Kol Tüyleri Nasıl Geçer?

Kol Tüyleri Nasıl Geçer?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Kol tüyleri nasıl geçer ? Kol tüyleri hemen hemen bütün bayanların en çok rahatsız olduğu bir durumdur. Bundan dolayı birbirinden farklı bir sürü yöntem kullanılır. Fakat unutulmamalıdır ki kollarınızda kullanacağınız yöntem çok önemlidir ve tüyler alınırken buna dikkat edilmezse kötü sonuçlar meydana gelebilir. Kol tüylerinizi alırken cilt yapınıza, vücudunuzun hormon dengesine, tüylerinizin yapısına dikkat etmelisiniz. Bunun dışında elbette ki başka dikkat edilecek hususlar vardır şöyle ki; zamanınıza, bütçenize ve kendi becerilerinize de dikkat etmelisiniz. Kol tüylerini almanın yollarını sizlere maddeler halinde sunacağız.

Kol tüylerini geçirmenin en kesin ve kalıcı yolu lazer epilasyondur. Bu yöntem biraz maliyetlidir ve uzun süreli olabilir fakat kalıcı ve kesin bir yöntemdir

Ağda kullanmak. Bu yöntem etkili ve en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Ağda kullanırken kollarınızda ki tüylerin çıkış yönünü belirlemelisiniz ve ona göre uygulamayı yapmalısınız. Bu şekilde kıllar en derin köklerden koparılır ve kol tüyleri daha geç ve seyrek çıkmaya başlar.

Elektrikli epilasyon aleti kullanmak; bu teknik kılları kökünden alır ve temizler fakat kollarınızda batık kıllar varsa bunlar kesinlikle çıkartılmalı ve öyle uygulanmalıdır aksi halde kollar pürüzlü olur.

Tüy dökücü krem kullanmak; bu yöntem kısa, hızlı ve çok pratiktir. Kısa sürede kol tüylerinizden kurtulmanızı sağlamak ile beraber kısa sürede tekrar kılların çıkması kaçınılmaz bir durumdur bundan dolayı bu yöntem kullanılacaksa devamlı ve sık sık kullanılmalıdır

Jilet bıçağı kullanmak; bu yöntem çok düşük maliyetli, hızlı, kolay ve acısız bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanacaksanız çok dikkatli ve hassas davranmalısınız aksi takdirde kollarınızda kesik ve yaralanmalar meydana gelebilir. Acele etmeden kullanılmalıdır ve kuru kollara kullanılmamalıdır. Kollar ya ıslatılmalı veya körüklenip öyle kullanılmalıdır.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Kol tüyleri nasıl geçer ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git