Koç Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Yay Burcu Uyumu
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 700 kez okundu.

Koç burcu ile yay burcu uyumu, burçlar ateş toprak su ve hava adında 4 gruba ayrılmış şekildedir. Yay ve koç burcu ateş grubunda yer alan burçlar arasındadır. Şimdi öncelikle sizlere koç burcu hakkında çok özel bilgiler vereceğiz daha sonra da yay ile uyumuna değineceğiz.

Koç Burcu Özellikleri

Koç burcu sahip bireyler genellikle çok acelesi, isteğinin hemen yerine getirilmesini beklentisi içinde olan, aceleci ve ısrarcı bir yapı da hareket ederler. Hem bayan hem erkek bu burç da aşırı derecede enerji dolu ve yaşama umutla bakan ,yaşamı dolu dolu geçiren yapıdadırlar. Asla boş vakti yatarak geçirmez hemen bir aktiviteye dahil olarak enerjilerini boşaltır ve yaşamdan zevk almaya çalışırlar. Eğlenceli yönlerinin yanı sıra bir de etkili lider özellikleri taşırlar. Hitap güçleri, karşısındaki etkileme gerek bakışlar gerek de sözcüklerle karşısındaki bay veya bayanı kendisine odaklama ve dikkatini çekmeyi başarırlar, yani tam bir laf ustasıdır . Koç burcu bireyi isteklerinin ret edilmesinden hiç hoşlanmaz ve size ani tepkiler verebilir. Çok çabuk sinirlenen bir yapıya sahiplerdir. Öfkesini ortama kusmadan içi rahat etmez haklı veya haksız olduğunu düşünmeden o an dobra dobra davranır ve öfkesini birden bire boşaltarak sizi şoka uğratabilir. Koç burcu bir bireyle arkadaşlık veya herhangi bir ilişki düşünüyorsanız bunları göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Tabi bu olumsuzlukların yanında olumlu yönleri de var. Mesela onun yanında sıkılmazsınız ve birlikte çok hoş vakitler geçirirsiniz. Her anını dolu dolu ve hayattan zevk alarak yaşadığı için sizi de kendi zevkine ortak edecektir. Yardımseverdir birinin mutluluğundan kendisi de mutlu olabilen bir yapıdadır.  koç ile yay burcu uyumu

Yay Burcu Genel Özellikleri

Yay burcu sahip bireyler genellikle espri yeteneği gelişmiş, eğlenmeyi güldürmeyi ve gülmeyi seven ,akılcı ve zeki bir yapıdadırlar. İlgi alanları çok geniştir ve çeşitlilik gösterir. Tek bir alan onun isteklerini ve zevklerini karşılamaya yetmez bir gün baleye gidiyorsa diğer gün karate kursuna ilgi ve istek duyabilir ve gidebilir. Karamsar ve kötümser insanlarla hiç anlaşamazlar. Hayata karşı pozitif bakış açısı ile hareket ederler çok nadir ağlarlar. İnce düşüncelere sahiptir sizle konuşurken kelimelerini özenle seçer ve kırmamak için özellikle dikkat eder. Özgürlüğüne düşkündür gezmeyi yeni yerler keşfetmeyi sever. Yeniliklere açıktır ve farklılıklara saygılıdır.

Koç Burcu ile Yay Burç Uyumları

İşte size şahane uyuma sahip olan iki özel burç. İkisi de ateş grubuna ait olan birçok açıdan ortak özelliklere sahip benzer karakterli yapıdadırlar.

  • İki burç insanı da çevreleri tarafından sevilen ve hoşça vakit geçirilebilecek insanlar olarak bilinirler.
  • İki burç insanı da eğlenmeyi ,hayatı dolu dolu yaşamayı, yeni yerler keşfetmeyi ve tatil yapmayı çok severler.
  • Evlilikleri düşünüldüğünde büyük oranda sorunsuz bir birliktelik geçirirler ve uzun süreli bir yuva kurabilirler.
  • Tutkulu ve ateşli bir birliktelik yaşamları olacaktır. Bu burçlar özellikleri de buna uygundur.
  • İki burcun sorun çıkarabilecek bir yanı bazen çok çabuk sıkılmaları ve ortam ,aktivite değiştirmek istemeleri olabilir. Bununda çözümü basittir. Hayatınıza katacağınız küçük değişiklikler ile uzun ve heyecan dolu birlikteliğinize kesintisiz devam edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git