Kol Tüylerine Çözüm Önerileri

Kol Tüylerine Çözüm Önerileri
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 27 kez okundu.

Kol tüylerine çözüm önerileri nelerdir ? Genel de kadınlarımız dış görünüşüne ve temizliğine önem veren kadınlardır. Bu yüzden kadınlar vücutlarındaki her ayrıntıya çok dikkat ederler. Eğer ani ve beklenmedik bir durum vücutların da baş göstermişse hemen uzmanına başvururlar. Kişilerin genelde bacaklarında, çenelerinden, dudak üst kısımlarında, yanaklarında tüylenme meydana gelebilir. Bunların yanında bazı bayanlarda kol kısmında tüylenmeler meydana gelebiliyor. Bu tüylenmeler kimi zaman bazı bayanlar da çok seyrek ve az olarak çıksa da kimi bayanlarda ise gür çıkabiliyor ya da kalın tüylenme biçimde çıkabiliyor. Kollarında gür kıllanmaya sahip bayanlarımız genelde kollarını göstermek istemiyor. Kollarını göstermek istemeyen bayanlarımız kıyafetlerinde kısıtlamaya gidebiliyor. Yani askılı, sıfır kol, kolsuz veya tshirt giymekten vazgeçebiliyorlar. Tabi kolda tüylenme problemleri yaşan kadınlarımız.

Öncelikle bu tüylenme için jiletle tüy alma ya da tüy kesme desek daha doğru olacak. Çünkü vücudunuzda jiletlediğiniz hiçbir tüy kökünden alınmamaktadır. Sadece kesilmektedir. Hal böyle olunca, kesilen tüyleriniz sizin vücut yapınıza göre belki iki-üç gün sonra belki de ertesi gün tüyleriniz çıkabilir. Tüm bunların yanında kollarınıza jilet yaptığınız için tüyleriniz daha gür ve çok çıkabilir. Başka bir kol tüyüne çözüm önerisi ise sıcak veya soğuk ağda bantları. Bu bantları büyük alışveriş mağazalarındaki kadınlar için ürün satan yerlerde bulabileceğiniz gibi herhangi küçük bir markette dahi bulabilirsiniz.

Soğuk veya sıcak ağda bandıyla aldığınız kol tüyleriniz, kökünden aldığınız için bir dahakine az veya seyrek çıkma ihtimali yüksektir. Tabi bu durum vücudunuzdaki hormonal dengeye göre arz etmektedir. Kimisinin ilk ağdadan sonra tüylerinde seyrelme meydana gelir. Kimisinin iki-üç tüy alma işleminden sonra bir azalma meydana gelir. Bir diğer kol tüylerine çözüm önerisi ise fişli ya da şarjlı epilasyon aletleridir. Bu aletleri epilasyon aletinizin modeline göre banyodan önce kollarınıza uygulayabilir. Şayet epilasyon aletinizin sudan etkilenmeyen bir özelliği varsa, banyodan sonra ıslak olan kollarınızdaki tüylerinize uygulayabilirsiniz.

Kol tüylerine çözüm önerileri nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git