Mac Ten Rengi Ruj

Mac Ten Rengi Ruj
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 598 kez okundu.

Koyu, dumanlı, dramatik gözlerin, ya da makyajsız makyaj stilinin vazgeçilmez rengidir mac ten rengi ruj. Fakat ten rengi rujlar her tene ne yazık ki uymaz. Esmer tenli olan bayanlar, ten renklerine uygun olarak koyu ren rengi ruj seçmelidir. Kahve tonları da tabi ki esmer tenli bayanlara uygun, ten rengi ruj grubuna girer. Açık ten rengi rujlar esmer ve buğday tenli bayanlar da yapay durabilir. Bu nedenle en uygun tonu seçmeli ve kesinlikle denemeden almamalısınız.

Mac ten rengi ruj arasında yer alan ilk olarak MAC Myth’le başlayalım. MAC Myth saten bitişli ten rengidir. Koyu göz makyajlarıyla çok iyi uyum içerisindedir. Saten yapı da olduğu için çizgilere dolabiliyor, fakat kalıcılığı oldukça iyidir. Bu ruju kullanmadan önce peeling yaparak ölü derilerinizden kurtulmalısınız. MAC Myth ten rengi rujun satiş fiyatı 49 TL’dir.

Bir diğer MAC ten rengi ruju da MAC Hue dir. Bu ruj koyu göz makyajlarla iyi kombin sağlayan ten rengidir. MAC Hue soft pembe ve şeftalinin en açık rengidir. Islak görünüm sağlar.

mac-ten-rengi-rujlar

MAC Cremesheen serisinden Peach Blossom, dudaklarda kayan ve dudakları nemlendiren yapıya sahiptir. Kremsi ve canlı görünümlüdür. Peach Blossom uçuk şeftali tonların da ten rengi rujdur. 49 TL satış fiyatıdır.

Bir diğer Mac ten rengi ruj da MAC Angeldir. Bu ruj Kim Kardashian’ın kullandığı ve favorisi olan bir rujdur. MAC markasının Frost kategorisin de yer alır. Yapısı orta matlıkta hafif kremsidir. Tonu uçuk pembedir. Uygulaması çok kolay ve harikadır.

Mac markasının diğer ten rengi ruju da, MAC Creme Cup, bu ruja bayılacaksınız. MAC Creme Cup kremsi yapıdadır, tonu uçuk bebek pembesidir. Bu ten renginin en güzel tonudur ve koyu göz makyajların da, hafif bir pembe allık kullanarak kombin sağlaya bilir ve harika görünüm elde edebilirsiniz.

Son olarak MAC Patisserie ten rengi ruju diğer tüm rujlar arasın da en koyu tondur. Hafif kahverengilik olsa da sürümü kolay ve kalıcılığı yoğundur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git