Kol Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır?

Kol Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Kol tüyleri jiletle nasıl alınır ? Kol tüyleri kimi zaman kadınların kimi zaman erkeklerin en büyük sorunlarından biri gibi oluşabiliyor. Kadınlarda yaz aylarında bikini ya da mayo tercih etmek istemeleri onları kol tüylerini almaları gerektiği gerçeğini bir kez daha hatırlatmaktadır. Ya da kadınlar da özel günler de veya gün içinde kısa kollu elbiseler, kıyafetler tercih etmek istedikleri zamanlarda bu gerçekle karşılaşabilmektedirler. Bu gibi durumlar onların biran önce kol tüylerinden kurtulmaları gerekliliğini hakkında baskı oluşturmaktadır.

Vücut temizliğinden çok hassas bayanlar içinde kol tüyleri çok büyük sorunlar teşkil edebiliyor. Kimi erkeklerde ise kollarındaki tüylenme rahatsız edici durumlara ulaşabiliyor. Böyle durumlarda da bu tip sorunlu kişilerde kol tüylerinden kurtulmak isteyebiliyorlar. Kol tüylerini almak isteyen kişilere, kol tüylerini almak için uygun yöntemler aramaya başlayabilirler. En iyi yöntemi seçmek isteyenler.

Tercihlerinden çok fazla zaman ayırmadan, hemen ve en acısız bir şekilde tüylerini almak isteyecekleri bir yöntem arama peşine düşebilirler. Bu yöntemlerin en başında jiletle kol tüylerini alma gelir. Jiletle tüy alma oldukça kolaydır. Ayrıca banyoda saatlerce kalmanıza da gerek kalmaz. Aynı zaman tüylerinizi tek tek almanıza gerek kalmadan bir anda alabilirsiniz. Jilet ile kol tüylerinizi almak istiyor iseniz eğer banyo yapmamak için herhangi bir sebebiniz yok ise banyo yaptıktan sonra kol tüylerinizi almanızı öneririz. Eğer banyo yapamıyorsanız kollarınızı ıslatıp sonra bolca köpükleyerek işe başlayabilirsiniz. Ardından jilet ile kollarınızın tüy çıkan bölgelerinde, tüylerin çıkış yönlerinin tersine doğru tüylerinizi kesmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda banyo yaptıktan sonra da jilet ile tüylerinizi almak istiyorsanız. Gene bu şekilde alınır. Jilet ile tüylerinizi tek tek aldıktan sonra suyla yıkamalısınız. Su ile yıkmanın ardından tüylerinizin geç çıkması için ise iyice kollarınızı keselemelisiniz.

Kol tüyleri jiletle nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git