Mac Ruj Fiyatları

Mac Ruj Fiyatları
21 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 874 kez okundu.
Ünlü kozmetik markaları arasında yer alan mac rujlar geniş ürün yelpazesi ile makyaj tutkunlarının karşısına çıkıyor. Mac ruj fiyatları ile ilgili merak ettikleriniz için konumuza göz atabilirsiniz.

Tüm kullanıcı ve bloggerların aşık olduğu ruj listesinin başında MAC markasının Please Me ruju geliyor. MAC Please Me fiyatı 55 TL’dir.

MAC angel, Please Me’ye benzer bir ruj’dur. Açık ve parlak bir görünümü vardır. Sarışın ve kumrallara çok yakışır. MAC Angel fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Craving gül kurusu rengini andıran bir tondur. MAC Craving fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Vegas Volt, turuncu ve pembe karışımı tondadır. Bu ruj dikkat çekmek istemeyenler için idealdir. MAC Vegas Volt fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Morange dikkat çekmek isteyenler için idealdir. Kırmızı alt tonlu bir rujdur ve dişlerinizi olduğundan daha beyaz gösterir. MAC Morange fiyatı 55.00 TL’dir.

mac ruj fiyat

MAC Pink Nouveau yazın vazgeçilmez renklerindendir. Her makyajla uyum sağlar. Pamuk şeker pembesi renk tonundadır. MAC Pink Nouveau fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Candy Yum Yum bu rujda dikkat çekmek isteyen veya kendini sadece pembe rujla güzel hisseden bayanlar için çok iyi bir seçenektir. Şeker pembesi bu ruj, dudaklarınızı ön plana çıkarmak için elinizin tek gideceği rujdur. MAC Candy Yum Yum fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Russian Red, tam kırmızı düşkünleri içindir. Hafif bordo tonlarında olsa da, kırmızı sevenler bayanlar için vazgeçilmez bir rujdur. Kırmızı ruj seviyorsanız MAC Russian Red almalısınız. MAC Russian Red fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Relentlessly Red, hem kırmızı hem de mat bir yapıya sahiptir. Kırmızı ve mat seven bayanlar için idealdir. Kullandıkça kullanası gelen rujun yapısı yumuşaktır, mat rujlar genel de kurur fakat bu rujun kadife görünümü sayesin de mükemmel bir rujdur. MAC Relentlessly Red fiyatı 55.00 TL’dir.

MAC Rebel bordo ve mürdüm karışımı koyu bir rujdur. Yaz için uygun olmasa da genelde hanımlar kullanmaktan vazgeçemez. Her an elinizin altında bulunduracağınız MAC Rebel rujun fiyatı  55.00 TL’dir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git