Koltuk Altı Tüyleri Almanın Pratik Yolları

Koltuk Altı Tüyleri Almanın Pratik Yolları
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 31 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? Tüyler, vücudumuzda istenmeyen ve sürekli alınsa bile moral bozucu bir sorundur. Temiz, sağlıklı bir vücut için tüy alımına dikkat etmelisiniz. Özellikle koltuk altı tüyleri alınmadığı zaman ter kokusu daha yoğun ve kalıcı olacaktır. Bu da sizi temiz ve rahat hissettirmeyecektir. Bunun için en iyi çözüm koltuk altı tüylerinden kurtulmak olacaktır. Koltuk altı bölgesi kıvrımlı bir yapıya sahip olduğu için, tüy alımı zorlaşacaktır. Bu işi kendi başınıza yapmak için pratik çözümlere ihtiyacınız olacak.

Öncelikle koltuk altının temiz ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Ardından bir ayna karşısına geçin. Böylece tüyleri tek başınıza alırken tüy alımını kontrol edebilirsiniz. Koltuk altı tüylerini almanın pek çok yolu vardır. Eğer tüylerden tek seferde kurtulmak istiyorsanız Sir ağda yöntemini deneyin. Bunun için üretilen hazır ağda bantlarını kullanabilirsiniz. Cilt tipinize uygun olarak seçebileceğiniz ağda bantlarını kullanım şekline göre uygulayın. Ayna sayesinde daha düzgün bir şekilde tüylerinizi alabilirsiniz.

Tüy alımında en önemli nokta; ağda bandını yerleştirdikten sonra, tüylerin çıkış yönünün tersinden bandı kaldırmanızdır. Böylece tek seferde tüyleriniz kökten alınmış olacak ve tekrar çıkan tüyler daha az ve ince olacaktır. Eğer epilasyon makinesi tercih edecekseniz koltuk altının yeterince gergin olduğuna dikkat etmelisiniz. Bunun içini kolunuzu arkaya doğru iyice kaldırmalı ve gergin konumda tutmalısınız. Karşınızda mutlaka bir ayna bulunmalı ve makineyi çalıştırdıktan sonra aralıklarla tüy alma işlemini sürdürmelisiniz. Epilasyon makinesi ile tüy alımında derinizin makineye kısmaması için gergin tutmak çok önemlidir. Tüy alımı sonrasında cildiniz hassas olacağı için bir müddet deodorant kullanmamalısınız.

Koltuk altı tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git