Kova Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 17 kez okundu.

Kova burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? En zeki burç olarak bilinen kova burcuna sahip kişiler her daim akıllıca tavırları, sevimli ve içten halleriyle tüm dikkatleri üzerlerine toplarlar. Şeytan tüyüne sahip kova erkekleri ise kova kadınının aksine girdiği ortamda tüm dikkatleri üstüne çekip ilgi odağı haline gelirler. Doğal tavırları ile kadınları kolayca etkisi altına alıp, cazibesi ile başlarını döndürebilir. Çoğu kadın için tehlikeli olarak anılsalar bile özlerinde tamamen masumiyeti ve saflığı ararlar. Karşılarında da hep öyle kadınlar isterler.

Kova burcu erkekleri, sahiplenen, geleneksel, sevimli, tutku dolu ve doğal kadınları kendilerince daha çekici bulurlar. Fiziksel olarak hoşlandıkları kadın tipleri, boya değmemiş yada doğal saç tonlarını kullanan, minyon tipli, minik burunlu, elmacık kemikleri belirgin, yuvarlak yüz hatları ve gamzesi ile sevimli yüz hatları olan kadınlardır. Vücut tipi olarak da hatları belirgin seksi kadınlardan hoşlanırlar. Özet olarak sima olarak sevimli ve çocuksu, vücut ve tavır olarak seksi kadınlara deli olurlar. Partnerlerinde de tutkuyu ve aşkı ararlar. Sevgilileri olunca onlara sarılmak, öpmek tamamen sevginin dışa vurulması kova erkeğinde görülür. Aradıkları aşkı bulunca tam bir romantizm üstadına dönüşürler. Eğer bir kovayı elde ederseniz tüm sevgisiyle sizi sarıp sarmalayacak, aşkıyla başınızı döndürecektir. Fakat sizin bir an bile yapmacık olduğunuzu düşünmesi bile sevgisinin bitmesine neden olur. Kova burcu erkeği çok güzel sever ama eğer yanlış tek bir adımınıza şahit olurlarsa sizinle ilgili en ketum insana dönüşebilirler. Kısacası kova erkeğinin kalbine giden yol, aşık olacağı kadın tipi bu şekilde tanımlansa da siz olduğunuz gibi davranın. Bir başkası için kendinizi değiştirmeyin. Olduğunuz gibi olun ve tüm içtenliğiniz ile yaklaşın. Eğer gerçekten seviyor ve değer veriyorsanız karşılığını bulacaksınızdır elbet.

Kova burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Düşüncelerini konu altında yer alan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git