Mac Göz Kalemi Fiyatı

Mac Göz Kalemi Fiyatı
27 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.617 kez okundu.

Mac göz kalemi fiyatı nedir? Mac göz kalemi çeşitleri nelerdir? Mac göz kalemi uygulaması,sürülmesi,duruşu nasıldır ? Renk seçenekleri nelerdir ?

Sevgili hanımlar, çarpıcı ve etkili bakışlar hepimizin en büyük hayali öyle değil mi? Işıl ışıl parlayan çarpıcı bakışlara kavuşmak artık mac göz kalemi ile çok daha kolay. Mac göz kalemi, kolay sürülen yumuşak dokusu ve gözleri apayrı bir çekiciliğe bürüyen ışıltılı yapısı ile bir çok bayanın tercih ettiği biz göz kalemi markasıdır. Mac göz kalemi fiyatları ise 49.90 liradan başlıyor. Farklı renk seçenekleri ile her bütçeye uyan göz kalemi seçenekleri mevcut.

mac-goz-kalem

Mac göz kalemi akmayan özel yapısı ile uzun süre gözünüzde aynı kalıcılığını korur. Akan bir göz kalemi kısa süre içinde kötü sonuçlar verecektir. Mac eyeliner ise, akmayan ve kalıcılığını koruyan yapısı ile çok daha verimli sonuçlar almanızı sağlar. Mac asansörlü göz kalemi bu konuda ki en iddialı göz kalemidir ve fiyatı 50.00 liradır. Uygun fiyatı ve zengin renk seçenekleri ile mac göz kalemi gözlerde büyülü bir etki bırakacaktır. Asansörlü mac göz kalemi kolay açılır kapanır bir ürün olması sebebi ile, çok daha kolay bir kullanım sağlar. Uygun fiyatı ve kaliteli yapısı ile kaçırmamanız gereken bir üründür. Mac beyaz göz kalemi fiyatı ise 5.90 dan başlamaktadır. Göz makyajının en önemli ürünlerinden olan beyaz göz kalemi, göz diplerine sürülerek daha büyük ve daha ilgi çekici gözlere kolayca sahip olmanızı sağlar. Mac göz kalemi göz makyajında oldukça önemli bir yer tutan beyaz göz kalemi konusunda da oldukça iddialıdır. 4.90 dan başlayan çok uygun fiyat avantajları ile hanımların vazgeçemediği bir marka olmaya devam etmektedir.

mac-goz-kalemi

Yedi farklı renk seçeneği bulunan mac göz kalemi , mavi, siyah, yeşil, kahve tonları, mor ve lacivert renkleri ile bayanların ilgisini çekmektedir. Her renk seçeneği ayrı bir cazibeye sahip olan mac göz kalemleri, yumuşak ve göze asla zarar vermeyen yapısı ile de dikkat çeker. Mac göz kalemleri çeşit çeşit renk avantajları ile 49.90 liradır. Kaliteli, yumuşak ve parlak bir göz kalemi tercih etmek istiyorsanız uygun fiyatları ile mac göz kalemleri sizleri bekliyor. Işıl ışıl ve çarpıcı gözlere saniyeler içinde kavuşmaya hazır mısınız?

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git