Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Dökülür?

Koltuk Altı Tüyleri Nasıl Dökülür?
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 29 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri nasıl dökülür ? Koltuk altı tüyleri gerektiği şekilde alınmadığı takdirde hem kişiyi, hem de çevresini fazlaca rahatsız eder. Bu yüzden bakımlı insanlar sık sık koltuk altı tüylerini almak zorundadırlar fakat alınan tüylerin kısa süre içerisinde tekrar çıkması ve sürekli alınmak zorunda olması zamanla dayanılmaz bir durum haline gelir. Bizim önerimiz tüyleri çeşitli epilasyon yöntemleriyle almaya çalışırken daha da güçlendirmek yerine, tüyleri tamamen yok eden yöntemleri denemeniz. Bu konuda en iyi sonuç soğan küründen alınmaktadır. Çünkü soğan suyu kürü hem istenmeyen tüyleri seyrekleştirerek zamanla yok eder, hem de doğal olması sebebiyle en zararsız tüy dökme yöntemidir. Peki, soğan suyu kürü nasıl uygulanır? Başlamadan önce koltuk altınıza tercih ettiğiniz tüy alma işlemini uygulayın.

Soğan suyunu elde edebilmek için önceden rendelediğiniz iki baş soğanı bir kaba koyun, soğan sıvı bir hale gelmiş olacaktır. Soğan suyunu koltuk altınızı tahriş etmeden, hafif masajlar yaparak sürün. Yaklaşık 1-2 saat bekleyin ve bekledikten sonra bölgeyi ılık su ile durulayın. Soğan, yapısal olarak tüy dökücü bitkisel etkiye sahiptir ve içerisinde anti-androjen östrojen bir madde vardır, soğan suyu erkeklerde saç ve kılları güçlendirirken, kadınlarda ise tüylerde seyrekleşmeye neden olur. Bunun sebebi ise kadın-erkek hormon farklılığıdır. Bu sebeple soğan kürü erkeklerde işe yaramayacaktır.

Soğan suyunun mucizevi tüy dökme etkisini sizlerle paylaştık. Doğal bir tüy dökücü olan soğan kürünü kullananların olumlu sonuçlar aldığına emin olun. Bir kaç uygulamadan sonra tüyleriniz git gide seyrekleşip dökülmeye başlayınca siz de buna tanık olacaksınız. Eh, koltuk altı tüylerinizin dökülmesinin yanında, soğanın kokusunun ağırlığı önemini yitirecektir herhalde 🙂 Sabırla kürü denemeye devam edin, kolay gelsin, güzel kalın…

Koltuk altı tüyleri nasıl dökülür ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git