Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Yok Edilir?

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Yok Edilir?
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri nasıl yok edilir ? Kadın, var olduğundan bu yana doğası gereği hep güzel görünmek istemiştir. Doğada var olan diğer dişi varlıklar gibi hep göz alıcı ve cezp edici olmaya özen göstermiştir. Cezp etme amacının dışında temiz ve sağlıklı olmaya da çalışmıştır aslında… Çünkü bilindiği üzere insan, toplumsal bir varlıktır ve varlığını sürdürdüğü ortama ayak uydurmak ve dışlanmamak adına hijyene önem vermelidir. Tabi eski zamanlardaki savaşlarda olduğu gibi kötü kokarak düşmanı sindirmeye çalışmıyorsak…

Koku demişken; buna etki eden temizlik faktörü dışında başka faktörler de etki edebilmektedir. Bu faktörün ne olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz ki, vücudumuzda istem dışı gelişen tüyler, başta kadınların olmak üzere tüm insanlığın baş belasıdır… Hal böyleyken, ben de sizler için bir takım çözümler bulmaya çalıştım, en başta da koltuk altı tüylerinden nasıl kurtulabiliriz diye araştırmaya koyuldum. İşte o çözümlerden bazıları;

Kulağa biraz ürkütücü gelse de ağda çok pratik ve hijyenik bir yöntemdir. Çok acıyacak diye ağda yapmaktan kaçınabilirsiniz biliyorum. Zira her bireyin acı eşiği birbirinden farklı olabilmektedir. Ama en hassas kişilerin bile rahatlıkla kullanabileceği bir epilasyon yöntemi var ki; korkulu rüyanız olan ağda, artık sizin ilk kurtarıcınız olacak… Yani demem o ki, bebeklerin diş çıkarma sürecinde ne kadar zorluk çektiğine hepimiz şahit olmuşuzdur. İşte onların bu zor sürecinde en büyük yardımcıları olan diş eti jelleri, sizin de hayatınızı kurtarabilir. Bu jeli ağda yapmadan önce uygulanacak bölgeye ince bir tabaka halinde uygulayın ve ağdayı da ince bir tabaka halinde tüylerin uzanış yönlerine doğru sürün ve uzama yönünün tersi bir hareketle çekin. Ama tabi ağda uygulanacak bölgeyi ellerinizle gerdirmeyi ve ağdanın çekilmeden önce kuruyup kurumadığını kontrol etmeyi unutmayın.

Koltuk altı tüylerini yok etmek için kullanılacak bir başka yöntem ise; Hamam Otu mucizesi… Dilerseniz toz veya yağ halinde kullanmanız mümkün. Düzenli kullanım sonrasında yaklaşık 6 ile 10 seansta tüylerinizin kalıcı olarak azaldığını ve hatta yok olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Koltuk altı tüyleri nasıl yok edilir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git