Kova ve Terazi Burç Uyumu

Kova ve Terazi Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.

Kova burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Kova ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kova Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Terazi ve kova burçları arasında uyumlu bir ilişki olabilir. Her ikisi de hava grubundandır ve değişken ve uçarıdır. Duygusal ve mantık konularında birbirlerine kolayca ayak uydurabilir. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmazlar. İkisi de özgürlüğüne düşkün olduğu için karşısındaki partnerini hiçbir zaman kısıtlamaz. Bu yüzden birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Terazi burcu zarif, duygusal ve kırılgandır. Yani partneri nasıl etkileyeceğini iyi bilir. Ancak terazinin en kötü özelliği kararsız olmasıdır. Her ikisi de farklı insanlarla tanışmaktan ve sanatsal ortamlarda bulunmaktan çok hoşlanırlar.

Kova burcunun terazi burcu ile yaşayacağı aşk neredeyse en rahat ilişkilerdir. İkisi de fazlasıyla hayattan zevk almayı bilir. Bu yüzden hiçbir şekilde sorun yaşamadan hayatını aşkın tadını çıkarabilirler. Bilindiği gibi, kova burcu çok sosyal bir burçtur ve ayrıca sosyal açıdan da oldukça dengelidir. Yani hayatındaki diğer konular gibi sosyal konuları da dengede tutar. Uçarı ve aktif bir yaşam vardır kovanın. Terazi burcu da aynı şekilde sosyal ve kültürel açıdan aktif bir burç olduğu için bu ortak özellik ikisini birbirine yakınlaştıracak ve uyum ve bağı daha çok güçlendirecektir. Terazi burcunun rengi burcu olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden terazi burcunun her yönden dengeli bir yapıda olması yani kendisini her konuda kendini dengeleyebiliyor olması kova ile arasındaki uyumun çok gerçekçi olmasını sağlayacaktır. Mesela çok büyük bir kavgada terazi burcunun dengeli olması birçok problemin kolay açılmasını sağlayacak ve birbirlerini anlamaları daha kolay olacaktır. Sorunlar ve problemler daha fazla büyümeden son bulacaktır. Zaten bu da birçok ilişkinin bitme sebebidir.

Kova burcu ve terazi burcu arasındaki en önemli sorun aşk ve tutkuyu biraz geri plana atmalarıdır. Bu iki burç her ne kadar problemleri aşan ve sosyal anlamda hayattan zevk alan yapıları olsa da aşk hayatlarında tutkuyu biraz az yaşıyorlar. Ancak durum böyle bile olsa aşkları her daim uzun sürelidir ve birliktelikleri uzun zaman boyunca devam eder.

Kova ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, kova terazi aşk uyumu nasıl ?

Bu iki burcun aşk hayatı neredeyse sanat üzerine kuruludur. İki burcunda en net ve belirgin özellikleri sanata olan düşkünlükleridir. Kova burcu sinema,tiyatro ve benzeri sanatsal etkinliklere katılmaktan çok hoşlanır. Bu etkinliklere katıldığı gibi etkinliklerin gerçekleştiği sosyal çevreleri ve insanlara da bağlıdır. Aynı şekilde terazi burcu da sanatsal yönünü sık sık desteklemek için bazı sosyal çevrelerden geri kalmayacaktır. Bu ilişkide daha çok kovanın idare eden ve yol gösteren özelliği sayesinde terazi erkeği ile mutlu olacaktır. Mantıklı ve akıllı kararlar veren aynı zamanda soğukkanlılığını koruyabilen terazi burcu tutkulu ve aşk dolu bir aşık olabilir.

Ayrıca terazinin ailesine olan düşkünlüğü kovayı çok etkileyecektir. İleri ki zamanlarda duygusal bağ tam olarak kurulduğunda iki burcun birbirini kırması çok nadirdir. Bir kez dahi kırılsa geri dönüşü olmayan terazi burcu için saygı sevgiden önce gelmektedir. Sıkıntıları ve dertleri ne her zaman içine atan kova ve terazi ideal aşkın karşılığıdır. Her iki burç da eğlenmeyi ve hoş vakit geçirmeyi sever. Bu ikilinin beraber sorunların üstesinden gelmesi de onları bir arada tutan etkenlerden biridir.

Kova ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, kova terazi evlilik uyumu nasıl ?

İkilinin evliliklerinde terazi ve kova da gerçekçi, analitik ve zeki insanlardır. Bu ikili için duygusallık ve aşk daha geri planda olduğu için yeni bir partner bulduklarında ne yapacaklarını şaşırırlar. Kova daha çok özgürlükçü bir ruha sahiptir. Bu yüzden yakın ilişkilerden kalksa da terazi onu aile ve evlilik yönlendirecektir. Ayrıca zıt karakterlerin birlikteliği her zaman heyecanlı ve tutkulu olabilir. Terazinin kova burcunu evliliği ve evlilik düşündürecek kadar bir aşk yaşatacağından emin olabilirsiniz. Terazi kovayı anlamaya çalışırsa yani onun uçarı fikirlerini görmezden gelirse bu evlilik uzun yıllar devam edecektir.

Aynı zamanda kova burcunun mantık yapısı terazi burcu ile oldukça benzerlik gösterir. Kendilerini zeki yapısı olduğu gibi karşılarındaki insanda da aynı şeyi görmek ister. Öyle ki kova burçlarının çok duygusal ve kırılgan yapıdaki insanlara tahammülü yok denecek kadar azdır.evlilik hayatında genellikle iki burcun da sanatçı ruhlu olması kova ve terazinin anlaşmasını kolaylaştıracaktır. Başlarda zorlu olan evlilik sürecini birlikte saygı ve anlayış çerçevesi içerisinde atlatırlarsa evlilikleri ömür boyu sürebilir. Terazinin sakin ve kendinden emin oluşu kovayı her zaman etkileyecektir. Kova burcu hayatımda her zaman sağlığı ve spora yer verecektir. Kova her zaman dış görünüşüne önem verir ve iyi görünmek ister. Aynı şekilde aynı önemi partnerinden de bekler.

 

Kova burcu çevresindeki insanları her zaman soğukkanlı görülür. Ancak terazi ile tam olarak aşk gelinlikleri yaşayacaklardır. Yani klasik bir aşkın dışında bir aşktır yaşadıkları. İki burcu birbirine yakınlaştıran genelde tamamlayıcı özellikleridir. Kova burcunun daha çok içine kapanıktır, duygularını belli edemez. Terazi burcu ise daha çok dışa dönük yani hem ağlar hem güler yapıda bir insandır. Bu ikilinin aşkı ve evliliği birbirlerini tamamlamaya dayalıdır. Sosyal yaşantıda kova her zaman partnerinin uyum sağlayacaktır.

Kova ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, kova terazi cinsel uyumu nasıl ?

Cinsellik konusunda ise tanıştıkları andan itibaren terazi burcunun güzelliği ve tutkusu kovanın aklını başından alacaktır. Kova burcu ise park nedeni hayat dolu ve aşk dolu gözleriyle etkileyecektir. Sohbet edecek çok konuları olduğu gibi bu iki burç cinsel anlamda da dolu dolu bir yatak odası hayatını severler. Cinsel yaşamda ikilinin ilişkisinin çekici gücü yani terazinin heyecanıyla kovayı da etkiler. Cinsel konularda terazi partnerine sürprizler yapmayı sever ve kova da bu sürprizler karşısında daha çok aşkını arttırır. Bu ikilinin en mutlu olacağı yer yatak odasıdır. Sosyal yaşamın bütün yorgunluğunu atacakları nokta cinsel yaşamlarıdır.

Kova burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Peki, kova terazi uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git