Küçük Göğüs Nasıl Büyütülür ?

Küçük Göğüs Nasıl Büyütülür ?
19 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 1.094 kez okundu.

Küçük göğüslü bayanların belki de en büyük sorunu küçük göğüslü olmalarıdır. Bazı bayanlar göğüslerini büyütmek için cerrahi bir müdahale geçirmeden göğüslerini büyütmek ister. Böyle düşünen bayanlar için doğal yöntemler ile göğüslerini büyütebilecekleri yöntemler elbette ki mevcuttur. Hiçbir cerrahi müdahaleye başvurmadan göğüs büyütmek aslında mümkündür.

Bazı gıdaları tüketerek ve bir takım göğüs büyütücü mesajlar yaparak küçük göğüsler büyütülebilir. Başlıca göğüs büyütücü gıdalar arasında rezene, susam, çörek otu, elma, yağda pişirilmiş yumurta gibi gıdalar bulunmaktadır. Bu gıdaları tüketmek göğüslerini büyütmek isteyen bayanlar için oldukça faydalıdır. Öte yandan yapılacak olan göğüs mesajları da bu gıdalar ile bir bütünlük sağlayarak küçük göğüsleri büyütmeyi sağlayacaktır. Yalnız bu gıdaları öyle bilinçsiz bir şekilde tüketmek de hiç doğru değildir. Büyük göğüslere sahip olmak için en etkili yiyeceklerden birisi sahanda pişmiş yumurtadır. Evet kilo yapabiliyor ancak maalesef göğüs büyütmek için en etkili yiyeceklerden birisi pişmiş yumurtadır.

Gelelim şimdi uygun göğüs büyütme masaj yöntemlerine. Masajı yapmak için masaj yağı ve ya krem gibi kayganlaştırıcı bir malzemeye ihtiyacınız olacaktır. En etkili sonucu alabilmek için yanınıza bir parça da soğuk buz almanızda fayda vardır. Kulağa buz deyince bir tuhaf gelebiliyor ancak bunun elbette ki mantıklı bir açıklaması da var.

kucuk-gogus-nasil-buyutulebilir

Eğer bu gıdaları bilinçsiz bir şekilde erimem tüketir iseniz sonuç alamayabilirsiniz. Sabahları aç karnına bir çay kaşığı çörek otunu her gün düzenli olmak üzere kullanmanız gerekmektedir. Her öğle yemeğinden sonra bir adet elma tüketmemiz yeterlidir. Yalnız bu gıdalardan erken sonuç alayım diye hepsine bir anda yüklenmek hiç de doğru bir davranış olmaz. Bu yüzden abartmadan düzenli ve yeteri kadar tüketmekten her zaman için fayda vardır. Göğüs mesajına gelecek olur isek masajı yapmak için bir miktar nemlendirici krem ve ya masaj yağı kullanmakta yarar vardır.

Aksi takdirde direkt olarak masaj yapacak olursanız göğüsler büyüyecek derken sarkabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için kayganlaştırıcı bir madde kullanmanın önemi büyüktür. Göğüs mesajını yaparken göğüslerinizi avuç içlerinize alın ve oval hareketler ile esnemesini sağlayınız. Sağ ve sol hareketler ile göğüslerin dikleşmesini sağlayınız. Aşağıdan yukarıya doğru göğüsleri yavaşça ovalayınız. Bu işlemleri her gün düzenli olarak yaptığınız takdirde göğüslerinizin büyüdüğünü göreceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git