Koç Burcu Erkeği Sadık Mıdır ?

Koç Burcu Erkeği Sadık Mıdır ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 626 kez okundu.

Koç burcu erkeği sadık mı ? En çok aldatan burç olarak görülse de aslında en sadık burç koçtur. Eğer günübirlik geçici ilişkiler yaşamayıp, ileriye dönük bir ilişki yaşıyorsa asla aldatmaz.

Dünyanın en sadık ve en çapkın erkeği koçtur, bu nasıl bir ikiyüzlülük diyeceksiniz. Koç burcu erkeği ‘’evet bu kadın artık benim’’ dediği zaman asla aldatmaz. Bu kadın için her şeyden vazgeçebilecek duruma gelir. Çok fazla görüştüğü en samimi kız arkadaşlarından bile.

koç erkeği aldatır mı

Bütün dünya onun etrafında dönmeye başlar. Koç erkeği farklılıkları sever aslında aldatması da bu yüzdendir ama gerçek aşkı bulunca her şey değişir. Kendisi bile bunun farkına varamaz. Biraz sıra dışı takılırlar ve gizemli şeylerden hoşlanırlar. Koç erkeği için size düşen görev bir kitap gibi olmak. Sayfayı çevirdikçe farklı şeylerle karşılaşmalı ki gerçek kadını bulduğunda bu özellikleri taşıyacaktır.

Koç burcu erkeği sadık mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git