Kolonya Erkekler: İlgiye Boğup Beklenti Yaratan ve Bir Anda Ortalıktan Kaybolan Erkeklerin 13 Özelliği

Kolonya Erkekler: İlgiye Boğup Beklenti Yaratan ve Bir Anda Ortalıktan Kaybolan Erkeklerin 13 Özelliği
29 Mart 2017 tarihinde eklendi, 360 kez okundu.

‘’Erkekleri öldürücez hazır olun’’  kısmında ki erkeklerdir bu tipler. Evet kızlar hepimizin hayatından geçmiştir bu tür erkek modeli. Kendinizi ilgi içinde boğulurken bir anda boşluğa bırakıldığınız olmuştur. Kahrolsun bağzı erkekler diyor ve bu erkeklerin 13 özelliğini bu başlıkta derliyoruz.

1. İlgiyi bir şekilde kendi üzerlerine çekmeyi başarırlar.

Sizin umurunuz da olmasa dahi ne yapar eder bir yolunu bulur ilgili üzerlerine çekmeyi başarırlar.

2. Duygu sömürüsü bu erkeklerin en büyük silahıdır.

İlgiyi üzerine çekmeyi başaramadı mı? Verirler gazı, duygu sömürüsüne başlarlar. Dokunsanız ağlayacak moda girer, yağmurda ıslanmış kedi gibi olurlar. Bu durumda ilginizi çekmenin bir farklı yoludur. Gelmeyin bu oyuna.

3. İlgi gösterdiğiniz an kaçış pozisyonu alırlar.

O sizi ilgi manyağı yapan adamdan eser kalmaz. İlgiyi gösterdiğiniz an madalyonun diğer yüzü görünür ve geri geri kaçmaya başlarlar.

4. Acıma moduna geçerler.

İlgiyi fark ettikleri an kaçan bu erkekler, sizin ilginiz ve çabanız karşısında size acımaya başlarlar. Günlerce ve aylarca peşinizden koşan o değilmiş gibi karşınıza geçip pişkin pişkin sizi izleyip halinize iç çekerler.

5. İlgisizlikte ‘’uzay’’ olurlar.

Sizi ilgiye boğan adamın yerinde yeller eser. Karşısınız da tamamen size ilgisiz, mesajlarınıza cevap vermeyen umursamaz bir adam oluşur. Siz onu hayatınızın merkezine alırken o sizden çok uzakta farklı biri ile ilgilenmeye başlar.

6. Planları ters gittiği an bocalarlar.

Bu planın genelde tuttuğunu bilseler de bazı kadınlar da sert kayaya çarparlar. Bu durum ile daha önce karşılaşan tecrübeli kadınlar bu oyunları yemez! Yedirir. Far yemiş tavşan gibi bakakalırlar.

7. Yakınlaşma durumu yaşadıysanız bu durum ile utanç duymanıza neden olurlar.

Tek amaçları sizinle yakınlaşmak ve bir öpücük almak olduğu için bu aşamadan sonra artık onun için bir öneminiz kalmaz ve keşke öpmeseydim pişmanlığı içinde kavrulursunuz.

8. İlgisizliklerini küçük bir ilgi ile bastırma yoluna gideler.

Eski ilgiyi görmek adına çaba sarf ettiğinizi fark ettikleri anda küçük ilgi kırıntıları bırakırlar hayatınıza. Tam her şey eskisi gibi olacak derken daha da kötü olur. Bir nevi koklata koklata ilgi gösterir bu ruh hastaları.

9. Suçlu hissettirmekten garip bir haz duyarlar.

Evet ilgim bitti demek yerine sürekli sizi suçlama yoluna giderler. Böyle yapmasaydın şöyle olurdu, öyle demesen böyle olurdu gibi anlamsız  bir takım savunmalarını savururlar etrafa.

10. Bakışları ile hep bir umut ışığı verir bu erkek modelleri.

Hiçbir zaman tam olarak bağları koparmaz bu tip erkekler. Her görüşmeniz de size bir umut ışığı verir gözleri, bu durum karşısında istemeye istemeye bağlanırsınız.

11. Sürekli sizi kendi dünyasına çağırırlar.

Yıllardır aradığınız beyaz atlı prensin o olduğunu düşünseniz dahi aslında her davet sonunda hayatının kapı önünde bırakacaktır sizi.

12. Ortadan tüymek göbek adıdır bu erkeklerin.

Sadece kendileri istedikleri zaman sizin hayatınız da olurlar. Bunun dışında sizin ihtiyacınız olduğu anda ortadan tüymek en büyük özellikleridir.

13. Son olmazlar.

Böylesi birçok erkek hayatınıza girmeye çalışacak hatta girecektir. Ancak artık deneyimli bir kadın olarak gününü göstermenin vakti geldi bu tip erkeklere.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git