Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 600 kez okundu.

Koç burcu erkeği nelerden hoşlanmaz ? Lider burçların başında gelir ayın ilk döngüsünde yer alan bu burcun hem erkeği hem de kadını oldukça zordur. İlk olarak koç erkeği ilgisizliğe asla gelemez. Ona kendini özel hissettirmenizi ister, ona herkes gibi davranmamalısınız. Önemli olarak görülmediğini hissettiğinde kendini geri çeker. Ama özgürlüğüne düşkündür fazla sıkıya da gelemez. Göz çapkınıdır. Flört etmeyi sever ama daha ileriye gitmez, aşık olduğu kadına sadıktır ve yolunda kararlıdır. Sadakatsizliğe tahammül edemez, affı yoktur. Bir ortamda ilgi odağı değilse o ortamdan uzaklaşır. Yönetilmekten hoşlanmaz, yönetmeyi sever. Hem arkadaşlıkta hem de ilişki de ipler koç erkeğinin elinde olmalı, kendinden daha baskın insanlarla iletişim kurmakta zorlanır, problemler yaşar.

koç erkeği nelerden hoşlanmaz
Koç erkeğiyle ilişki yaşıyorsanız kontrolün onun elinde olduğunu kabul etmeli, üstünlük kurmaya çalışmamalısınız. Fakat koç burcu erkeği zor olan kadınlardan hoşlanır, inatçılığını her konu da olduğu gibi burada da konuşturur. Hayırı cevap olarak kabul etmez, kafasına koyduğu şeyi mutlaka yapar. Onunla fikir ayrılığına düştüğünüzde ısrarcı olmayın, sonunda onun dediği olacak, o kendini istediğini bir şekilde yaptıracaktır. Israrını sürdürecektir. Koç burcu erkekleri yalandan asla hoşlanmaz, sarsılan güvenini sağlamak çok zordur. Çok çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir aynı zamanda çok çabuk da sakinleşir. Sinirlendiğinde alttan almalı onu körükleyici laflardan kaçınmalısınız. Hayatınızda asla ikinci planda olmaktan hoşlanmaz. Az sevgi ve ilgiye tahammül edemez, en çok o sevilmeli en çok ona değer verilmelidir. Koç erkeğiyle birlikte olacaksanız baştan üstünlüğünü kabul etmelisiniz.

Koç burcu erkeği nelerden hoşlanmaz ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git