Koç Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Koç Burcu Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?
2 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

Koç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu burca sahip erkekler kesinlikle doğal güzellikten hoşlanan ve bir o kadar da kibar,narin kızları tercih ederler. Bunun sebebine gelecek olursak aslında çok basit; koç erkeği yalandan nefret ediyor! Bu kadar işine ve çalışmaya düşkün olması da aşka ve kadınlara dair ne yazık ki daha az fikir sahibi yapabiliyor onları. Belki de kadınlara ait dünya hakkında çok fazla anlayamadığı noktalar olduğundan da kaynaklanıyor olabilir. Ha bir de koç burcu erkeği aklı öyle karmaşık ve muallaklı işlere yetmez. Her şey basit ve çözümlenebilir olmalı onlar için.

Bu burcun erkeklerinde göze çarpan bir diğer özellik ise sevdikleri zaman tam ve sonuna kadar ilişkilerini devam ettirebilme kapasiteleri. Eğer gerçekten severler ise işte o zaman kendilerinin bile şaşıracakları yeni yeni özelliklerini keşfederler. Mesela; aşırı fedakarlıklar ve aşırı yardımseverlikler… Her iki özellik için ‘aşırı’ tabirini bilerek kullandım. Düşünsenize sevdiği kadının her halini kendi hali bilip, farkında olmadan aşık olduğu kadını taklit eden ve zaman geçtikçe ona benzeyen kaç tane erkek kaldı ki? Tabii sevgilerinin bu kadar aşırı bağlı bir yönlerinin olması asla vazgeçemeyecekleri anlamına da gelmesin aman ha! Bir koç burcu erkeğini asla kızdırmak istemezsiniz.
Sevdiği kadında düzen isteyecek olmaları da farklı bir diğer yönleri. Neden mi? Çünkü; bu burcun erkeği alışkanlıklarına fazlasıyla bağlıdır. Neyi nereye yerleştirdiyse onu orada bulmak ister. Bu konuda sevdiği kadın da olsa pek fazla iltimas gösterilerinde bulunacaklarından biraz şüpheliyim.


Güzellik algıları diğer pek çok burcun erkeğinden farklı kabul edilebilecek boğa burcu erkekleri; kibar ve nerede ne yapılması gerektiğini bilen, sorumluluklarını yerine getirebilen kısacası hanımefendi kızlardan son derece etkileneceklerdir. Bir kadının dış görünüşünün yeteri kadar -gereğinden fazlasını abartı bulurlar ama iç aleminin her zaman temiz,saf ve pak olmasına hayatlarının sonuna kadar dikkat edeceklerini söyleyebilirim. Bundan hiç ama hiç kuşkunuz olmasın. Gösterişin her türlüsünden korktukları hemen hemen herkesçe bilinen bu burcun erkeklerinin hiç şüphe yok ki bu özellikleri girdikleri her ortamda mutlaka herkesin dikkatini çeker. Özetle; ”koç burcu erkekleri burnu yere düşse almaz.” adlı tabirlere konu olan kadınlar hiç şüphesiz ki onlardan uzak dursun! Sevgilerimle.

Koç burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Düşüncelerini konu altında yer alan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git