Koç Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Koç Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
25 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 681 kez okundu.

Koç burcu ile ikizler burcu uyumu nedir? Ateş grubu burç kuşağının en hareketli, en aceleci ve bir o kadar da yönetici niteliklere sahip, açık sözlü, sürekli düşünen, üretken, açık fikirli, zeki burcu koç ile hava grubu burç kuşağının en çekici, en becerikli ve çok yönlü burcu ikizlerin birlikteliği her iki taraf içinde aranılan bir birlikteliktir. Çünkü hava grubunun gözdesi olan ikizler burcu, toprak grubunun neşesi koç burcunun o hiç sönmeyen alevini harlandıracaktır.

koç burcu ile ikizler burcu uyumu yorumu
Koç ve İkizler Uyumu

İkizler, gerek burcunun yansımasıyla gerek güzelliği ile çekici olması, paylaşacak fazla neşesinin olması, gerekse duygusallığı nedeni ile lider ruhlu hareketli, yerinde duramayan koç için tam manası ile aranılan kandır. Koç burcu, hareketi, neşesi, enerjisi ve tutkulu tavırları ile ikizleri kendisine esir edecektir. İkizler burcunun meraklı yapısı koç burcunun atılganlığı ile birleşince kıskanılan mekanların kıskanılan temsilcileri konumuna gelen bir ilişki gelişecektir. Her iki tarafta çabuk sıkıldığı için sürekli birbirlerini yenileyecektirler. Gerek cinsel yaşamda gerekse sosyal yaşamda koç burcunun liderlik vasfı öne çıkacak ve öncü olmaya çalışacaktır, ikizler burcunun değişken ruh haline sahip olması koç burcunun yönetme isteğine kolayca adapte olup ilişkiyi mükemmelleştirecektir. İkizler burcu kelimelerle oynayarak da baştan çıkarılmayı isteyecek ve koç burcu o keskin iç güdüsü ile ikizler burcunun ne istediğini, ikizler burcu dillendirmeden anlayacak ve kelimelerle dans etmeye başlayacaktır.

koç ikizler uyumu
Koç Burcu Özellikleri

Koç burcunun cinsel dürtülerinin kuvvetli olması, eğlenceli ve tutkulu olması, yeni şeyler denemek istemesi, ikizler burcunun da hareketli ve yeniliklere açık tutumuyla birleşerek fiziksel olarakta koç ve ikizler burcunun frekanslarının tuttuğunu gösterecektir. Koç burcunun yatakta tutku ve arzu kaynağı olsa da ikizler burcunun kolay adapte olabilme kabiliyeti de yatakta yadsınamaz derecede fazla eğlenmenizi sağlayacaktır. Koç burcunun yatakta aktif ve eğlenceli tavırları ikizler borcunu koç burcuna daha çok çekecektir ve böylece ateşli, uzun soluklu eğlenceli bir ilişki yaşayacaktır. Koç burcunun güzel ve kaliteli olan hemen hemen her şeyden çok hoşlanması, ikizler burcunun entelektüel zevk sahibi asil duruşundan çok etkilenecek ve bir ilişki için vazgeçilmez koşul olan sevgiyi koç burcunu yüreğinde yeşertecektir ve böylece üstün vasıfları olan liderlik, asalet, hareketli ve enerji dolu oluşunu ikizler burcuna sonuna kadar hissettirecek ve ikizler burcunun da koç burcundan etkilenmesi kaçınılmaz olacaktır. Sonuç olarak koç burçları ve ikizler burcunun beraberliği kıpır kıpır, yerinde duramayan, eğlenceli ve ele avuca sığmayan iki çocuğun upuzun çimler boyunca birbirleriyle olan eylemlerini çevredekilere hissettire hissettire anımsatacaktır. Eğer koç ve ikizler beraberliği yaşıyorsanız değerini bilin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git