Koltuk Altı Tüyleri Acıtmadan Nasıl Alınır?

Koltuk Altı Tüyleri Acıtmadan Nasıl Alınır?
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 32 kez okundu.

Koltuk altı tüyleri acıtmadan nasıl alınır ? Koltuk altı tüylerini acıtmadan alabilmek için sizin için doğru olan yöntemle almanız gerekir. Koltuk altı için en temiz olan ve en uzun süre tüylerin büyümediği çözüm ağda yapmaktır. Ancak ağda çok acı veren bir yöntemdir. Bu nedenle acısız bir işlem istiyorsanız tercih edilmez. Eldiven ile alma yöntemi de tüyleri az ve ince olan kadınlar için uygun olsa da yine de acılı bir işlemdir. En az acı veren yöntemler ise tüy dökücü krem ya da banyo jileti kullanmaktır. Tüy dökücü krem tüylerin üzerine uygulanır, bir süre bekledikten sonra durulanır. Kimi zaman alerji yapabilir ya da koltuk altınızı tahriş edebilir. Bu nedenle doğru markayı seçmek gerekir.

Banyo jiletini yaparken ise tüyleri biraz sabunladıktan sonra ya da sadece sıcak su uyguladıktan sonra jiletle tıraş etmek gerekir. Kimi kadınlar kuru cilde direk olarak jileti uygulamayı tercih etse de bu üst derinizi tahriş edecek olan bir durumdur. Ancak her iki yöntemle de tüyler kısa bir süre içinde yeniden çıkarlar. Çünkü kökten alınmazlar. Üstelik giderek daha siyah ve sert bir hale gelen koltuk altı tüyleriniz olacaktır. Bu nedenle uzun süre bu yöntemleri kullanmamanız tavsiye edilir.

İple almak da tüyler için uzun süre temiz kalmalarını sağlayan bir çözüm olsa da koltuk altı için pek tercih edilmez. Daha çok dudak üstü ve çene bölgesi için kullanılır. Bu yöntem de ağdaya göre daha az da olsa yine de acılıdır. Her zaman epilasyon ağrısını çekmek istemeyen kadınlar için en güzeli lazer epilasyon yaptırmaktır. Lazer ya da iğneli epilasyon başta acılıdır ancak bir daha tüyler çıkmaz. Böylece uzun dönemde hiç acı çekmememiş ve epilasyon ile uğraşmamış olursunuz.

Koltuk altı tüyleri acıtmadan nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git