Kol Tüyleri Almanın Pratik Yolları

Kol Tüyleri Almanın Pratik Yolları
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 20 kez okundu.

Kol tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? Hanımların en büyük sorunlarından bir tanesidir kol tüyleri. Koldaki tüyler diğer bölgelere göre maalesef çok çabuk çıkmakta ve özellikle yoğun çalışma hayatı içinde olanların pek vakti olmadı için kol tüyleri büyük bir sıkıntı oluşturmaktadır. Bu yüzden bayanların sık sık sorduğu sorulardan bir tanesi şudur; kol tüylerini almanın pratik yolları nelerdir? Bizde sizler için araştırma yaptık ve kol tüylerini almanın pratik yollarını bulduk.

Öncelikle sizlere şunu belirtelim eğer kol tüylerinizden kökten kurtulmak istiyorsanız tavsiyemiz lazer epilasyondur, çünkü bu en kesin ve kalıcı yöntemlerden bir tanesidir. Bunun dışında fazla vakti olmayanlar için ve kol tüylerinden rahatça, kısa zamanda kurtulmak isteyenler içinde başka tavsiyelerimiz olacak. Sizler için bulduğumuz yöntemleri maddeler halince tek tek sıralayacağız.

  • Kol tüylerini almanın en kolay ve pratik yollarından bir tanesi tüy dökücü krem kullanmaktır çünkü bu yöntem acısız, kısa sureli ve en pratik yöntemlerden bir tanesidir. Tüy dökücü krem kullanarak kol tüylerinizden çok kısa sürede kurtulabilirsiniz yalnız şunu belirtelim ki tüy dökücü kremler kesin çözüm olmamakla beraber tüylerin yeniden kısa sürede çıkmasını sağlamaktadır. Bu yöntemi kullanacaksanız haftada 2-3 defa uygulamalısınız
  • Kol tüyleri almanın pratik yollarından bir diğeri ise jilet kullanmaktır bu yöntemde hızlı ve çok pratiktir. Burada da dikkat etmeniz gereken şey şudur ki kılların çıkış yönüne doğru almalısınız
  • Kol tüylerin almanın pratik yollarından başka bir tanesi de hazır ağda kullanmaktır. Hazır ağdalar zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve kolay şekilde uygulanabilen bir yöntemdir. Dikkat etmeniz gereken nokta şudur ki. Ağda bezini çekerken tek seferde çekmeye dikkat etmelisiniz böylece kolunuzun tahriş olmasını, morarmasını ve kızarıklık oluşmasını engellemiş olursunuz.

Sağlıklı günler dileklerimle…

Kol tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git