Kova Burcunun Yükseleni

Kova Burcunun Yükseleni
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 685 kez okundu.

Kova burcunun yükseleni nedir ? Kova burcununyükseleni olan kişilerin en belirgin özelliği dürüstlüktür. Bütün burçlar arasında bu kadar dürüst olan başka burç yoktur. İçten ve idealisttir. İnsancıl yapıdadır ve barıştan yanadır. Yükseleni kova burcu olan kişiler saf ve temiz yürekli insanlardır. Aşk konusun da son derece istikrarlıdırlar. Sevgiye ve devamlılığa aşırı önem verirler. Tutkulu aşıklardır ve bağlılık gösterirler. Yükseleni kova burcu olan kişiler sanata düşkündürler. Edebiyata ve müziğe eğilimleri vardır, bu dallar da epey yeteneklidirler. Bilime ve bilimsel yazılara da ilgileri vardır. Kişilik olarak sevecen ve iyi huylu insanlardır. Kova burcu yükseleni olan kişiler kin tutmazlar ve sinirleri anlıktır. Tam anlamıyla dost olacak karaktere sahiplerdir. Sürekli güler yüzlü etrafına neşe saçan pozitif kişilerdir.

Kova Burcu Yükseleni

kova yükseleni
Kova burcu yükseleni, kafasını iyi kullanan kişilerdir. Zamanın bir adım ötesinde yaşayan, bir çok yeteneğe sahip enteresan yapıdadırlar. Pek çok yönden diğer insanlardan farklıdırlar. Plan program yapmak yerine sezgileriyle hareket etmeyi tercih ederler. Her şeyi öğrenme hevesleri bitip tükenmez. Bilgiye aç olup öğrenme kapasiteleri yüksektir. Doğalarında hep farklı olma eğilimi vardır. Kalabalığın içinde dahi bir şey yapıp kendilerini fark ettirirler. Yükseleni kova olan kişiler insanları sever ve elinden geldiği kadar yardım eder. Laubaliliğe, tembelliğe ve kötülüğe kesinlikler tahammülleri yoktur. Sevdikleri kişilerde de bu tür davranışları kaldıramazlar. Hayır kurumlarında, toplum genelinde yapılan iyiliklerde yer almak isterler. Yükseleni kova burcu olan kişiler yalnızlıktan hoşlanır, kendilerine büyük saygıları vardır ve karşılarındakilerden de aynı saygıyı beklerler. her şeyi kendilerine sorularak yapılmasını beklerler, ondan izinsiz yapılan şeyler güzel de olsa beğenmezler.

Kova Yükseleni

Kendilerini üstün görürler ve bu düşüncesinde de pek haksız sayılmazlar. Etraflarında akıllı, bilgili, kültürlü kişilerin olmasını isterler. Tavırları, hareketleri, tutumları, giyim kuşamları farklı olduğu için kolay dikkat çekerler. Para her zaman ikinci plandadır. Çalışkan yapıları, azimli olmaları onları kolaylıkla amaçlarına ulaşabilirler. Yükselen kova burcu insanı serin, duygularını göstermeyen yapıya sahiptir. Hümanist yanı çok kuvvetli olmasına rağmen duygularını kişisel boyuta döndürmezler. Yeniliğe ve gelişime çok açıktırlar. Farklı düşünceleri insanlar tarafından hemen algılanamayabilir. Gerçek hissettiklerini, ihtiyaçlarını yakın ilişkilerinde de anlatması oldukça güçtür. Bağımlılığa karşı korkuları vardır ve bu yüzden zaman zaman problemler yaşayabilirler.

Kova burcunun yükseleni nedir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git