Koltuk Altı Tüylerini Seyreltmenin Yolları

Koltuk Altı Tüylerini Seyreltmenin Yolları
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

Koltuk altı tüylerini seyreltmenin yolları nelerdir ? Koltuk altı tüyleri kadın olsun erkek olsun her insanın sevmediği bir durumdur. Koltuk altı tüyleri kişinin vücudun da çok kötü kokular yayabilmektedir. Bazen bu kişi banyo yapsa dahi banyodan çıkar çıkmaz gene de kokabilmektedir. Kişinin temiz, bakımlı ve hoş kokabilmesi için koltuk altı tüylerini bir şekilde alması şarttır. Koltuk altı tüylerinden kurtulmanın çeşitli yöntemleri vardır. Bu yöntemlerini en başında banyoda, banyo yaptıktan sonra vücudu köpürttükten sonra jiletle tüyleri tersine alma yöntemidir. Bu yöntem uzun uzun vakit ayırmadan, kısa sürede tüy alma yöntemidir. Fakat bu yöntemi uygulayanlar çok iyi bilir ki jiletle alınan tüyler, çok kısa bir süre sonra ya da olabilir ki ertesi gün gene tüylerle karşılaşabilirsiniz. Üstelik bu tüyler ne ince ne de seyrek olarak çıkar. Tüyleriniz eskisine kıyasla daha gür ve çok çıkacaktır.

Jiletle alınan tüyler, hemen ardından çıkması kadınlar içinde erkekler için de çok kötü bir durumdur. Uzun kollu bir kıyafet giyildiği takdirde, yorucu bir günde terlemenizin ardından kötü kokmanız başlayacaktır. Tabi bunun yanında kısa kollu, askılı giymek isteyen bayanlar bu kıyafetleri de tercih edemeyecektir. Koltuk altındaki tüylerden uzun süre kurtulmak. Aynı zamanda bunların seyrelmesini istemeniz en doğal hakkınızdır.

Koltuk altı tüylerinin bir dahakine daha seyrek ve az çıkmasını istiyorsanız. Koltuk altı tüylerinizi kökünden aldırmanız işe yarayacaktır. Koltuk altı tüylerinizi ağda bantlarıyla aldığınızda ya da epilasyon aletiyle aldığınız takdirde, istenmeyen tüyleriniz bir daha ki sefere daha az çıkacaktır. Eğer tüylerinizin daha seyrek bir biçimde çıkmasını istiyor iseniz, koltuk altları tüylerinizi aldıktan sonra tüy sarartıcı kremler kullanabilirsiniz. Tüy sarartıcı kremler tüylerinizin, koyuluğunu alır ve tüyleriniz gürken daha çok seyrelmeye başlar.

Koltuk altı tüylerini seyreltmenin yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git