Kova ve İkizler Burç Uyumu

Kova ve İkizler Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Kova burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Kova ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kova Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Kova ve ikizler burçlarının tesiri altında doğan kişilerin yaşamlarında bazen yolları kesişmekte. Ve bu yolların başında ise aşk yer almaktadır. Her iki burcun birbirine karşı sevgisi, tavrı, tutkusu ve idealleri elbette ki farklılık gösterebilir. Fakat bu farklılıkların avantaja çevrilmesi için burçlardan yardım alınabilir. Bu burçlardan birine sahipseniz ve partneriniz diğer guruptan ise daha bilinçli adımlar ile aşkınızı daha verimli yaşayabilirsiniz. Bunun için öncelik olarak her iki burcu da kendi içinde değerlendirerek uyumlarını belirlemek gerekir.

İlk olarak kova burcu tesiri altında doğan kişilerin karakteristik özelliklerini anlatalım. Kova burcu zekanın ve sağduyunun burcudur. Vefa, fedakarlıklar, merhamet, duygusallık fakat tüm bunların gizlenildiği bir burçtur. Sert ve soğuk bir duruş ile bu hoş özellikler gizlenmektedir. Ve bunun da tek nedeni güçlü bir duruş sergilemek. Duygusallığın bilinmesini zaaf olarak gördüğünden bunu pek belli etmezler. Sadece onları tanıyanlar sempatik, içten, neşe dolu vb gibi kavramlar kullanır. Onları tanımayanlar çoğunlukla önyargılara dayanarak onları samimiyetsiz ve soğuk bulurlar. Hatta bazıları onları kendini beğenmiş , kibirli olarak tanırlar. Oysaki tanıştıktan sonra :” İyi biriymişsin, düşündüğüm gibi değilmişsin.” Gibi ifadeler kullanırlar. Ve işin tuhafı, tüm kovalar bu cümleleri sıklıkla duyduğundan hiç şaşırmazlar.

Bu burcun etkisi altındaki erkekler , kadınlarına göre daha sert ve maço bir görüntüye sahiptir. Dediğim dedik, sağlam bir duruşu olan, çok fazla konuşmayan, ağır başlı, eğlence şekli kendine has, yetenekli, şaşırtıcı özellikleri olan bireylerdir. Kova kadını ise ev işlerine yatkın, önceden öğrenmese bile el lezzeti olan, tasarruflu, gezmeyi ve eğlenmeyi seven, sohbet etmeyi seven, duygusal, zor aşık olan, tatminkar, insanları kendince deneyen bir yapıya sahiptir. Size şakayla söylediği bir cümle, sizin ona cevabınız bile onun sizi denediği bir yol olabilir. Ve basit bir cevabınız onun sizin hakkınızda kesin yargılara ulaşmasını sağlayabilir. Ön yargıları, sezgileri ile ortaya çıkıp asla yanıltmazlar. Eğer biriyle alakalı bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, kova kadınının sezgilerine güvenebilirsiniz.

Kova burcu dışında bilmemiz gereken diğer burç ise ikizler burcudur. Kararsızlık ve şeytan tüyü özellikleri en ayırıcı tanımları olsa gerek. Asla net değillerdir. Ne aşk hayatında ne de gündelik yaşamlarında. Aynı anda birkaç ruh halini beraber yaşayabilme gibi ender rastlanan bir özellikleri bulunmaktadır. Sizi hem sevebilir hem sevmeyebilir. Ve bu tamamen kararsızlıklarından meydana gelmektedir. Ne istediklerini tam olarak ifade edemeyip bilemezler. Daha iyisi çıkar mı acaba karşıma ? Bu düşünce daima kafalarında yer alır. Ve bu özellik daha çok erkeklerinde görülmektedir. Eğer bir ikizler erkeği ile ilişki yaşıyor iseniz, onun biraz olgun olması gerekir. Eğer 26 yaşından küçük ise ilişki sallantıda olabilir. Ama dış dünyayı gören, daha iyisi düşüncesini barındırmayan ikizler burcu erkeği, genellikle 26 yaşından sonra ciddi ilişkilere yelken açar.

Çok iyi yalan söyleme özellikleri olan ikizler erkeği, tatlı dilli olduğundan istediği her şeyi yaptırabilme gücüne sahiptir. Ve eğer gerçekten severse , sevginin en güzelini partnerine hissettirir. Tutkulu ve eğlenceli bir partner olur. Gelecek hayalleri kurmanıza sebep birçok neden verir. Asla kimseyi kandırmaz. Kelime oyunlarını çok iyi yaptığı için bunu size mutlaka söyler. Örneğin beni seviyor musun? Diye sorarsınız, eğer seviyorsa net bir ifade ile söyler ve bundan çekinmez. Ama sevmiyor ise , sevmeseydim niye yanında olayım, sevmesem şöyle böyle olmazdı gibi geçiştirme dolu cümleler kurar. İkizler burcu kadını ise çılgın ve muzip halleri ile akılda kalır. Sevimli ve çekiciliği aynı anda barındırırlar. Bu nedenle girdikleri ortamda hemen dikkatleri üzerine çeker. Kadınsı, seksi ve cilveli yapısı olduğundan eşleri tarafından oldukça sevilirler.

Kova ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, kova ikizler aşk uyumu nasıl ?

İşte bu iki farklı burcun uyumu biraz değişik. Yer yer uyumsuzluk görünse de, çoğu kişide büyük bir uyum gözlenmiştir. Uyumun olduğu kişilerin, yükselenlerinden ötürü uyumlu olduğu düşünülmektedir. İkizler erkeği ile kova kadını çatışma ile geçen bir ilişki hayatı yaşarlar. Kova kadını daima ikizlerin etkisi altında olduğundan söz dinleyen , uslu ve hanım hanımcık bir kadın olur bu ilişkide. İkizler erkeği ise kısıtlayan, kıskanan ve çapkınlıkları ile ilişkide minik çaplı sarsıntılar yaratmaktadır. Ve bu zamanla ilişkiye zarar verdiğinden , kovanın kendi hayatına devam etmesi ile sona erer. İkizler erkeği, ben yerde kalmam, her türlü yalnız kalmam, kimse vazgeçilmez değildir düşüncesi ile kendini avutur. Kendilerine de fazla güvendikleri için de bunu başarırlar. Ama hayatlarının belli dönemlerinde eskiyi yad ederler. Ve keşkeleri en çok olan burçtur. Ama asla bunu belli etmezler. Güçlü bir duruşları bulunur.

İkizler kadını ile kova erkeği ise nadiren uyum göstermekte. Kuralları ve geleneksel bir yapısı olan kova erkeği, çizgisinin dışına çıkıldığı zaman, kendinden ödün vermekten ise ayrılmayı tercih ederler. Ve bu ayrılıkların çoğu severek olan ayrılıklardır. Koşullar, çevre, yaşam şekli, aileler, düşünce tarzı veya kültür gibi engellerin aşılamaması gibi durumlarda meydana gelmektedir. Ve çoğu zaman kovanın , ikizler kadınını hayatı boyunca anımsaması ile devam eder.

Her iki tarafta gururlu ve güçlü bir yapıya sahip olduğundan, tutkular ile bir araya gelinir fakat sevgi ile sona erer. Bazı durumlarda nadiren de olsa şiddetli kavgaların olduğu ayrılıklar da gözlenmektedir. Bunların büyük bir çoğunluğu uzun yıllar boyu beraber olan çiftlerde görülmektedir. Özetle uyumları mümkün fakat iyi bir tanıma evresi geçirilir ve sağlıklı adımlar atılır ise. Eğer karakteristik özellikler törpülenip anlayış sağlanmaz ise yukarıda değinilen tüm sorunların yaşanması kaçınılmaz olur. Özetle her iki tarafın anlayışı ile uyum mümkündür.

Kova burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, kova ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git