Loreal Akmayan Göz Kalemi

Loreal Akmayan Göz Kalemi
19 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.235 kez okundu.

Göz kalemleri, göz makyajının olmazsa olmazlarından bir tanesidir. İnternette de gördüğüm kadarı ile herkesin göz kalemleri ile ilgili en önemli tek şey akmayan göz kalemi önerisi. Son zamanlar da akmayan göz kalemleri ile karşınıza çıkan loreal akmayan göz kalemleri.

Loreal markasının Superliner Silkissime göz kalemleri en başarılı göz kalemlerinden biridir. Artık makyaj çantalarınızda da olmazsa olmazlar arasında yerini alacak gibi duruyor. Lafı fazla uzatmadan Loreal’in bu mükemmel göz kalemine bir bakalım.

loreal-akmayan-goz

Loreal Superliner Silkissime akmayan göz kalemleri 24 saate varan kalıcılık vaat ediyor. Bu kısmı bazı göz yapıların da değişkenlik gösterse de kalıcılığı kesinlikle yoğun ve tartışılmaz. Yoğun çarpıcı renk veren bu kalemin sürümü de kremsi yapısı sayesin de çok kolay. Adının hakkını veriyor, superliner! Kolay uygulama yapabileceğiniz bu göz kalemlerine kesinlikle hayran olacaksınız. Loreal’in tanıtım videolarında da görebileceğiniz gibi kalın eyeliner çekmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak, ayrıca sloganı da gözler de kelebek etkisi. Kalemtıraş ile istediğiniz zaman ucunu sivri hale getirerek ince çizgiler de çekebilirsiniz. Bu göz kalemini uyguladıktan sonra ne kadar zaman geçerse geçsin, rengi açılmaz, griye dönmez. Yoğun siyah bir renktedir. Çok kolay sürüldüğü gibi kolaylıkla da sabitleniyor. Sürerken dikkatli olmalısınız çünkü kuruyor, eğer yanlış sürdü iseniz düzeltmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Yağlı, suya dayanıklı temizleyici ürünler ile, gözünüze hiç bir zarar vermeden Loreal akmayan göz kalemini çıkarabilirsiniz. Suya karşı dayanıklıdır ve yazın istediğiniz gibi deniz de, havuz da, plaj da kullana bilirsiniz.

Loreal akmayan göz kalemi, eyeliner gibi çekmek isteyenler için de kesinlikle ideal bir fırsat. Ucunu istediğiniz şekle sokabilirsiniz. Gözün içine uygulamaya geçecek olursak da, gönül rahatlığı ile gözünüzün içine sürebilirsiniz. Kesinlikle çapak yapmaz, göz diplerin de toplanmaz, nereye sürüyor iseniz orada sabitlenir. Göz probleminiz var ise Loreal de dahil hiç bir göz kalemini göz içine sürmemeniz gerekir. Sürdüğünüz takdir de alerjik, sulanan bir göz oluşabilir. Bu nedenle Loreal’de suç bulmamak lazım. Loreal akmayan göz kalemlerinin aslında olumlu ama bazıları için olumsuz olan tek özelliği hemen sabitleniyor düzeltmeye fırsat kalmıyor olmasıdır. Fakat bununla el çabukluğu ile üstesinden gelebilirsiniz.

Loreal Superliner Silkissime akmayan göz kalemlerinin satış fiyatı 30 ile 40 TL arasında değişiyor, mağazalarda ise 39 TL iken, internet üzerinden sipariş verdiğiniz de sitelerin de 31 TL’ye, indirimde de 19. TL’ye bulmanız mümkün. Göz kalemi almadan önce Loreal akmayan göz kalemine mutlaka göz atın derim.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git