Koltuk Altı Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır ?

Koltuk Altı Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır ?
15 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 42 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri jiletle nasıl alınır ? Koltuk altı tüyleri birçok insanın en büyük sorunlarından bir tanesidir. Çünkü koltuk altında çıkan tüyler kaşıntıya ve aşırı derecede terlemeye sebep olmaktadır ve bulunur insanları oldukça rahatsız eden bir durumdur. Bundan birçok kişi koltuk altı almanın pratik ve kolay yollarını arar ve bu yollardan bir tanesi de jilet kullanmaktır. Jilet hem pratik hem acısız ve bununla beraber zamandan tasarruf etmemizi sağlayan en kolay yöntemlerden biridir nitekim birçok insan bu yöntemi kullanır. Fakat jilet koltuk altı tüylerini almanın da belirli kuralları vardır ve bu kurallara uyulmadığı takdirde koltuk altı ciddi hasar görme riski altına girebilir. Bundan dolayı sizler sizin koltuk altı tüyleri jiletle nasıl alınır sorusunu cevapladık ve sizler için yaptığımız araştırmada en önemli ve uygulanması gereken kuralları bulduk. Şimdi sizlerle bulduğumuz teknik ve tüyoları maddeler halinde sıralayacağız.

  • Koltuk altı tüyleri jiletle alınırken kesinlikle acele edilmemeli ve çok hassas bir şekilde kullanılmalıdır
  • Jilet tüylerin çıkış yönüne doğru kullanılmalıdır bu genelde aşağıdan yukarıya doğru olur fakat kişiden kişiye de değişebilmektedir.
  • Tüyle ya suyla ıslatılmalıdır ya da köpüklenmelidir bu şekilde tüyler daha nazik hareketlerle ve cilde zarar vermeden alınmış olur.
  • Jilet çok keskin bir yapıya sahiptir ve koltuk altındaki bütün tüyleri bazen görmemiz zorlaşır bundan dolayı koltuk altını jiletle alma yöntemi muhakkak bir ayna karşısında yapılmalıdır.
  • Jileti kullanırken cildinizin tahriş ve kesiklere maruz kalmaması için çok nazik ve hafif dokunuşlar ile oynatmalısınız.

Evet, sizlerle paylaştığımız bu teknikleri kullandığınız takdirde koltuk altı tüylerini jilet yoluyla rahatlıkla alabilirsiniz ve aynı zamanda cildinize de zarar vermeden bu işlemi tamamlamış olacaksınız.
Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Koltuk altı tüyleri jiletle nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git