Koç ve Koç Burç Uyumu

Koç ve Koç Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 207 kez okundu.

Koç burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Koç ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Koç Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Savaş gezegeni Mars tarafından yönetilen, ateş burcu olan koç burçları iki asker gibi beraber veya birbirlerine karşı savaşabilirler. Hangi tarafı seçtikleri ilişkilerinin gidişatını belirleyecektir. Alacakları kararlarda ise oldukça uyumlu olan koç burçları, ortak nokta bulmakta zorlanmazlar. Aynı şeyleri yapmaktan zevk alan bu ikili birbiriyle oldukça eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirecektir.

Koç ve Koç Aşk Uyumu

Peki, koç koç aşk uyumu nasıl ?

Bu beraberlik çok heyecanlı ve enerjik olacaktır. Her iki burç da birbirine uyumlu ve saygılı olacaktır. İki koç bir araya geldiğinde aralarına hiç kimse giremez ve birlikte zaman geçirdiklerinde ise zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. Dışa dönük kişilerdir. Birlikte sosyalleşmekten ikisi de zevk alacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır, oldukça kararlılardır. Bencildirler biraz, her şeyden önce ben diyerek hareket ederler. Bazı zamanlarda birbirlerine karşı kırıcı olsalar da bu ikili aralarındaki meseleyi konuşarak hızlı bir şekilde çözebilirler ve sorunu da fazla büyütmezler. Aralarındaki güç savaşından kurtulabilirlerse birlikte çok eğlenebilirler. İki burcun beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Koç burçları arada bir küsebilir ama arkalarından tutkulu ve zevkli barışmalar gelir. İki koç iyi anlaşır, derin içgüdülerini paylaşabilirler. Koç burcu erkeği soğuk duruşu ve asaletiyle saygı duyulan koç kadınına tutkulu aşık olacaktır.

Koç burçlarının sevecen yapıları birbirlerine karşı uyumu arttırarak ikilinin arasındaki aşk bağını daha da arttıracaktır. Dünyanın en ideal çifti oldukları söylenebilecek kadar iyi anlaşırlar. Koç-koç ilişkisi aynada kendine bakmak gibidir. Mizah yetenekleri aynıdır, aynı şeylere gülerler ve aynı şeylerden hoşlanırlar. Bu ikili birbirinin özgürlük ihtiyacını çok iyi anlar ve genel olarak nefes almak için gerekli olan alanları birbirine bırakmayı başaran burçlardır. Ama bazen bu burçlar çok sahiplenici de olabilirler. Ancak aynı burca sahip insanlar ilişkilerinde diğer burçlara oranla daha dikkatli olmalıdırlar. Çünkü iki burç da benzer özelliklere sahip olduğu için birbirini boğabilir. Her ikisi de sadakat konusunda pek güvenilir değildir. Ancak bir koç gerçekten aşık olursa ilişkisine çok sadık kalacaktır. Ama zor bir ilişki olacağı kesindir. Çünkü her iki burç da lider ruhlu ve yönetmeyi seven burçlar olduğu için bu ilişkide iplerin kimin elinde olacağı konusunda hep bir tartışma olacaktır. Ancak liderliği bir tarafa bırakan çok seven taraf olacaktır. Eğer birbirleri ile rekabet etmeyi öğrenmeyi başarabilirlerse oldukça kuvvetli bir ilişkileri olabilir.

Koç burcu inatçı bir burçtur. İnatçı bir erkeğin ve inatçı bir kadının ilişkisi oldukça zor olacaktır. En ufak bir kavga bile büyüyebilir. Bu iki burç içinde bir şeyleri tutup da sonradan patladıklarında oradan kaçmanız gerekecektir. Koç erkekleri savaşmaktan, uğraşmaktan çok hoşlandıkları için sevdiği kadın için savaşmak isteyecektir. Kendisini tamamen koça teslim etmiş bir kadın, koç erkeği için itici olabilir. Aynı zamanda kendilerini çok fazla sahiplenen ve onlara çok karışan koç kadınlarıyla da olmak istemeyeceklerdir. Koç erkeğinin yaşamında aşkın yeri büyüktür. Kadını onun için önemlidir ve ilişkisinde de mantığa yer yoktur, her daim kalbinin sesini dinler. Onun yaşadığı gönül ilişkisi, onun için kimsenin anlayamayacağı kadar büyük ve gerçektir. Koç erkeğinin aşkı masal aşkına benzer. Koç burçları kafa kafaya verince ilişkileri tadından yenmeyecek şekilde ilerler, ancak en ufak bir restleşmede kızışarak sorunlar büyütülürse ilişki sona erebilir. Bu ilişki ya başta bitecek ya da ömür boyu sürecek bir ilişki olacaktır. Koç burcunun diğer koç burcundan vazgeçmesi de pek kolay olmayacaktır.

Koç ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, koç koç evlilik uyumu nasıl ?

İki tarafta aradığı o asil aşkı birbirlerinin gözünde gördüğü an tartışacakları tek konu düğün tarihi olur. Cinsel yaşamları tıpkı sosyal hayatları gibi oldukça eğlenceli ve zevkli geçeceği için her iki taraf da tutkuyla dolu olan ilişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyecektir. Evlilik kurumuna saygı duyan bu eşler, ideal çift olma yolunda sonsuza dek aynı heyecanla ve aşkla ilerler. Evlilikte sürekli olarak üste çıkma çabası, tartışma ve kavga olacaktır. Mizahi bir aile olabilmeleri için ise her iki tarafın birbirine son derece aşık olmaları gerekir.

Koç erkeği kendini üstün gördüğü için eşinin de öyle olmasını ister. Koçun eşi herkes tarafından beğenilen ve kendine yakışan bir kadın olmalıdır. Ancak koç burçları eşlerini ne kadar çok da sevse doğalarından ve yapılarından gelen huyları nedeniyle aldatabilirler.

Koç ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, koç koç cinsel uyumu nasıl ?

Ateşli koç burcunun seks hayatı iyi gitmiyorsa aldatıldığından şüphelenmeye başlar. Aceleci ve sabırsız olan koç burcu biraz yavaşlayıp seksin tadını çıkarmayı öğrenmelidir. Burcun genel özelliği olan liderlik en büyük etkisini yatak odasında gösterir. Cinsel ilişkide iki koç burcunun buluşması çok ateşli olacaktır. Cinsel hayatın patronu koç kadınıdır. Sürprizlere ve yeniliğe önem veren koç kadını, uzun yıllar boyunca tutkusunu ve heyecanını korur.

Koç ve Koç İş Uyumu

Peki, koç koç iş uyumu nasıl ?

İki burç birbiriyle yarışmadan rekabet duygularını dış dünyaya yöneltirlerse birlikte çok fazla şey başarabilirler. Egoları devamlı olarak çatışabilir, bu nedenle beraber çalışmayı öğrenmeleri gerekir. İkisi de her zaman büyük düşünür, ulaşamayacakları neredeyse hiçbir hedef yoktur. Risk almayı seven girişimci koç ile ortaklığınız başarılı sonuçlar doğuracaktır. Onları çekemeyen çok kişi olacaktır. Eğer ikili el ele verirse aşamayacakları hiçbir mesele kalmayacaktır. Yalnız iki burç da birbirine akıl vermeye kalkışmazsa iyi olur. Çünkü koç burcu kendine akıl verilmesinden veya emir verilmekten nefret eder. Bu engeli aşabilirse ikili birlikte büyük başarılara imza atar. İkisi de ateş elementi pratik sayılmaz ve ayakları da yere sağlam basmaz. Doğum haritalarında toprak elementine ait burçlar varsa ilişkileri için iyi olacaktır. İkisi de gözü kapalı risk almayı sevdiğinden dolayı zor durumda kalabilirler.

Koç burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, koç koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git