Kova Burcu Erkeği Neden Susar ?

Kova Burcu Erkeği Neden Susar ?
3 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 392 kez okundu.

Kova burcu erkeği genel olarak sakin bir yapıya sahip gibi görünür ama bu olaylara göre değişir. Olaylar karşısında kova burcu erkeğine göre önemli olan şey bu olayın onu nasıl ve ne derece ilgilendirip, ne derece etkilediğidir. Normal bir sohbet sırasında kova burcu kendi fikrini anlatmayı çok sever, bu sohbet sırasında etrafındakiler onun gibi düşünse de düşünmese de o kendi fikrini savunur. Ancak bahsedilen konuda bir bilgisi yok ise o zaman konuşmaktan ziyade dinlemeyi tercih eder. Susar ve konunun kendi fikrini belli edebileceği bir yere gelmesini bekler.

Kova erkeği kolay sinirlenebilen bir yapıdadır. Karşısındakine göre değişir bu durum ama sinirini hemen belli eder o. Bazı durumlarda sesini yükseltebilir ve içinden geçenleri söylemek ister. İçindekileri söyledikten sonra rahat eder ve susar. Eğer normal bir şey ise sinirlendiği ya da hoşuna gitmeyen bir şey ise ve karşısında da değer verdiği bir insan yoksa o zaman da yine konuşmaya bile gerek duymaz kova burcu. Sadece susar.

Diğer ilişkilerine göre ikili ilişkisinde daha farklıdır kova burcu. Hatta çok daha farklıdır. Kova burcu erkekleri aşık olursa kadını onun için en değerli kişi olur. Onu herkesten daha çok sever ve saygı duyar. Onunla tartışmaktan hiç hoşlanmaz. Bir konuda anlaşamadıklarında kova burcu sinirlense bile ilk başta bunu belli etmemeye çalışır, sessiz kalır. Bu durumda abartmamak gerekir ve tartışma kısa sürede sonlandırılmalıdır. Çünkü kova burcu erkeği sevdiği kadınla arasında bir sorun olunca sessiz kalan duruşunu bozar ve bu kez düşündüklerini belki de sertçe ifade eder.

Yakınınızda değer verdiğiniz kişilerden biri kova burcu ise onun susmasını hiç istemeyin. Çünkü o düşüncelerini ancak hak etmediğini düşündüğü insanlara karşı tek laf etmez. Eğer ki kova burcunda olan bir erkeğin aşık olduğu kadın iseniz sessiz kaldığı durumlarda telaşlanmayın sizi üzmemek istediği ve sizi sevdiği için ne diyeceğini düşünmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git