Kol Tüyü Alma Yöntemleri

Kol Tüyü Alma Yöntemleri
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

Kol tüyü alma yöntemleri nelerdir ? Hemen hemen bütün bayanların en büyük ortak sorunlarından bir tanesi kol tüyleridir. Kol tüyleri bayanların estetikliğine gölge düşüren ve onları rahatsız eden bir olay olduğu için devamlı kol tüylerinden kurtulmak isterler. Fakat birçok kişi kol tüylerinden kurtulmanın yöntemlerini bilmemekle beraber uyguladıkları yöntem varsa bile bunu yanlış teknikler ile kullanırlar. Eğer sizde kol tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyorsanız bu yazımız sizler için hazırlandı. Evet, bayanlar şimdi sizler için kol tüylerini almanın yöntemlerini maddeler halinde sıralayacağız.

  • Öncelikle şunu belirtelim ki; şayet kol tüylerinizden kökten kurtulmak istiyorsanız en etkili ve kesin çözüm lazer epilasyondur. Bu yöntem kişinin vücut yapısına göre değişen seans aralıkları ile uygulanır ve belirli bir süreden sonra kol tüyleriniz kökten kurumuş olurlar.
  • Ağda kullanmak; ağda kol tüylerinden kurtulmak için en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Çünkü ağda kol tüylerini almak ile beraber ışıl ışıl olmasını sağlar ve aynı zamanda kol tüylerinizin daha geç çıkmasını ve daha seyrek çıkmasını sağlamaktadır.
  • Beyaz hemşire eldiveni kullanmak; bu yöntem pek fazla kişi tarafından bilinmez fakat kullanıldığı takdirde faydası kesinlikle görülür. Beyaz eldiveni elinize geçirin ve herhangi başka bir şey kullanmadan kol tüylerinizi üçer beşer tutarak hızlı bir şekilde çekin. Yapmaya başladıktan 10 dakika sonra ağrı hissetmeden ve kolayca kol tüylerinizi almanıza yardımcı olacaktır.
  • Tüy dökücü krem kullanmak; kollardaki tüyler çok sık çıkmakta oldukları için ve özellikle çalışan bayanların bunlar ile uğraşacak vakti olmadığı için birçok bayanın tercihi tüy dökücü kremler olmaktadır. Çünkü tüy dökücü kremler 5 dakikada tüylerinizi alır ve hiç acı çekmemenizi sağlar. Bu çok kolay ve pratik bir yöntemdir

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Kol tüyü alma yöntemleri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git