Koç Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Kova Burcu Uyumu
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 2.031 kez okundu.

Koç burcu ile kova burcu uyumu, astroloji âleminde zeki ve sıra dışı tavırlarıyla dikkat çeker. İlişki söz konusu olduğunda özellikle ilişkinin başlarında içine kapanık davranır ve bu yüzden çoğunlukla karşısındaki kişiyi ikilemde bırakır. Ayrıca girdiği ortamda entelektüel konuşmalarda yer alması ve davranışları ile tüm gözleri üzerlerine çevirirler. Saydığımız tüm bu özelliklerden dolayı her burcun kova ile anlaşması zordur. Kova burcu ile en iyi anlaşabilecek olan burç da şüphesiz ki koçtur. Kova ve koç birleştiğinde zekâ parıltıları ile diğer tüm çiftleri geride bırakmaya adaydırlar. Üstelik kova ve koç ikilisi birbirlerinde yakaladıkları mükemmel uyumu başka kimsede bulamazlar. Her şeyden önce entelektüel anlamda kova ve koç birbirini tamamlar niteliktedir. Sosyal yaşam bakımından da inceleyecek olursak her ikisi de hareketli yaşantılara sahip olan insanlardır bu yüzden birbirlerini anlamakta zorluk çekmeyecek ve hatta birlikte çok eğlenceli ve hareketli vakitler geçireceklerdir.

Koç ve Kova Burcunun Karakter Özellikleri

Koç burcu sanki koç burcu için yaratılmıştır. Kovanın eğlenmeyi bilen yapısı, gizemli olduğu kadar da ilgisiz tavırları ve yeniliğe her daim açık olmaları koçu etkileyen özelliklerindendir. Ayrıca koçun asi ve vurdumduymaz tavırlarını en çok idare edebilecek ve sorun etmeyecek olan burç da kovadır. Kova ve koç uyumu birlikte dünya çapında işler başarmanıza bile ortam hazırlayacaktır. Her iki burç da özgürlükçü ve engel tanımayan yapısı ile maceralara atılmayı sever ve her zaman yeni fikirleri deneyemeye meyillidir. Bu sebeple aslında kova ve koç aynı dilden konuşurlar.

Koç burcu ile kova uyumu

Koç ve Kova Burcu Arasındaki Uyum

Geçmiş onlar için önemsizdir, her zaman yarını ve yarının ne olacağını düşünürler. Öte yandan liderliğini her alanda ön planda tutan koç bu ilişkide de yöneten kişi olmak isteyecektir. Kendi işleri ile hayli meşgul olan kova ise buna aldırmaz ve koçun bu isteğini gerçekleştirir. Bu yönden de ikili sıkıntı çekmeyecektir. Astrolojik açıdan incelediğimizde kovanın hava koçun ise ateş elementi olduğunu görürüz. Bu da çok iyi anlaşacaklarına dair bir işarettir. Ayrıca her iki burç da fazlasıyla özgürlüğüne düşkün olduğu için ilişkide birbirlerini sıkacak tavırlar sergilemekten kaçarlar. Özellikle kova evlenerek bireyselliğini kaybetmekten korkar. Bu sebeple evliliği fazla düşünmez. Anlaşamadıkları bir konu olduğunda ise orta yolu bulmakta oldukça zorlanacaklardır. Çünkü iki burç da esnek tavırlar sergilemediği için inadından ve kendinden ödün vermeyecektir.

Kova ve Koç Burcunun Cinsel Yaşamı

Kovanın oldukça sürprizli bir seks yaşantısı vardır, sürprizleri seven koç buna bayılır. Ancak buna rağmen kovaya yaklaşmak koç için hayli zor ve kafa karıştırıcı olacaktır. Kovanın bu şekilde tavırlar sergilemesi aslında herkese karşı araya bir mesafe koymak istemesinden kaynaklanmaktadır. Koç bu mesafeleri ve engelleri aşabildiği takdirde inanılmaz bir aşk onu bekliyor olacaktır. Bu arada aklını kullanan bir kova erkeğinin ateşli, cazibeli ve atılgan bir koç kadını ile birlikteliği çok daha kolaydır. Bunun yanı sıra kendinden emin ve bağımsız bir kova kadınını, bir koç burçlar erkeğinin yönetmesini fazlasıyla zor olacaktır. Bu ilişkideki sorunlar atlatılabilirse ve başarılı olunursa, mutlu bir birliktelik onları bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git