Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır?

Kova Burcu Hangi Burçlarla Anlaşır?
13 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 648 kez okundu.

Kova burcu hangi burçlarla anlaşır ? Kova burcu tüm burçlar arasında en uyumsuz burç olarak kabul edilmektedir. Kova burcu insanı ayağı yere basmayı iyi bilen insanlardandır. Kova burcu insanı genellikle çevresine yardım eden kişiliği vardır. Bu burçlar, bunu yaparken kendine özgü şekli ile yapar. Kova burcu için özgürlük yaşamın değişmez kuralıdır. Kova burcu insanı özgürlüğüne düşkün bir kişiliği olduğu için aşk konusunda sıkıntılar çekmektedir. Çünkü kova burcu insanı birisine bağlı kalmayı sevmeyen bir kişiliğe sahiptir.

Kova Burcunun Anlaştığı Burçlar

kova burcunun anlaştığı burçlar
Kova burcu insanı idealisttir. Hem sezgilerine hem de hayal dünyasına büyük önem vermektedir. Kova burcu insanı her öğrendiğini direk kabul etmez öncelikle öğrendiklerini bir süzgeçten geçirirler daha sonra doğruysa kabul eder, doğru değil ise kabul etmezler. Bu burç  akılcıdırlar. Kova burcu insanı genellikle iş hayatında kendi işini kurmayı seven bir kişiliğe sahiptir. Kova burcu insanı için para özgürlük getirdiği için parayı severler. Kova burcu insanın aşk hayatı ise inanılmaz derecede güzel ve sevdikleri insanı elde etme konusunda başarıdırlar. Peki, kova burcu insanı hangi burçlarla anlaşır ?

Kova ve koç burcu insanları özgürlüklerine düşkün iki burç olduklarından birbirleri ile anlaşabilen iki burçturlar. Karşıt burçlar olarak değerlendirilen iki burç olan aslan ve kova aslında birbirini tamamlayan iki burçturlar. Bunlar bazen zıtlaşmalar dahi birbirleri ile anlaşabilen burçturlar. Kova ve terazi burcu ise birbiri ile dost olabilecek olan iki burçturlar. Burçlar arasında birbiriyle anlaşabilen burçlar arasında yerine almakta olan kova ve terazi burcu ayrıca iletişimleri konusunda da başarılı olan iki burçturlar.

Kova burcu hangi burçlarla anlaşır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git