’ ‘ Kişisel bilgilerimi , hesap bilgilerimi başkalarıyla paylaşmam ne kadar doğru?’ ‘ Diğer bir çok sitede olduğu gibi ödemeler düzensiz olur mu?’ ‘ Emeğimin karşılığını alabilir miyim?’ Bunlar gibi  daha bir çok kafa karıştırıcı soru…

O zaman benim acilmakale.com hikayemi sizinle hemencecik paylaşayım. Üniversiteye ilk başladığım sıralarda ben de bir çok öğrenci gibi hem para kazanabileceğim hem de derslerimi etkilemeyecek bir şeyler arıyordum. Öğrenci olmak zaten oldukça zor hele bir de benim gibi şehir dışında okumak kat kat zor. Hal böyle olunca da part-time iş ilanlarına yavaş yavaş göz gezdirmeye başlamanız da normal. Ben de tabi o sıralar bakınmaya başladım. Kaldığım eve yakın bir kafeye iş başvurusu yaptım ve bir süre çalıştım. Part-time olmasına rağmen belirli bir çalışma saatim yoktu dahası müdürümüz acil ihtiyaç olduğunda her an çağırabiliyordu. Sosyal hayatım iş yerinden haber beklemekten tamamen bitmişti. Okul hayatı desen gece saatlerce ayakta durup, sabahleyin zor bela derse yetişmeye çalışıyordum. Derslerim bir anda kötüleşti, kendime ve arkadaşlarıma zaman ayıramaz oldum, anlayacağınız dinlenebileceğim tek bir gün bile kalmamıştı.

Hayatım iyice düzensizleşmeye ve iyice kötüleşmeye başlayınca ben de işten ayrılma kararı aldım. Çünkü orada çalışırken ne emeğimin karşılığını alabiliyordum ne de kazandığım paranın keyfini çıkarabiliyordum. İşten ayrıldıktan sonra kendimi bir süre dinlendirdim, yorgunluğumu attım. Daha sonra bir yerlerden para kazanmadan şehir dışında okumanın zorlukları yeniden baş gösterdi. Çalışmak için daha uygun, daha rahat işlere bakmaya karar verdim. Çünkü bu sefer çalışacağım yerin ne derslerimi etkilemesini ne de beni sosyal hayatımdan alıkoymasını istemiyordum. Fakat baktığım hiç bir iş benim bu beklentilerimi karşılamadı. Aklımda bu sorularla tatil için memleketime gittiğimde dershaneden bir arkadaşımla buluştum. Ona iş maceramı anlattım. Bunları duyunca bana internetten para kazanmaya ne dersin sorusunu sordu.

Önce direkt ‘ Hayır ya ben güvenemem öyle şeylere yalan onlar, kandırıyorlar insanları.’  dedim. Arkadaşım benim bu ön yargılarımı görünce kendisinin de bu işi yaptığını ve çok memnun olduğunu, bu siteye güvenebileceğimi söyledi. Sıkıştığı zamanlarda geceleri uzun çalışmalar yaparak sıkıntısını giderdiğini belirli bir krediye ulaştıktan sonra ayın belirli bir döneminde gecikmeden ödeme yapıldığını, istediği zaman özel çalışmalara katılabildiğini hatta herhangi bir sorunu olduğu zaman yetkili kişilerle iletişim kurup sorunlarını dile getirebildiğini söyledi.

O bütün bunları anlattıktan sonra bu siteyi iyice merak ettim. Nasıl başvuru yapabileceğimi sordum. acilmakale.com’un facebooktaki sayfasına mesaj olarak örnek makalemi gönderip onaylandıktan sonra benim de acilmakale ekibinin bir parçası olabileceğimi söyledi. Bütün bunları dinledikten sonra kendi kendime neden olmasın dedim. Çünkü en yakınımdaki insan bana bunun garantisini vermişti. Bende eve geçer geçmez seçmemizi istedikleri konulardan birini seçip makalemi hazırladım. Bir süre sonra acilmakale ekibi bana dönüş yaptı ve ben de artık bu grubun bir üyesi olarak çalışmalarıma başladım.

Elimden geldiği kadar düzenli çalışmayı denedim. Bu sitenin en güzel yanı ise benim için verilen konulardı. Makyajdan tut sağlık, burç yorumu, cilt bakımı, modaya kadar bir çok konuda istediğim yazıları yazabiliyordum. Bu sayede konuları araştırdıkça hem yeni şeyler öğreniyor hem de öğrendiklerimi kendi cümlelerimle aktararak kendimi yazarlık konusunda eğitebiliyordum. Ayrıca acilmakale bana bunları katarken aynı zamanda para da kazandırıyordu. Ben de böylece öğrencilik döneminde hem para kazanıyor hem geziyor hem de derslerden geri kalmıyordum. Anlayacağınız her şey istediğim gibi olmuştu. Benim acilmakale hikayem böyle.

Laf lafı açmışken sizinle bir de acil makalenin avantajlarından bahsetmek isterim. İlk olarak ekibimizin herhangi bir yaş sınırının olmaması evde çalışmayan kadınlarımız için olsun, lisede boş zamanlarında para kazanmak isteyen fakat yaşı tutmadığı için ya da ailevi nedenlerden bunu yapamayan genç kızlarımız için olsun güzel bir fırsat olacaktır. Dahası ev hanımlarımız ya da okuyan gençlerimiz için en güzel yanı çalışma saatlerini kendilerine göre ayarlayabilmeleri büyük bir nimettir. Örneğin ev hanımlarımız sabah ev işlerini halledip, kahvaltılarını yaptıktan sonra telefonun ya da bilgisayarın başına oturup diledikleri kadar çalışabilirler. Yorulduklarında ya da acil bir işleri olduğunda çalışmalarını kaydedip tekrar müsait oldukları zaman da devam edebilirler. Öğrencilerimiz de gündüzleri derse girip, daha sonra arkadaşlarıyla istedikleri etkinlikleri yapıp geceleyin diledikleri zaman çalışmalarını yapabilirler. Acil makalenin öğrenciler için en güzel yanı ise ders arasında makale yazabildikleri gibi sınav haftasında da dersleriyle ilgilenip kendilerine mola verebilirler. Çalışma saatleri konusunda ya da çalışmaların azlığı veya çokluğu ile ilgili herhangi bir baskının olmaması da acil makalenin artılarından olsa gerek.

Bunun yanı sıra herhangi bir sınırlamanın olmaması sizin dilediğiniz kadar para kazanabileceğinizi de gösteriyor. Mesela kendinize bir iş yerinde çalışır gibi bir düzen sağlayıp belirli saatlerde çalışmalarınızı yapmanız büyük miktarlar kazandıracaktır. Çalışmalarınıza göre minimum limit 100 ile sınırsız limit arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Örneğin günde 20 makale yazarak ayda 700-100 kazanabilirsiniz ya da kendinize herhangi bir hedef belirleyip her gün o sayıda makale yazarak dilediğiniz kadar ihtiyacınız olduğu kadar para kazanabilirsiniz.

Acil makalenin avantajlarından bahsetmişken güvenilirliğinden bahsetmeden geçmek olmaz. Size bu konuda en yakınımdan yani kız kardeşimden örnek vereceğim.Kız kardeşim yazı yazarak para kazandıran siteler arasında birçoğunu denedi ve makale yazarlığı yaptı. Fakat diğer sitelerde belirli bir çalışma zorunluluğu, sistemden uzaklaştırma, ödemelerde aksaklık gibi birçok sorunla karşılaştı. Zaten bende bu sitelerde yazı yazarak para kazananların yorumları araştırdığımda oldukça fazla şikayet olduğunu gördüm.

Acilmakale sizi bu kadar kısıtlamadığı ve zorlamadığı için size daha rahat para kazanma ortamı sağlıyor. Tabi bir de kız kardeşimin ödeme konusunda çektiği sıkıntılardan bahsetmemek olmaz. Belirli bir tarihte ödeme alamadığı gibi yorulmasının karşılığını da alamıyordu. Ancak acil makalede yukarıda da bahsettiğim gibi belirli bir sınıra ulaşınca ayın belirli döneminde hesabınıza anında paranız yatırılıyor. İşlerden dolayı belirli sınıra ulaşamazsanız o ay ki çalışmalarınız diğer aya aktarılıyor ve böylece geçen ay verdiğiniz emekler de boşa gitmiyor. Yani siz de acilmakale.com güvenilir mi diye düşünüyorsanız bu konuda aklınızda kesinlikle bir soru işareti kalmasın.

Ben bu ekibe arkadaşım sayesinde katıldım bana garantiyi kendisi vermişti şimdi ben de size garanti veriyorum ki internet üzerinden para kazanma konusundan acil makaleye güvenebilirsiniz. Kattığı diğer bir çok şeyi ve bu sitenin avantajlarını tekrardan dile getirmiyorum bile. Ben kendi hikayemi sizinle paylaştım umarım aklınızdaki soru işaretlerini biraz olsun giderebilmişimdir. Siz de katılmak isterseniz facebook sayfasından örnek makalenizi gönderip başvuru yapabilirsiniz. Eğer kabul edilirseniz hepinize çalışmalarınızda şimdiden başarılar dilerim ayrıca sizi anlattıklarım sayesinde aramızda görmekten gurur ve mutluluk duyarım.

Makale yazarak para kazanma konusu ile ilgili aklıma gelenleri olabildiğince paylaşmaya çalıştım. Fakat yazı yazarak nasıl para kazanılır ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa hemen altta yer alan yorum bölümünden sorularınızı bana iletebilirsiniz. En kısa sürede sorularınıza cevap vereceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git