Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler

Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler
22 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 375 kez okundu.

Makale yazarak para kazandıran siteler nelerdir ? Öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse arkadaşlar ben Burcu !  Size bu konumda makale yazarak para kazanma konusunda kendi tecrübelerimi paylaşmak istiyorum.

Ben 22 yaşındayım ve şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde Tarih öğretmenliği okuyorum. Ailemden uzakta bir öğrencilik hayatı yaşadığım için hem maddi hem de manevi olarak zorlanıyordum. Bunun için her öğrencinin aklından bir dönem geçirdiği gibi iş arayışına koyuldum. Herhangi bir iş tecrübem yoktu ve iş bulmakta çok zorlandım. En sonunda bir iş buldum ve part time işe girmek için bir markete başvurdum. Orada 15 gün kadar çalıştım ama daha fazla dayanamayacağımı anladıktan sonra işten çıkmak zorunda kaldım.

Bu süreçte derslerimi çalışamadım ve yorgunluktan başka hiçbir şey yapmaya halim kalmadığını hissettim. Daha sonra başka işlerde çalışmama ise ailem karşı çıktı ve zaten bunun için uzun saatler harcayacak kadar enerjim yoktu. Eve geldiğimde hemen uyuyakalıyordum, günün tadını çıkartamıyordum. Anlayacağınız depresyona girme arifesindeydim ama yine de hem derslerimi çalışıp hem de kendi harçlığımı kazanmak istiyordum. Bunun yanında boş zamanlarımı değerlendirmek istiyordum. Tam da bu sırada aileme yük olmamak için bir çözüm yolu ararken karşıma acilmakale.com çıktı. Facebook’ta bu siteyi görünce başta inanamadım bunu iyice araştırdım. Alttaki yorumlardan çok güzel geri dönüşler aldığını fark ettim. Acilmakale.com ekibiyle konuşmaya karar verdim. Ne kaybederim ki diye düşünerek yola çıktığım bu yoldan çok kazançlı çıktım. Ben bu site sayesinde boş zamanlarımda hem makale yazarak kendimi bu konuda yetiştirdim hem de kendi harçlığımı kazanarak aileme yük olma hissinden kurtuldum.

Bu site ile ilk karşılaştığımda tabii ki benim de tereddütlerim oldu, acilmakale.com güvenilir mi ? Acaba emeğimin karşılığını gerçekten alabilir miyim? Gibi sorular bir süre peşimi bırakmadı. Fakat daha sonra bu işi uzun zamandır yaparak kendi paralarını kazanmış pek çok kız arkadaşla konuşma fırsatı buldum ve ilk ay harçlığımı kazanmak amacı ile ben de makale yazmaya başladım. Ay sonu geldiğinde ise, 600- 700 TL gibi benim için önemli paralar aldığım oldu. Üstelik bunu okuluma devam ederken sadece boş zamanımı değerlendirerek kazanıyordum.

Bu kazancımı burs gibi değerlendirdim ve tüm ihtiyaçlarımı bunun sayesinde ailemden hiç destek almadan karşılayabilme gücünü elde ettim. Bu site ile yazı yazarak para kazanmak ise sandığınızdan daha basit. Sitede yayınlanan güncel konulardan istediğinizi alarak belirlenen kelime sayısı kadar yazıyor ve editörlere kontrol etmesi için gönderiyorsunuz. Ödemeniz ise banka hesap numaranıza yapılarak size bilgi veriliyor. Para kazanmanın en güzel yolunun makale yazmak olduğunu ben bu site sayesinde öğrendim. Aynı zamanda günlük makale yazma sınırı da olmadığı için ne kadar boş zamanınız var ise, o kadar makale yazabiliyorsunuz. Makale yazmadığınız dönemlerde de bakiyenizden kesinti yapılmıyor. Bu nedenle ev hanımları, öğrenciler ya da ek iş olarak bu işi yapmak isteyen herkes acilmakale.com ekibinde buluşuyor.

Evden yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız Acilmakale.com’a Facebook’tan rahatlıkla ulaşarak başvuru yapabiliyorsunuz. Benim aklıma yattığı ve güven hissettiğim için bu işe giriştiğimde daha sonra bunu bir hobi gibi yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Şimdi ise, makale yazma işini sadece para kazanmak için değil, vaktimi daha güzel değerlendirebilmek ve yeni şeyler öğrenebilmek amacı ile de yazıyorum. Zaten herkesin hayali oturduğu yerden para kazanmak değil midir?

Ben bu sayesinde bu hayalime kavuştum. Kendimce belirlediğim esnek saatler içinde yazdığım makale kadar para kazanıyorum. Bunun sonucunda ise hem kendi ihtiyaçlarımı karşılıyor hem de çevremdeki insanları mutlu ediyorum. Aslına bakarsanız Acilmakale.com gibi pek çok makale yazarak para kazandıran siteler var. Yazmayı bu kadar çok sevmişken bunların da hepsini araştırdım. Fakat bu sitelerin aslında hiç güvenilir olmadığını, ödeme konusunda hep sıkıntılar çıkartarak günde belirli bir sayıda makale yazma zorunluluğunu koyduğunu, çoğunda ise, 200 TL’nin altında bakiyeye sahip olduğunuzda ödeme yapılmadığını öğrendim. Bunun yanında saçma sapan nedenlerden dolayı bakiyenizden kesinti yaparak emeğinizi sömürmeleri de cabası. Bu nedenle bulunduğum konumda acilmakale.com ile karşılaşmaktan çok mutluyum.

Bu site sayesinde hiç değilse yazdığım makale kadar hak ettiğim ödemeyi alabileceğimi biliyorum ve bu konuda içim çok rahat. Bunun için de başka macera arayışlarına hiç girmedim. İnternetten para kazanmak, ilk başta bana da çok mantıklı ve güvenli gelmemişti. Zaten bu nedenle de Acilmakale.com yazarlığına geniş kapsamlı bir araştırma sonucunda giriştim. Garantici bir yapıya sahip olduğum için hem vaktimi hem de emeğimi çöpe atmak istemem. Bu yazımı ise benim gibi düşünen arkadaşlara ışık tutmak ve onları bu konu ile ilgili bilgilendirmek amacı ile yazdım. Ben 3 yıldır acilmakale.com ekibi ile çalışıyorum ve bundan da çok mutluyum. Siz de evde oturduğunuz yerden para kazanmak ve kendi harçlığınızı kazanmak isterseniz Acilmakale.com ekibi ile tanışmalısınız.  Şimdi aklınızdaki tüm soruların cevabını bulması için bazı konulara daha iyi açıklık getirmek istiyorum ve soru cevap şeklinde yazımı bitirmek istiyorum.

Her Ay Ne Kadar Para Kazanıyorsun ?

Acilmakale.com’dan yazdığınız makale sayısı ve makalelerin uzunluğu kadar para kazanabilirsiniz. Ben her ay acilmakale.com’dan aylık olarak 500 ila 1000 arasında para kazanıyorum. Bu sayı sizin makale yazma hızınıza ve çokluğuna göre değişkenlik gösteriyor. İstediğiniz kadar yazmakta özgür olduğunuz için tamamen ne kadar kazanacağınızı da kendiniz belirlemiş oluyorsunuz.

Günlük Kaç Saat Makale Yazıyorsun ?

Ben bu sitede bazen 3-4 saat makale yazsam da işim olduğunda ya da canım yazı yazmak istemediğinde ise hiç vakit geçirmiyorum. 1 saat içinde çok rahat en az 4-5 makale yazabilirsiniz. Yazma hızınıza ve tarzınıza göre zamanı kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İş yoğunluğunuz olduğu zamanlarda daha az yazabilir, boş zamanlarınızda ise bu açıklığı kapatarak yine yüksek rakamlar kazanabilirsiniz.

Ödemeleri Nasıl Alıyorsun ?

Her ay sonunda ödeme yapılacağı zaman acilmakale.com benden hesap bilgilerimi ve hesap numaramı istiyor. Böylelikle de rahatlıkla paramı alıyorum. 3 senedir bu site ile çalışmama rağmen ödemede hiçbir aksaklık ya da problem yaşamadım. Aynı zamanda hesap numaranız yoksa da hak kazandığınız para sizin cep telefonunuza gönderiliyor ve bu sayede kartsız işlem yolu ile de rahatlıkla dilediğiniz gibi kazancınızı çekebiliyorsunuz.

Hangi Konularda Makale Yazılıyor ?

Acilmakale.com çok kapsamlı bir site olduğu için pek çok farklı konuda makale üretiyoruz. Sistemde kadın, dekorasyon, makyaj, burçlar, ilişkiler, sağlık, güzellik, beslenme, ekonomi, aşk ve ilişkiler ve turizm gibi pek çok konu yer alıyor. Siz de bu konulardan istediğiniz her hangi birini alarak yazmaya başlayabiliyorsunuz. Makalelerin yanında ise aldığınız makaleden ne kadar kazanç sağlayacağınız yazıyor.

Bu konumda yazı yazarak para kazanmak istiyorum diyen arkadaşlar için nasıl başladığımı ve nasıl çalıştığımı detaylı olarak anlatmaya çalıştım Eğer makale yaz para kazan ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa konu altında yer alan yorum bölümden tüm sorularınızı bana iletebilirsiniz. En kısa sürede sorularınıza yanıt vereceğim. Mutlu günler dilerim.

Makale Yazarak Para Kazandıran Siteler Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Duru dedi ki:

    Merhaba, aklıma takılan bir soru var: bu siteyi daha önce oldukça araştırdığınızı söylediniz, ben de şöyle bir bakmak için sitesine gireyim dedim. Ancak ortada site falan yok, var olan adresin de ciddi bir site görüntüsü yok. Çalıştığınız sitenin linkini benimle paylaşırsanız sevinirim. Çünkü bulduğum (acilmakale.com) sitenin, sizin tarif ettiğiniz site olduğunu pek sanmıyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum… 🙂

  2. admin dedi ki:

    Merhaba Duru, doğru siteye girmişsin fakat sadece çalışanların sisteme giriş yaptığı kapalı bir sistem olduğu için siteye girdiğinde sadece duyurular kısmını görebilirsin. Facebook sayfası üzerinden başvuru yapabilirsin, konu ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi sağlayacaklardır.

Sayfa başına git