Kol Tüyleri Acıtmadan Nasıl Alınır?

Kol Tüyleri Acıtmadan Nasıl Alınır?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

Kol tüyleri acıtmadan nasıl alınır ? Kol tüyleri hemen hemen bütün bayanların en büyük sorunlarından bir tanesidir. Birçok bayan saatlerce uğraşır ve ne yazık ki saatlerce acı çekerek kol tüylerinden kurtulmak zorunda kalırlar. Bundan dolayı bayanların kafasını kurcalayan kocaman bir soru işareti meydana gelir oda şudur ki; kol tüylerinden acı çekmeden nasıl kurtulabilirim? Evet, eğer sizin de kafanızda bu soru varsa ve kol tüylerinizi alırken acıyan canınızın artık acı çekmeden, zahmetsiz ve rahat bir şekilde tüylerden kurtulmasını istiyorsanız bu yazımız sizler için hazırlandı. Sizler için kafanızın içindeki sorulara cevap vermek adına araştırmada bulunduk ve bazı yöntemler belirledik evet bayanlar kol tüylerinizden zahmetsizce kurtulmanın yollarını maddeler halinde sizler ile paylaşacağız.

  • En kolay, en acısız ve en pratik yöntem tüy dökücü krem kullanmaktır. Bu yöntemi kullanarak sıfır acı ile kol tüylerinizden rahat ve acısızca kurtulabilirsiniz. Kremi kolunuza uygularken süresine dikkat ediniz ne çok nede az bekletmeyiniz. Kullanma kılavuzunda belirtilen süre yeterli olacaktır.
  • Kol tüylerinden acısız kurtulmanın bir diğer yolu da dönerli jilet bıçağı kullanmaktır bu yöntemde kollarınızın kıvrımlarının tamamına ulaşır ve acısız bir şekilde kol tüylerinizden kısa sürede kurtulmuş olacaksınız.
  • Evet bayanlar en yaygın olarak bilinen 2 yöntemi sizlerle paylaştık fakat pek çok insanın bilmediği başka bir yöntem daha var oda şudur ki; orijinal karınca yağı kullanmaktır. Bu yağ tüylerinizin dökülmesine ve seyrelmesine, daha geç sürede çıkmasına sebep olur. Fakat lütfen şu konuda çok dikkatli olun çünkü karınca yağı diye piyasada dolaşan bazı yağlar mevcut ve bunlar orijinal değildir. Pek nadir bulunan gerçek karınca yağını tüylerinize uygulayın böylece acı çekmeden tüylerinizden kurtulursunuz. Bu konuda size şöyle bir tavsiye daha vereceğiz gerçek karınca yağını kullanmak ve kesin bir fayda sağlamak istiyorsanız kol tüylerinizi ağda ile aldıktan sonra uygulayın böylece yağ köklere inmiş ve tüy köklerini kurutmuş olur.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Kol tüyleri acıtmadan nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git