Mac Kırmızı Ruj

Mac Kırmızı Ruj
28 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 772 kez okundu.

Mac kırmızı ruj serileri nelerdir ? Mac kırmızı ruj özellikleri nelerdir ?

MAC/ Russian Red

Mac markasının en çok satan kırmızı ürünüdür. Popülerliğini hiç şüphesiz Madonna’ya borçludur. Alt tonu mavi olan kırmızı bir rujdur. Dokusu mattır ve opak bitişlidir. Yoğun pigmentasyonlu MAC kırmızı rujdur.

MAC/ Ruby Woo

MAC markasının en çok satan rujları arasındadır. Mavi alt tonlu, retro kırmızısıdır. Kurudur ve mat bir dokuya sahiptir. Oldukça yoğun bir kırmızıdır ve kırmızı halıların vazgeçilmez rujudur. Dokusu mattır ve opak bitişli bir rujdur.

MAC/ Red

MAC markasının Red ürünü mavi alt tonlu ve dikkatleri hemen üzerine çeken kırmızı rujdur. Her cilt tipine uygundur ve sarı dişleri bembeyaz gösterir. Yapısı koyu ve mavi alt tonlu kırmızıdır. Saten dokulu ve yarı mat olan bir üründür. Yoğun pigmentli, opak bitişli kırmızı rujdur.

MAC/ Lady Bug

Fazla dikkat çekmek istemeyen ama kırmızı rujdan da vazgeçemeyen bayanların severek kullanacağı üründür. Hafif ışıltılı ve yumuşak bitişli üründür. Sarı domates alt tonlu, parlak dokulu kırmızı rujdur. Işıltılı bitiş sağlar ve renk verme derecesi ortadır.
mac-kirmizi

MAC/ Chili

Aslında bir çok bayanın en sevdiği üründür. Mavi alt tonlu olmayan ve mavi alt tonu sevmeyen bayanlar için ideal bir üründür. Turuncu, sarı alt tonlu harika bir sonbahar kırmızısıdır. Gündüz ve gece rahatlıkla kullanabileceğiniz hafif kiremit rengini andıran bir rujdur. Rengi tam olarak kahve, turuncu ve kırmızı tonlarının karışımıdır. Mat dokulu bir yapıya sahiptir. Opak bitişli ve pigmenti yoğun bir rujdur. Açık tenli bayanların vazgeçemeyeceği bir ruj olduğu kesindir.

MAC/ Dubonnet

Kahve alt tonlu kiremit kırmızı bir rujdur. Hatta Gwen Stefani’nin kullanmaktan vazgeçmediği tek kırmızı rujdur. Kahve tonlarının olması çok güzel bir koyu kırmızı elde edilmesini sağlamış olan bu rujun dokusu yoğum kremlidir. Bitişi de kremsi yapıdadır ve pigmenti oldukça yoğundur. Tek kat sürülme de hemen rengini belli eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git