Koç ve Aslan Burç Uyumu

Koç ve Aslan Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Koç burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Koç ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Koç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Bu yazımızda sizlerle en belirgin özelliği liderlik olan aslan burcu ve öncü niteliği ile bilinen koç burcunun ilişkideki uyumunu konuşacağız. Aslan burcu erkeği, koç burcu kadını ilişkilerini cinsellik, aşk ve evlilik çerçevesinde değerlendireceğiz. Hem koç burcunun hem de aslan burcunun elementi ateş olduğu için bu ilişki heyecanlı ve bir o kadar da gel gitli olacaktır. Aslan burcunun gezegeni güneş iken koç burcunun gezegeni Marstır. Astrolojide aslan ve koç burcu birbiri için ideal eş olarak bilinir.

İkisi de kendi özgürlük alanlarına düşkündür ve karşısındakinin de öyle olmasından rahatsızlık duymaz. Liderlik ve öne atılma gibi temel problemler olsa da koç burcu ve aslan burcu ilişkisi, heyecanını her zaman koruyan güzel bir ilişkidir. Hem koç burcu hem de aslan burcu sosyal olmayı, arkadaş edinmeyi çok sever. Bu onları birbirinden bazen uzaklaştırsa da birbirine vakit ayıran ve aynı sosyal ortamlarda bulunan çiftler için mutluluk kaçınılmazdır. İnatçılığını bir kenara bırakıp aslan burcunun gurur ve egosunu okşayan bir koç burcu, onunla mutluluğu yakalayacaktır.

Aslan burcunun liderlik isteği, zaman zaman karşısındakine hakimiyet kurma isteği ile devam edebilir. Asla yönetilen olmayı kabul etmez. Aslan burcu insanı, özellikle bu burcun erkeği, aşk hayatında otoriterdir. Onunla birlikte olmak isteyen kişi buna izin vermelidir. Bunu dengeleyebilen bir koç burcunun bir aslanla anlaşmaması imkansızdır. Ancak koç burcu da üzerinde hakimiyet kurulmasından pek hoşlanmaz. Her iki burcun da öz güvenleri oldukça yüksektir ve pozitif enerjileri ile bulundukları bütün ortamlarda dikkat çekmeyi başarırlar. Sıcakkanlı ve cömert aslan burcu insanı, koç burcunun oldukça dikkatini çeker. Birbirlerinin öz güvenlerinden etkilenirler.

Koç ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, koç aslan aşk uyumu nasıl ?

Aslan burcu, sevdiğinde sadıktır ve romantizmi doruklarda yaşamayı sever. Karşıdan da aynı şeyleri görürse bu isteği daha da artar ve kendini tamamen ilişkiye adar. Sevdiği insanla birlikteyken, çapkınlık yapmaz. Karşı cinsi sürekli kendine çeken aslan burcu için bu zor olsa da sevdiği biri için bunu yapar. Hayatındaki insandan da bunu bekler, bu onun gururunu okşar. Koç burcu ise aşk hayatında sürekli sürpriz yapmayı sever. Romantizmi o da doruklarda yaşamayı sevdiği için bu ikilinin ilişkisi romantik filmleri aratmaz. Koç burcunun inadı dışında bu ilişkiyi bozacak bir etki yoktur. İki taraf da hareketli ve pozitif olmayı sevdiği için sürekli birlikte yapacak bir şeyler bulabilecekler ve birbirleri ile geçirdikleri vakitten keyif alacaklardır. Sosyal ortamlarını birleştirdiklerinde ise birbirleri için vazgeçilmez olacaklardır. Çok şiddetli tartışmalara sahne olsa da bu ilişki, aradaki tutku ve aşk bu iki burcu sürekli bir arada tutacaktır. Aslan burcu oldukça kıskançtır ve hayatındaki insanı sahiplenir, paylaşmak istemez. Bu bazen koç burcunu yorsa da ona kıskanmak için alan açın ve siz de onu kıskanarak gururunu okşayın.

Koç ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, koç aslan cinsel uyumu nasıl ?

Koç burcu kadını oldukça hareketli bir cinsel yaşama sahiptir. Partnerinin de ona uyum sağlamasını ister. Sürekli bir değişim ister ve çok çabuk sıkılırlar. Reddedilmeyi hiç sevmeyen koç kadını, ufak oyunlardan ve şaşırtılmaktan hoşlanır. Aslan burcunu etkilemek için ise egosunun okşanması gerekmektedir. Karşısındakini bakışları ve sözleri ile kolayca etkiler. Kısıtlanmayı sevmese de kıskanılmak onun için vazgeçilmezdir ve egosunu okşar. Aslan burcu erkeği tüm kadınları kendine çekmede başarılır anca hayatında bir kadın varsa kendini ona adamayı ve onu mutlu etmeyi bilir. Koç burcu kadını ile oldukça uyumlu ve hareketli bir cinsel yaşama sahip olacaktır.

Koç burcu erkeği, koç burcu kadını gibi kolay sıkılabilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle hayatındaki kadının yeniliklere açık ve yeni heyecanları seven biri olmasını ister. Duygularını derin yaşamayı seven aslan burcu kadını, partnerini seviyorsa ona mutlaka uyum sağlayacaktır. Aslan burcu kadını fiziksel olarak da ilk adımı atmayı sever. Öz güveni yüksek olduğu için reddedilmeyi asla düşünmez, bu da ona cesaret verir. Ancak bu cesareti kırıldığı zaman kendini geri çeker.

Koç ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, koç aslan evlilik uyumu nasıl ?

Aslan burcu kadını evlendiyse, kendini eşine adamaya karar vermiştir ve ona tamamen bağlanmıştır. Eşinden de bunu bekler ve bununla ilgili en ufak bir sarsıntıda bu evliliği sürdürmez. Onun dışında evliliği ve eşi için her şeyi yapmaya hazırdır, özverili ve azimlidir. Kendine güveni oldukça yüksektir ve beğenilmezse, bu güven sarsılırsa kendinin huzursuz hissedecektir. Bu da onun özverisinden eksiltir. Bu nedenle sürekli güzel sözler duymalıdır.

Koç burcu erkeği ise evliliğinde de diğer alanlarda olduğu gibi oldukça hareketlidir. Eşini sürekli şaşırtmayı başaracak ve heyecanı bu evlilikten eksik etmeyecektir. Eşini her alanda destekleyecek ve sosyal ortamlarda her zaman ondan iyi bahis edecektir. Bu da aslan burcu kadınını oldukça mutlu eder. Hayatındaki erkeği her zaman mutlu etmeyi bilen aslan burcu kadını ve evliliğinde bile sürprizlerle dolu koç burcu erkeği evliliği heyecan dolu uzun süreli bir macera olacaktır.

Aslan burcu erkeği ise kendi özgürlüğüne düşkün olmasına rağmen eşini kısıtlamak isteyebilir. Onunla ilgili her şeyi bilmek, hep onun yanında olmak ister. Bu da koç burcu kadınına bazen kötü hissettirebilir. Çünkü koç burcu kadını kendine yetebilmeyi çok sever. Ancak onu kısıtlamadan yanında olabilen bir eş ile her zaman övünür. Koç burcu kadını kendisi sürpriz yapmayı ve yeni heyecanları çok sevdiği için eşinden de bunları bekler. Ofise aniden gelen bir çiçek ya da çikolata onu çok mutlu etmeye yetecektir. İlişkide özveriden çekinmeyen aslan burcu erkeği ile iyi anlaşacak ve mutlu bir evlilik yaşayacaktır.

Koç burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Peki, koç aslan uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git