Koltuk Altı Tüyleri Nasıl İnceltilir?

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl İnceltilir?
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri nasıl inceltilir ? Koltuk altı, kadınların en çok biliniz uygulamalar yaptığı bölgelerden bir tanesidir. Koltuk altının çok hassas olmasına karşın, birçok kadın koltuk altı tüylerini alırken jilet, tüy dökücü krem gibi kıl köklerini kalınlaştırıp, arttıran ve yayan yöntemlere bilinçsizce başvurmaktadır. Aynı şekilde kadınlar arasında oldukça popüler olan ağda kıl köklerini beslerken, epilasyon aletleri ise hem çok fazla acı vermekte hem de yeterince etkili olamamaktadır. Peki, koltuk altı tüyleri ne ile alınmalıdır ve nasıl inceltilebilir? İşte tüm bu soruların cevabını açıklıyoruz:

Sizlere koltuk altı tüyleri için hem en ucuz hem de en etkili yöntemi söyleyeceğiz ki bu yöntem eldiven. Evet, yanlış duymadınız marketlerde çok uygun fiyata satılan ‘ameliyat eldiveni’ şeklinde geçen eldivenlerden bahsediyoruz. Açıkçası eldiven bizce en temiz ve zahmetsiz yöntem çünkü tekrar tüyün çıkması minimum bir ayı buluyor, öte yandan ağdanın oluşturduğu yapışkanlık hissi, yağ sürme gereksinimi vs. yok. Zaten kıl köklerini de incelttiği bilinen bir gerçek. Bu sebeple koltuk altı tüylerini inceltmeyi isteyen herkese tavsiyemiz sabit; eldiven.

Eldivenle koltuk altı tüylerinizi almak oldukça basit bir işlem. Elinize eldiveni takın ve koltuk altınızı gererek tüyleri kökünden hızlıca çekmeye başlayın. İlk uygulamalarda çok acı veriyor fakat bir süre sonra alışıyorsunuz, ağda gibi yani. Tüyleri hızlıca çekme işlemini tüm koltuk altınızda uygulayın ve tüyler tamamen bitene kadar sürdürün.  Eğer çok fazla acı hissederseniz yakaladığınız tüy miktarını azaltın, böylece daha az tüy kopacak ve daha az acı hissedeceksiniz. İşte koltuk altı tüylerini inceltmenin böyle temiz ve pratik bir yöntemi var ve sizlerle bunu paylaştık. Asla denemekten çekinmeyin, kolay gelsin, güzel kalın… 🙂

Koltuk altı tüyleri nasıl inceltilir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git