Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Geçer?

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Geçer?
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri nasıl geçer ? Koltuk altı cildin en hassas bölgelerinden bir tanesidir ve aynı zamanda bu bölgedeki tüyleri almakta diğer bölgelere göre çok zordur. Bundan dolayı buradaki tüyleri almanın yöntemleri birçok kişinin kafasında soru işareti oluşturan bir konu haline gelmiştir. Bu yazımızı kafanızdaki soru işaretlerine cevap vermek için hazırladık.

Size önereceğimiz koltuk altı tüylerini alma yöntemlerinden size en uygununu seçmelisiniz. Bu seçiminizi yaparken lütfen cilt yapınızı, bütçenizi zamanınızı, cildinizdeki hormon dengesini ve tüylerinizin yapısını göz önünde bulundurarak seçiniz. Şimdi koltuk altı tüylerini alma yöntemlerini sizler ile madde madde paylaşacağız.

  • Koltuk altı tüylerini almanın en kesin ve kalıcı yolu lazer epilasyondur. Bu yöntem biraz maliyetli ve uzun süreli olmak ile beraber kesin ve kalıcı bir yöntemdir.
  • Ağda kullanmak; bu yöntem tüyleri kökünden alarak tüylerin daha geç çıkmasına ve aynı zamanda seyrekleştirip azalmasına yol açmaktadır. Bu yöntem kullanılıyorsa devamlı kullanılmalı ve başka yöntemler kullanılmamalı şayet kullanılacaksa almak istediğiniz netice olumsuz sonuç verir.
  • Elektrikli epilasyon aleti kullanmak; bu teknikte tüyleri kökünden alır fakat acı verici ve zor bir uygulamadır. Özellikle koltuk altında çok daha hassa bir şekilde kullanılmalıdır aksi takdirde cildinizde morarma ve tahriş meydana gelebilir.
  • Tüy dökücü krem kullanmak; bu yöntem çok kısa sürede uygulanabilen ve hiç acı vermeden sonuçlanabilen bir yöntemdir. Fakat tüylerin 5-6 günden sonra yeniden çıkması olağan bir durumdur bundan dolayı sık sık kullanılmalıdır.
  • Jilet bıçağı kullanmak; bu yöntem acısız, maliyeti çok düşük, kolay ve kısa sürede uygulanabilen bir yöntemdir. Fakat burada çok dikkatli ve acele etmeden davranılmalıdır. Aksi takdirde cildinizde kesik ve yaralanmalar meydana gelebilir.

Koltuk altı tüyleri nasıl geçer ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git