Koç ve Balık Burç Uyumu

Koç ve Balık Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 167 kez okundu.

Koç burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Koç ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Koç Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Bir ilişkiye başlamadan önce karşınızdaki insanı iyi tanımalısınız. Hayatınıza girip size yön verecek bu kişi hakkın da size en çok bilgi verecek ise şüphesiz ki burçlardır. Kendi burcunuzun özelliği kadar onun da burç özelliğini bilmelisiniz ve dahası uyumunuzu öğrenmelisiniz. Her burç her burç ile anlaşamaz. Bazı burçlar birbirine yakın olmasına rağmen beraberlik de sorun çıkar. Bu yüzden de en baştan önlem almalısınız.

Koç burcu insanının en belirgin özelliği öncüsü olmasıdır. İlk burç olması belki de bunun sebebidir. Bu yüzden de lider ruha sahiptir. Yani ilişki esnasın da sürekli kendi dediğinin yapılmasını ister. Sizi idare etmeye çalışır. Sözü dinlenmediği zaman ise hırçın olur. Balık burcu ise daha uyumludur. Bu yüzden ilişki bozulmasın diye sürekli alttan alır ve koç burcu eşini dinler tabi ki bu durum bir süre sonra anlaşmazlıklara neden olur. Koç burcu insanının en önemli ve sorunlu tarafı aşırı inatçı olmasıdır.

Koç ve Balık Aşk Uyumu

Peki, koç balık aşk uyumu nasıl ?

Balık burcu ise olayları fazla uzatmak istemez ve o yüzden koça boyun eyer. Bir süre sonra ise huzursuz ve mutsuz olur. Aşırı sıkıntıya gelemeyen koç burcu ise çareyi kaçmakta bulur. Balık burcunu sıkıntıya düşürecek en önemli yönlerden biri ise koç burcunun aşırı hareketli olmasıdır. Durağan ve sakin bir hayat koç burcu insanına göre değildir. Doğası gereği sakin ve durgun olan balık burcu insanı ise bu hareketliliğe uyum sağlayamaz. Bedenen ve ruhen yorgun düşen balık burcu tarafı mutsuz olur. Koç burcu insanının önemli özelliklerinde biri de ben merkezci olmasıdır. Tüm evrenin kendi etrafın da döndüğünü düşünür. Bu nedenle de oldukça bencil olan koç burcu insanı karşısındakinin düşüncelerine önem vermez. Kendi istediği yere gider kendi istediğini yer kendi istediği filmi izler size fikrinizi bile sormaz. Oldu ki dediği olmadı size dünyayı dar eder. Sürekli bundan bahseder sizi bıktırana kadar ve asla yapılanı unutmaz.

Koç burcu insanı hayata mantık çerçevesinden bakar on da hayal yoktur. Koç burcuyla asla pembe panjurlu ev hayali yapamazsınız veya romantik bir ilişki yaşayamazsınız. Balık burcu ise son derece duygusal ve hassas olduğu için olaylara mantık açısından bakamaz. O sürekli hayal kurar ancak koç burcu insanının bu hayallerle işi olmaz o gerçekçidir. Balık burcu insanı duygusallığını çoğu zaman göz yaşıyla gösterir mizacın da soğuk kanlılık olan koç burcu insanın da ise nadir olarak bu göz yaşını görürsünüz. Koç burcu insanı başını pek dik tutar bu ilişkiye mal olsa bile ya balık burcu telafi eder ya da ilişki biter. Bu bitiş de en çok balık burcu tarafını sarsar. Zaten duygusal olan balık burcu bir de neden bulunca kapılarını kapatır hayata. Öte yandan koç burcu tarafı ise sürekli yeniliğe açıktır hatta bunu arzular.

Koç ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, koç balık evlilik uyumu nasıl ?

Koç burcu insanı için her bitiş bir başlangıçtır. O yeni ufuklara yelken açarken hayata küsen balık burcu tarafı olur. Bunun yanı sıra koç burcu insanı oldukça açık sözlüdür size zarar verip vermeyeceğini düşünmeden her şeyi söyler. Siz kırılsanız bile geri adım atmaz öyle ki pişman olsa bile telafi etmeye çalışmaz. Yani tavşan dağa küser dağın haberi olmaz. Balık burcu insanında ki hassasiyet koç burcu insanın da asla olmaz. Bu iki burç arasında ki bir diğer sorun da kıskançlık olur koç burcu insanı kıskançtır ama kıskanılmak istemez. Balık ise sevdiğini paylaşmak istemez bu şüphe bile onu depresyona sokar. Eğer bir de koç burcunu sorgulamaya başlarsa ilişki de tehlike çanları çalar.

Balık burcu insanının en önemli özelliklerinden biri düzenli olmasıdır her açıdan. Ancak koç burcu insanı kendini sıkan her şey de olduğu gibi düzen konusunda da ihmalkardır. Sürekli koç burcu tarafının arkasını toplarsınız. Belki de en önemli sorunlardan biri de koç burcu insanının hemen öfkelenip hemen sönmesidir. Eğer bir konu da koç burcu sinirlendiyse üzerine gitmeyin biraz süre tanıyın ve sakinleşmesini bekleyin yoksa üzülen siz olursunuz. Hele de tartışmanın ortasın da ağlayan balık burcu iyice soruna sebep olur.

Koç burcu insanının bir diğer özelliği de sürekli dikkat çekmek istemesidir. Bu konu da her şeyi yapar ve tüm gözler onun üstün de olur. Bu durum ise başta balık burcu olmak üzere tüm burçtaki insanlar tarafından sorun olur. Balık burcu çok paylaşmadığı için üzülür. Koç burcu olan taraf erkek ise zaten tabiatların da baskınlık olduğu için bu sıkıntılar daha da artacaktır. Kadın doğası gereği narindir bir de balık burcu olursa bu ilişki de ezilen kadın olur. İlişki sürse bile sürekli çekişmeli olur. Belki son biraz uzar ama ayrılık önünde sonunda gelir.Tam tersi kadın koç burcu erkek balık burcu olursa erkek baskın olmaya çalışan kadını kaldıramaz ve yine mutlak son gelir.

Koç ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, koç balık cinsel uyumu nasıl ?

Bu iki burcun anlaşma olanağı yüzde elli bile değildir. Başta iyi anlaşsalar bile yavaş yavaş sorunlar çıkar koç burcu insanı bu sorunları görmezken balık burcu tarafı tek taraflı çözmeye çalışır. Yani bu iki burçtan bir çiftin ilişkisi hep tek taraflı devam eder. Doğal olarak hep aynı taraf yani balık burcu yıpranır. O yüzden ilişkiye başlamadan önce ne kadar uyumlu olacağınızı ve nelerle karşılaşacağınızı bilmeniz gerekir. Göz göre göre kendinizi bir uçuruma sürüklemeyin. Koç burcuysanız balık burcundan uzak durun onu mutsuz etmemek için. Balık burcu iseniz koç burcu asla size istediğinizi veremez yaşatamaz.

Koç burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Peki, koç balık uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git