Kova Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?

Kova Burcu Erkeği Nasıl Tavlanır ?
13 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 588 kez okundu.

Kova burcu erkeği nasıl tavlanır ? Kova burçlar özgürlüğüne düşkün, bir ilişkide de bağımsız olmayı seven erkeklerdir. Anlayışlı, sıcak kanlı, sevgi ve saygı duymayı bilen kadınlardan hoşlanırlar. Kendisine sevgi duyacak sevgisini belli edecek ağır başlı kadınlardan hoşlanırlar. Ciddi duruşlu zarif kadınlar tam da onun zevkine hitap eder. Hem güzel hem akıllı hem de zarif ve sıcakkanlı olmasını isterler bir kadını . Tabi bir de özgürlüğünü kısıtlamamalıdır asla. Zira bu burç kısıtlanmaktan pek de hoşlanmaz kovalar. Kendileri de kısıtlamayı sevmez çok fazla. Sadıktırlar ve karşı cinsin kendine güvenmesini isterler.

Kova Burcu Erkeğini Tavlamanın Yolları

kova burcu erkeğini tavlamanın yolları

Kova burcu erkeği karşı cinse karşı oldukça saygılı ve anlayışlıdır. Bir yandan da gizemli çekici kadınlar cazip gelir kova burcuna. Onlarda ki gizemi kovalamayı severler adeta. Siz de bir kova burcuna aşık olduysanız biraz gizemli görünmek de ve bir adım geride durmakta fayda var derim. Zira onlar ağır başlı ve çekici gizemli hanımlardan hoşlanırlar. Sürekli peşinden koşan bir kadın ne kadar da gizemli olabilir ki öyle değil mi ? Siz gizemli davrandıkça üzerine fazla düşmedikçe onun beğenisini kazanırsınız. Ayrıca ona bir ilişkinin onun özgürlüğünü asla kısıtlamayacağını da belli etmelisiniz. Kova burcu özgürlüğüne çok düşkündür kovalar. Siz bunları yaptığınız da zaten o size karşı bir adım atacaktır.

Kova burcu erkeği herkesten daha çok farklı bir yapıya sahip olan, hem arkadaş canlısı hem de özgürlüğüne düşkün ve en önemlisi de çözülmesi zor olan bir erkek tipidir. Bu sebepten dolayı onu etkilemek için ilk olarak onu uzaktan gözlemek ve nelerden hoşlandığını anlamak gerekir. Bunu biraz göz attığımız zaman ilk olarak gözümüze çarpan onun sosyal hayatı olur. İşte hal böyle olunca sizin de sosyal olmanız onun dikkatini çeker ve bu durum onu etkiler. Sizden en çok etrafında bulunan kişilere saygı göstermenizi isteyecektir. Bunu yaptığınız takdirde onu çok rahat bir şekilde tanımış olacaksınız. Aynı zamanda özgürlüğüne düşkün olan burçlar hiçbir şekilde kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Yani ona baskı yapan hareketlerle bulunursanız onu daha ilk adımda kaybetmiş olursunuz demek çok doğru olacaktır. Onların hayal dünyası onlar için çok ama çok değerlidir. Bu sebepten dolayı onların kurduğu hayalleri saygı göstermeli asla ve asla dalga geçmemelisiniz.

Evlilik bu burç erkekleri için oldukça korkunç bir kelime olarak gözükmektedir. Ya hemen evlenmek isterler yada çok uzun bir süre sonra evlenmek isterler. Eğer ki siz ilk aşamasında onunla hemen evlenmek istediğini dile getirirseniz, bu onları korkutur ve sizden uzak kalmasına sebep verir.Bu burç erkekleri arkadaş canlısı olduklarından dolayı birilerini sevmesi çok uzun zaman alır. Bunun için ilk yapmamız gereken uzun bir süre sabretmek olacaktır. Fakat göreceksiniz ki sabrımızın sonunda değmiş bir aşık elde etmiş olacaksınız. Eğer ki macera sever bir haliniz varsa bir erkeği tavlamaya çalışın. Çünkü bu erkek maceracı bir yapıya sahiptir. Pek maceracı olmayan kişilerden hiç hoşlanmazlar ve bu kişilerin onları tavlaması oldukça zor olur hatta neredeyse imkansız olur.

Kova burcu erkeği nasıl tavlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git