Koltuk Altı Tüylerine Çözüm Önerileri

Koltuk Altı Tüylerine Çözüm Önerileri
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Koltuk altı tüylerine çözüm önerileri nelerdir ? Koltuk altı tüyleri herkesin ortak bir derdidir. Kol altı tüyleri olan bayanlar istedikleri gibi kol dekoltesi olan kıyafetler tercih edemezler, çünkü görüntü açısından hoş bir oluşturmaktadır. Kısa kollu kıyafetler tercih edemeyen bayanlar, bu sefer uzun kollu kıyafetler tercih etmek isteseler bile uzun kollu kıyafetlerde, vücutlarında terleme meydana gelecek ve bu sefer kötü kokmalarına sebep olacaktır. Koltuk altı tüyleri yalnızca bayanların değil erkeklerinde bir sorunudur. Özellikle günün için ağır işlerle uğraşan erkekler, vücutlarında ağır bir kokuyla karşılaşabiliyorlar. Hiç kimse de ağır bir kokuyla hiç kimseyi rahatsız etmek istemez. Tüm bunların dışında koltuk altı tüyleri vücut temizliğinin bir gereğidir.

Vücudunu temiz tutmak isteyen her birey tüylerini almak durumundadır. Koltuk altı tüylerini almak isteyen bireylere için çeşitli çözüm önerileri vardır. Bilindiği üzere bunların en başında jiletle almak gelir. Koltuk altını jiletle almak istiyorsanız. Öncelikle banyodan sonra tüylü olan bölgeyi iyice köpüklemeniz gerekir. Köpüklenen bölge de jileti tüylü olan bölgelerin üzerinden tüyleri kesmeye başlayın. Bu yöntem ile kısa bir süre içinde tüylerinizden kurtulacaksınız. Fakat bir dahakine tüyleriniz daha sert ve çok çıkabilme ihtimali çoktur. Özellikle jilet ile tüylerinizi almış iseniz. Banyoda açılan gözenekleri iyice tekrar köpükler ve liflerseniz o bölge de herhangi bir sivilce veya başka bir şeyle karşılaşma ihtimaliniz düşük olur.

İkinci olarak koltuk altı tüylerine çözüm önerileri ağda bandı ile almadır. Ağda bandını ister banyodan önce ister banyodan sonra tüylerin çıkışının tersine olacak şekilde yapıştırıp çekerseniz birçok tüyden belli bir süreliğine kurtulmuş olursunuz. Bir diğer koltuk altı tüylerinden kurtulma yolu ise elektrikli veya şarjlı epilasyon aletleridir. Bu tür cihazları kullanarak da uzun bir süreliğine tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Koltuk altı tüylerine çözüm önerileri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git