Koç Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?

Koç Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?
13 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.938 kez okundu.

Koç burcu erkeği nasıl sevişir ? Koç burcu erkeği karakter olarak diğer burçlardan sıyrıldığı gibi konu seks olunca da farkını ortaya koymaktadır. Sizi şaşırtacak hatta bazı durumlarda alt üst edecek derecede fantezileri vardır onların. Ancak bu güçlü fantezi dünyalarının yanı sıra söz konusu pratiğe geldi mi pek çoğu sınıfta kalmaktadır. Çünkü koç erkekleri ne kadar klişe olsa da tam olarak fantezide ve hayalde güçlü ancak pratikte oldukça zayıftır.  Ayrıca koç erkekleri fiziksel özellikleri gereği, diğer erkeklere oranlara biraz daha zayıf kalmaktadır. Yani cinsel isteklerinin aksine güçleri zayıftır. Yine de bu genel geçer yargıya uyup, koçlardan kendinizi soyutlamayın. Çünkü her durumun istisnası olduğu gibi bu durumda da istisna koç erkekleri muhakkak vardır.

Koç Burcu Nasıl Sevişir?

koç burcu nasıl sevişir

Koç erkekleri cinsel ilişki sırasında sizden hiç alışkın olmadığınız şeyler isteyebilirler. Bunlar farklı pozisyonlardan tutun da bir erkekten beklemeyeceğiniz isteklere kadar uzanır. Bu isteklerini dikkate almazsanız bir anda ilişkiyi yarıda kesebilir ya da siz farkında olmadan sizden uzaklaşabilir. Koç erkeği, diğer çoğu burcun erkeğinin aksine ön sevişmeye çok fazla önem vermektedir. Onun için öpüşmeye doymama tabiri rahatlıkla kullanılabilir. Ön sevişme ve öpüşme sırasında dilinden çok dudakları ile siz zirveye ulaştıracaktır. Koç burcu erkeğinin öpüşmeye ne denli önem verdiğini, onun partnerini seçerken dudakları güzel olan ve seksi olan kadınlara öncelik veriyor olmasından anlayabilirsiniz. Son olarak koç erkeği, çoğu zaman ilişkiyi kısa tutmaktan hoşlanır. Onun için iki üç kez art arda orgazm olmaktansa farklı zamanlarda ama sık sık seks yapmak daha eğlenceli olmaktadır.

Koç burcu erkeği hem özellikleri açısından göz atıldığı zaman, hiç bir erkeğe benzemeyen özelliklere sahip olarak kendisini herkesten farklı kılmayı başarır. Hal böyle olunca koç burcu erkeklerinin seks hayatları da herkesten farklı bir hal göstermektedir. Koç erkekleri ilişki esnasında sizi son derece hayrete düşürebilecek fantezilere sahiptir. İlişki esnasında bu durumda sürekli olarak sizi hayrete düşüren hareketler sergilemekten geri kalmazlar. Fakat bu erkekleri fantezileri her ne kadar çok etkileyici olsa dahi uygulama aşamasına geldiğinde bu kadar büyük bir etki göstermedikleri meydana gelmektedir.

Koç erkekleri fiziksel olarak bakıldığı zaman diğer erkeklerden daha zayıf olarak göze çarpmaktadır. İşte bu zayıf görüntüleri onların yatakta ilişki esnasında zayıf hareketler sergilemesine sebep olur ve kadının ihtiyaç duyduğu hazzı bazen verememesine sebep olur. Fakat bunların hepsini hemen hemen bütün koç erkeklerine söylemek doğru olmayacaktır. Çünkü bu yazıyı okuyan her koç erkeği aynı değildir. Bu sebepten dolayı siz siz olun bunları okuduktan sonra hemen ön yargıya kapılmayın. Belki de sizin tanımış olduğunuz koç erkeği daha etkileyici bir seks hayatına sahiptir ve sizin okuduğunuz bu yazılar karşısında sizi hayrete düşürecektir. Bu sebepten dolayı bu yazılardan okuyup etkilenmemenizi tavsiye ederiz. Unutmayın her zaman konu ne olursa olsun istisnalar her daim hepimizin hayatında geçerlidir. Bu sebepten dolayı istisnalardan uzak durun ve ön yargılardan kurtulun.

Koç burcu erkeği nasıl sevişir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git