Koç Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir ?

Koç Burcu Erkeğinin Dikkati Nasıl Çekilir ?
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Koç burcu erkeğinin dikkati nasıl çekilir ? Koç burcu erkeği çekici dış görünüme sahip olduğu için ilk aşamada onun için önemli olan karşı cinsin dış güzelliğidir. Eğer koç erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız kıyafet kombinleriniz uyumlu ve hoş görünmelidir. Renkli kıyafetlerden hoşlanırlar, çok koyu, karamsar olan renkler ilgilerini pek çekmez. Çok aşırı dekolte ve dar giyimden haz etmez. Kıyafetinizin yanı sıra makyajınız da önemlidir ama aşırı yoğun makyajdan uzak duran.Olabildiğince nude ve pastel tonlarını hoş bulur. Ek olarak fondöten ve kapatıcıdan uzak durun.

Parlak ve beyaz tenli kızlar gözlerine daha hoş gelir. Kıvırcık, hafif dalgalı saç modelleri ve uzun saçlı kişiler onlar için biçilmiş kaftandır. Diğer bir dikkat çekici unsur ise konuşmadır. Düzgün, akıcı ve sade bir dil konuşan kadınlar ile daha iyi anlaşmaları yüksek ihtimaldir. Eğer gözünüzü koç erkeğine diktiyseniz küfürlü ve argo kelimelerden uzak durun. Olabildiğince naif konuşmaya çalışın. Tabi ki her şey dış görünüş ve konuşmaya dayalı değil. Koç erkeği için başka bir önemli nokta karakterdir ve koçlar kadının karakterini özenle seçer.

Daha çok mantığına göre hareket eden kişilerden ve ona karşı ilgi gösterenlerden hoşlanır. Yani koç erkeğine ilgi, şefkat ve onu önemsediğinizi göstermeniz onu memnun edecektir. Baskı ve diktatörlükten nefret eder ve sakın ona ne yapacağını dikte ettirmeyin. Eğer sinirli ve asabi bir kadınsanız çok fazla ilgi alanına giremezsiniz. Koç burcu erkeği için merak oluşturmak yani sizi merak etmenizi sağlamanız oldukça dikkat çekici bir unsur olacaktır.

Ona karşı net olun ama sizi tamamıyla tanıdığı hissini sakın oluşturmayın. Koç erkeği zor olan erkeklerden biridir bu yüzden onu elde etmek için uğraşmanız gerek. Hem görünümüz ile hem de karakterinizle onu etkilemek en basit yoldur. Bu ikisinin birleşimi ile onun dikkatini üzerinize çekmek ve etkilemek tamamıyla size bağlıdır. En güçlü tavsiyem önce onun arkadaş ortamına girin, arkadaşlarının gönlüne girin ve daha sonra onun gönlünü fethedin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git