Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Koç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 594 kez okundu.

Koç burcu erkeği nelerden hoşlanır ? Bu burcun erkekleri fiziksel görünüm olarak çekici özelliklere sahiptir. Yüz hatlarıyla ve gözlerinin derinliği ile insanları kendilerine çekerler. Koç burcu erkekleri ikili ilişkilerde çekici bir kişiliğe sahiptirler. Aşk hayatında özgürlük yanlısı olduğu için kısıtlanmalardan hoşlanmazlar. İlişkilerinde sadık oldukları için karşı taraftan da sadık olmasını beklerler. Sadakatsizliğe hiç tahammülleri yoktur. Kıskançlık koç burcu erkeklerinin en önemli özelliklerinden biridir. Aşırı derecede kıskanç olmamalarına rağmen aşk hayatında sevgililerini bunaltabilirler. Kendilerini dikkate alan ve dediklerini önemseyen kadınlardan hoşlanırlar. Her zaman her koşulda yanında olan kadınları seçerler. İlk zorlukta pes eden kadınlar onlara göre değildir.

koç erkeği neden hoşlanır

Çünkü koç burcu erkeği mücadeleden inanılmaz hoşlanır ve inatçı bir yapıya sahip oldukları için genellikle de mücadelelerden başarıyla ayrılırlar. Sinirli ve gergin kadınlar koç burcu erkekleri için iticidirler. Sürekli keşfedecek bir özelliği olan kadınlar da koç burcu erkeklerinde çekicilik yaratacaktır. Maceracı ruha sahip olan koç erkeği keşfettikçe yeni özellikleri ortaya çıkan kadınlardan hoşlanırlar. Mantıklı kadınlardan hoşlanan koç burcu erkekleri boş ve çok konuşan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Anlamlı ve sade konuşan kadınlardan hoşlanırlar. Lider olmaktan hoşlandıkları için toplulukta ön planda olmayı severler ve hayatlarındaki kadınların da topluluklar önünde dinlenebilir ve ön planda olmasını isterler. Eğlenceli kadınlardan hoşlanırlar. Uyumlu giyinen, samimi, cesur kadınlardan çok etkilenirler. Sorunlu aile yapısına ait kadınlardan ve sessiz kadınlardan hiç hoşlanmazlar.

Koç burcu erkeği dediğimiz zaman fazla sabırsız oluşları ve aynı zamanda özgürlüğüne fazla düşkün oldukları göze çarpmaktadır. Bu sebepten dolayı bu erkeklerin en çok hoşlandığı şeylerde ilk sırada özgürlüğüne düşkünlükleri ve çevresindeki kişilerin de buna saygı gösterip, kısıtlamayıp ona destek olmaları gelmektedir. Aynı zamanda bu erkekler etrafında sorun olduğu zaman büyük sıkıntı yaratan erkeklerdir. Bu sebepten dolayı sorunlarının bir an önce çözüme kavuşmasını isterler ve bununla yakından ilgilenerek, sorunu kökten çözmeye çalışırlar ve bu durumdan büyük hoşnut kalırlar. spor gibi faaliyetleri çok seven bu erkekler bu tarz şeylerle ilgilenmekten son derece hoşlanırlar.

Kurallar onları çok fazla daralttığı için nefes alamaz gibi hissederler ve kuralsız olan her şey onların son derece hoşuna gider. Bu erkekler özgürlüklerine çok düşkün olduklarından dolayı birilerinin ona emir vermesinden asla ve asla hoşlanmazlar. Bu sebepten dolayı özgür takılabildiği bir ortamda yada çalışabildiği yani kimsenin emir vermediği bir ortamda bulunmaktan sonuna kadar hoşlanırlar. Tartışmalardan herkes rahatsız olur iken, bu erkeklerde bu durum ters etki yaparak onları daraltmayan bir etki göstermektedir. Özellikle bu tartışma zor bir tartışma ise bu erkek olaya el atar ve bu durumdan sonuna kadar hoşlanır.

Koç burcu erkekleri kolay olan şeyleri asla sevmez. Bu sebepten dolayı zor olan şeyler onun her zaman dikkatini çekmeyi başarmıştır. Özellikle ikili ilişkiler açısından baktığı zaman kolay olarak değilde zor olarak peşinden koşabileceği bir kız onun için her zaman daha üst seviyededir. Kolay kolay pes etmez, sonuna kadar giderek onu elde etmek için çabalar. İşte ucunda bir ödül varmış gibi düşünür. Bu macera onun dahada çok hoşuna gider. Basit şeylerden nefret eder.

Öncelikle koç burcu erkeğinden biraz bahsedelim. En bilinen özelliği inatçı oluşudur. Kolay küser ve çok çabuk sinirlenir. Hatta çoğu zaman neye sinirlendiğini yada küstüğünü anlamazsınız bile. Aşırı derecede kıskançtır. Sevdiği kadının fotoğrafını arkadaşına göstermeyecek kadar çok kıskançtır hem de. Sadece eşini değil, çevresindeki tüm kadınları kıskanır. Karakteristik olaraksa dürüst ve samimidir.
Koç burcu erkeği, zor insan değildir. Fakat birini hayatına dahil etmesi çok kolay anlamına gelmez bu. Öncelikle o insanı gözlemlemeyi seçer. Tavır ve davranışları hoşuna giderse onunla sohbet havasına girer. Güler yüzlü ve sevecen olduğu kadar muhabbet etmeye de bayılır. Karşısındakiyle saatlerce, konu saçma olsa dahi konuşup, tartışmaya bayılır. Konuşurken karşısındakinin gözlerinin içine bakmaktan hoşlanır. Karşısındaki kişinin ara sıra dahi olsa farklı yerlere bakmasından oldukça rahatsız olur ve bunu dile getirmekten kaçınmaz. Arkadaş canlısı olduğu özelliğini yalnızca yakın arkadaşları bilir. Çünkü aslında içine kapanık bir yapısı vardır. Güler yüzlü olmasına rağmen sosyalleşmekte biraz zorlanır. Karşısındaki kişiden nefret etse bile onu incitecek söz ve davranışlardan kaçınır. Kin tutmaz ve tutan kişileri de sevmez. Birisine kırgın olsa bile bunu içinde yaşar. Kırıldığı kişiden selamı kesmez ve kesilmesinden de hoşlanmaz.

Espri yapmayı ve yapılmasını çok sever. Kendisiyle dalga geçmeye bayılır. Şaka konusu olmaya pek aldırış etmez, hatta bu şakalarınıza güler. Karşındakini güldürmek adına her türlü şebekliği yapar. Yanında üzgün yada mutsuz durmanızı sevmediğinden sürekli sizinle uğraşır.
Sohbet esnasında söylediği fikirlerin eleştirilmesindense, onların olduğu gibi kabul edilmesini ister. Fikirleri üzerine olumlu yada olumsuz yorum yapılmasını sevmez.

Çoğu erkek gibi koç burcu erkeği de çocuk ruhludur. Hatta burçlar arasında en küçük çocuk ruhuna sahiptir, diyebiliriz. Sevdiği kişilere naz yapmayı sever. Sevdiği kadının omzuna başını koyup bebek gibi sevilip, okşanmaya bayılır. Ona şarkı hatta ninni söylemeniz çok hoşuna gider.

İstekleri karşısında olumlu cevap alırsa çocuk gibi sevinir. Sizin de onun istediği şeyi yaparken hevesli olmanız onu dünyanın en mutlu erkeği yapar. Sevdiği kadının ona iltifat etmesinden ve onu sevgi yumağı yapmasından oldukça haz duyar. Sevdiğini öpmeyi ve öpülmeyi çok sever.

Koç burcu erkeğinin nelerden hoşlandığını özetleyecek olursak, güler yüzlü olunması, empati yapılabiliyor olunması, onun için bir şeyler yapmış olmanız, manevi değerlere önem verip fikirlerini önemsemeniz onun için ilk sıradadır. Arkadaşlarını espri yeteneği olan akıllı insanlardan seçer. Gülmek ve güldürmek onun vazgeçilmezlerindendir.

Koç burcu erkeği nelerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git