Koç ve Akrep Burç Uyumu

Koç ve Akrep Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 377 kez okundu.

Koç burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Koç ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Koç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

İki burç da Mars tarafından yönetilmektedir, bu nedenle ikisi de çok cesur ve öfkelidir. Mars hareket gezegenidir ve savaşçıyı temsil eder. Ancak akrep burcunun bir yöneticisi daha bulunur ki o da Pluto’dur. Koç ateş elementidir, akrep ise su. İki burcun ilişkisi düzgün olmayacak, sürekli ego savaşlarıyla, kavgalı ve üste çıkmaya çalışmakla geçecektir.

Koç ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, koç akrep aşk uyumu nasıl ?

Bir ilişki yaşamayı düşündükleri takdirde iki burcun beraberliği ateşli, tutkulu ve gürültülü olacaktır. Eğer koç burcunun kızgınlığını bastırırsanız uzun süre gün yüzüne çıkmayacaktır ama patladığınız zaman her iki taraf için de korkunç olacaktır. Hatta şiddete kadar gidebilir. Koç burcunun düşük enerjiye, asık surata tahammülü yoktur. Küsüp somurtursanız o çekip gidecektir. Akrep burcu ilişkide bağlılık ve uzun süren beraberlik ararken koç burcu sadece anlık yaşar, sıkılırsa da çeker gider. Akrep burcu tam sadakat bekler, koç ise özgürlüğüne düşkündür, koç burcu için sadakat tutsaklık anlamına gelmektedir. Akrep burcu içe dönüktür ve tedbirlidir, koç burcu ise akrebi çok ketum bulur.

Akrep burcu koçtan daha derin duygulara sahip olmakla birlikte sezgileri de güçlüdür ve cesaretini farklı şekilde ifade eder. Koç burcunda derin duygular yoktur bu nedenle bu özellikleri akrep için kafa karıştırıcıdır. Koç yüzeyde yaşar, akrep ise başka kişilerin duygularının ve düşüncelerinin derinine iner. Akrep ilk bakışta birinden hoşlanmamışsa o kişiyi tanımaya zaman harcamayacaktır. Ancak ilk bakışta dikkatini çeken kişiyi de elde etmek akrep burcunun işidir. Hırslı ve delici bakışlara sahip olduğu için akrep girdiği her ortamda dikkat çekmeyi başaracaktır ve bu nedenle de koç burcu onu hemen farkedecektir. Bu iki burcun ilişkileri duygusal olduğu kadar da inişli çıkışlı olacaktır.

Koç burcu hoş sohbetiyle ve enerjisiyle akrep burcunu yoracaktır. Akrep zaman zaman yalnız kalmak isterken koç davetten davete koşmaya, başka insanlarla bir arada olmaya ihtiyaç duyacaktır. İki burcun güçlü olarak inatla uyguladıkları kontroller, bağlılıklarının rahatça gelişememesinin nedenidir. Koç dışa dönük olduğundan dolayı yaşamı deneyimlemek adına başka insanlarla beraber olmak istediğinde akrep burcu kıskançlık krizleri yaşayacaktır ve ilişki bitecektir. Burçların yıldız haritalarında ikisini dengeleyecek su veya toprak burçları yoksa ilişki iki tarafı da yıpratacaktır.

Koç ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, koç akrep evlilik uyumu nasıl ?

Her iki burçta baskın karakterde olduğu için ilişkide iplerin kimin elinde olacağı belli değildir, stresli bir beraberlik yaşayacaklardır. Bu ikili için mutlu bir beraberlik yaşayacaklardır diyemeyiz. Akrep burcunun çok kıskanç olduğu ve koç burcunun özgürlüğüne düşkün olduğu düşünülürse bu durumda koç burcu kendini kısıtlamak istemeyecektir. Eğer koç burcu ilişkiye devam etmek istiyorsa akrebin güvenini kesin şekilde kazanması ve sadakatini ona göstermesi gerekiyor. Bu iki burcun duygusal olarak sorunlar yaşaması büyük olasılıktır. Akrep burcu kendi sezgilerine oldukça güvenir. Akrebin derin duyguları olduğundan dolayı koç burcunun bunu anlaması için biraz çaba sarf etmesi gerekir. Akrep aslında uysal bir eş ister. İlişki başlangıçta çok heyecanlı olacaktır ancak bu heyecan geçince aralarında duygusal bir bağ olmadığını fark edebilirler.

Koç ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, koç akrep cinsel uyumu nasıl ?

Fiziksel cazibe ve cinsel hayattaki beklentiler bu iki burcu birbirine çekecektir. İki burç da cinsel hayatta doyumsuzdur. Doyumsuzluklarını birbirleri ile giderebilirler. Özellikle akrep burcu kadınları oldukça ateşli oldukları için onun istediklerini verirseniz sizi kolay kolay bırakmayacaktır ve size her zaman sadık olacaktır. Akrep burcu ikili ilişkilerde oldukça tutkulu ve kadınlığın hat safhada olduğu kişilerdir. Akrep ile özünüzü bulup tüm fantezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akrep burcunu farklı cinsel fantezileri koç burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Bu iki burcun yatakta ilişkileri çok ateşli olacaktır çünkü iki burç da güçlü cinsel içgüdülere sahiptir. Cinsellik bu iki burcun en iyi anlaştıkları konudur. Akrep cinsellikte biraz daha düşünsel boyutuyla hareket etmeyi sever, eşinin ihtiyaçlarına göre kendini ayarlamaya çalışır. Aynı şekilde koç burcundan da bunu bekler. Fakat koç burcu zaman zaman bu beklentiyi karşılamakta zorlanır çünkü kendinde daha dönüktür.

Koç ve Akrep İş Uyumu

Peki, koç akrep iş uyumu nasıl ?

İki burç arasındaki ilişki aşk değil de iş ilişkisi olduğu takdirde güzel bir birliktelik olacaktır, çok daha verimli ve tutarlı olacaktır. Açıkgöz ve girişimci özellikleriyle rahatça başarılı atılımlarda bulunabilirler. İki burç da hırslı ve uyanık olduğu için hep yeni işler peşinde koşacaktır. İlişkiye farklı şeyler kattıkları için duygusal bir yakınlaşmaya yol açması olasıdır. Koç burcu yeni fikirlerle ve gerçekleştirmek istediği hayallerle doludur. Bazen pratik olmadığı düşünülür ki yanlıştır.

Koç pratik ve yüzeyseldir, detaylara inmez, çözüm odaklı çalışır ve altından kalkamayacağı iş yoktur. Hayallerine ulaşmak için hızlı ve sert bir yol izlerler. Akrep zaman zaman detaylarda boğulur. Koç burcunun detaylarda işi yoktur. Koç burcu kısıtlanmaya gelemez. Hem fiziksel olarak hem de beyin olarak her zaman kendini aşmaya çalışır. Yarışmacı olduğu için iş konusunda hep ön planda olmak ister. Her ikisinin de fazla disiplinli kişiler olmadıklarını düşünürsek birliktelikleri iyi bir seçim olabilir, bu nedenle iyi bir iş ortağıdırlar. Koç burcu hızlı ve yeniliklere açıktır ancak akrep burcu emir almayı sevmez ve kendi bildiğini okur. Bu nedenle aralarında hep sürtüşme olacaktır.

Akrep burcu ve koç burcu ilişkisi için astrolojik açıdan % 50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz. Ateş grubuna ait olan koç burcu ile su grubuna ait olan akrep burcunun ilişkileri her şeye rağmen denemeye değerdir. Astrolojik açıdan pek uyumlu olmasalar da eğer iki taraf da çabalarsa eğlenceli bir ilişkileri olabilir.

Koç burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, koç akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git