Koç ve Oğlak Burç Uyumu

Koç ve Oğlak Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 121 kez okundu.

Koç burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Koç ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Koç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Koç ve oğlak burçları burçlar dünyasında ki hırslı ve çalışkan burçlardır. Hem oğlak burcu hem de koç burcu çalışmayı çok sever bu yüzden bu iki burç bir araya gelince zaman problemi ortaya çıkar. İşine kendini çok kaptıran hem oğlak burcu hem de koç burcu birbirine zaman ayıramaz böylece paylaşımları azalı. Hem beraber olma zamanları az olur hem de bir aradayken bile iş üzerine konuşurlar o yüzden eğer işe kapılırlarsa birliktelik yürümez.

Oğlak burcu biraz kibirli bir burçtur kendini dışarıya kapatır ilk başlar da açılmaz bu özellik koç burcuna çekici gelir eğer koç burcu inatçılık özelliğini kullanıp oğlak burcunun peşinden giderse onun bu özelliğini kırabilir. Koç burcuna güvenen oğlak burcu bir süre sonra kendini açar ve sırlarını paylaşmaya başlar. Eğer koç burcu oğlak burcunun bu kibirine karşı hiç bir şey yapmadan oğlak burcunun gelmesini beklerse ilişki başlamadan biter bu konu da alttan alması gerekir. Öte yandan koç burcu burçlar arasın da en inatçı olanıdır bu konu da alttan alması gereken ise oğlak burcu olmalıdır. eğer inat konusun da koç burcunun üstüne giderse oğlak burcu kaybeder inat konusun da koç burcuyla başa çıkmak neredeyse imkansızdır.

Koç ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, koç oğlak aşk uyumu nasıl ?

Oğlak burcu aşık olduğu zaman tüm sınırları kaldırır ve en uysal en sadık burç olur. o yüzden koç burcuna aşık olan oğlak burcu isterse onun inadıyla da savaşır ve ilişkiyi devam ettirir.Lider bir burç olan koç tıpkı kendi gibi söz geçirmek isteyen yani liderliği bırakmak istemeyen oğlak burcuyla bu konu da sıkıntı taşar. sürekli birbirlerine karşı güç mücadelesine girerler başlar da alttan alan oğlak burcu da eğer tırnaklarını çıkarırsa büyük sorunlar sizi bekler.

Bu iki burç liderlik gibi bazı ortak özelliklere sahip oldukları için hem anlaşır hem de anlaşamazlar. Eğer bir taraf daha uyumlu olursa ilişki devam eder o yüzden bu iki burcun anlaşma oranı yüzde yetmiş gibi yüksek bir orandır.Koç burcu insanı biraz geçişken bir ruh haline sahiptir o yüzden oğlak burcu insanının üzerinde durduğu konular onu sıkar ve kaçmak ister. koç burcunu çok bunaltmamak gerekir çünkü yeni heyecanlara açık olan koç burcunun elinizden kaçması an meselesidir.

Bu iki burç arasında ki bir diğer sorun ise hayata bakış açısıdır. Oğlak burcu daha mantıklı düşünür ve ileriye dönük planlar yapar koç burcu ise anı yaşamayı daha çok sever. Aynı zaman da haha hayalperest olan koç burcu mantıklı oğlak burcuyla sürekli çatışır. Ya koç hayallerini erteleyecek ya da oğlak burcunun hoşuna gitmese bile mantığını kısa bir süreliğine bir tarafa bırakacak ancak bu durum çok uzun sürmeyecektir. Hem oğlak burcu hem de koç burcu güçlü ve baskın karakterler olduğu için bir süre sonra bu durum onları mutsuz eder.

Koç ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, koç oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Koç ve oğlak burcu arasında ki bir diğer sorun ise hareketliliktir koç burcu çok hareketlidir oğlak burcu ise sakinlikten yanadır. Yerin de duramayan koç burcuna oğlak burcunun ayak uydurması çok zordur ya oğlak biraz hareketlenecek ya da koç burcu biraz sakinleşecek genel de taviz veren oğlak burcu olur. Çünkü koç burcunun inadı hep daha baskındır. Koç burcuna aşık olan oğlak burcunu bekleyen bir diğer sıkıntı ise oğlak burcunun gelenekçi olmasına karşın koç burcunun sınırların dışına çıkmasıdır. Oğlak geçmişten gelen bu geleneklere bağlı kalır öyle ki sorgulamaz bile ancak koç burcu sürekli bir sorgulama içindedir ve kendi düşüncesine uymayan geleneklere bağlı olmayı reddeder. Eğer bu iki burç arasında bir evlilik olursa en çok zorlanacakları sorun da bu olur.

Oğlak burcu sürekli eşinden beklenti içine girer ancak koç burcunu bir kalıba sığdırmak zordur.Özellikle de bu kalıp kurallar konusun da onun doğasında bu kuralları yıkmak vardır. Koç burcunun bir diğer özelliği çok aceleci olmasıdır. Oğlak burcu ise işi aceleye getirmeyi sevmez bu yüzden birlikte yapacakları konular da zorluk çekerler. Koç burcu her şeyi oldu bittiye getirir oğlak burcu ise iyice düşünmek ister oğlağın bu düzen ve planı koç burcunu bir süre sonra sıkar. Çünkü plan yapmak asla koç burcuna göre değildir. Öte yandan bu iki burç arasında ki bir diğer fark ise oğlak burcunun daha tutumlu olmasıdır.

Koç ve Oğlak İş Uyumu

Peki, koç oğlak iş uyumu nasıl ?

Oğlak burcu her şeyin olduğu gibi paranın da planını yapar ancak koç burcu biraz daha savurgandır. Eğer koç burcu bir şey almak isterse onu engelleyecek hiç bir şey yoktur bu konu da mantık sınırlarını zorlar ve duygularıyla hareket eder. Ta ki istediğine ulaşana kadar. Bu iki burcun iş hayatına bakışları da farklıdır. Oğlak burcu emir altın da çalışır ve amacı toplum tarafından saygı görmektir ancak koç burcu emir almayı sevmez. Koç burcu toplumun değer yargılarından çok kendi düşüncesine göre hareket eder o yüzden de iş hayatı çok düzenli değildir.

Oğlak burcunun iş hayatında ki istikrarı koç burcun da yoktur. Sürekli yenilik isteyen koç burcu iş konusunda da aynı tavrı gösterir. Ta ki bu oğlak burcunun canına tak diyene kadar ancak koç burcuna istemediği hiç bir şeyi yaptıramazsınız. Koç burcu ani öfkelenir ve aşırı tepkiler verir bu konu da çok sakin olamayan oğlak burcu da karşılık verince tartışma büyür. Tartışma sonun da koç burcu pişman olur ancak ondan asla bir özür beklemeyin. Koç burcu haksız olsa bile özür dilemeyi sevmez.Bu iki burç zor anlaşır ama imkansız değildir.

Koç ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, koç oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak burcu cinsel hayatında namusuna düşkün, sadakat besleyen biridir. Fakat koç burcu gelecekteki yeniliklere açıktır. Cinselliğe bakış açıları birbirinden farklıdır. Oğlak çalışmayı seven bir burçtur. Bu nedenle cinsel hayata bazen zaman ayırmayı unutur. Bu durum koç burcunu incitir. Çünkü koç burcu için cinsellik hayatın vazgeçilmezdir. Bekletmeye gelmez. Bu yüzden aralarında anlaşmazlıklar yaşanır. Ancak koç burcu oğlak burcunu avucunun içine almasını başarabilir. Oğlak burcu Koç burcunun arzularını duyabilirse çok mutlu bir birliktelik yaşarlar.

Koç burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, koç oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git