Koç Burcu Erkeği Etkilemenin Yolları

Koç Burcu Erkeği Etkilemenin Yolları
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 912 kez okundu.

Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir? Burçların karakterler ve zevkler üzerinde ki etkileri malum. Arada istisnalar olsa da genellikle aynı burçtaki insanların karakteristik temel özellikleri benzerlik göstermekte. Bu sadece kadınlar için değil erkekler içinde geçerli. Hal böyle olunca bir erkeği etkilemek istediğinizde önce onun burcunu ve burcu nasıl etkileyeceğinizi bilmek oldukça yardımcı olacaktır.

Koç burcu erkeği oldukça sabırsız hareketleri ile dikkatimizi çeken bir erkek tipidir. Bu erkeğe yaklaşırken birçok ayrıntıya dikkat etmek gerekmektedir. Eğer ki onu etkilemek istiyorsanız muhakkak yazdıklarımıza kulak vermelisiniz. Cümlelere başlamadan önce püf noktası vermemiz gerekirse, bu erkeği etkilemek için küçük detaylara dikkat etmemiz gerektiğini bilmeniz gerektiğini söylemeliyiz.

Koç erkeği oldukça eğlenceli bir karaktere sahiptir. Bu sebepten dolayı hayatında yer alan kadınında onun gibi eğlenceli olmasını istemektedir Eğlenceli halleriniz ile ortak olursanız bu erkeği çok rahat bir şekilde etkileyebilirsiniz. Fakat ona karşı oldukça ciddi bir tavırla yaklaşmaya kalkarsınız daha ilk basamakta bu erkeği kendi elimizle kaybetmiş olursunuz.

Karşınızda yer alan koç burcu erkeği ise ve size o an bir şeyler anlatıyor ise, bu şey ister önemli olsun isterse de önemsiz olsun onu dikkatli bir şekilde dinlemeyi asla ihmal etmemelisiniz. Eğer ki onu dinlemez ve onunla ilgilenmez gibi hareketlerde bulunuyorsanız onu havada da karada da hiçbir şekilde etkileyemezsiniz.

Ona sürekli ondan ilgi beklediğinizi söylemeyin. O zaten gerekli zamanında size yeterli ilgiyi verecektir. Fakat ondan daha fazlasını beklerseniz sizden elini ayağını çekecektir. Çünkü çok fazla ilgi isteyen kadınlar bu erkeklere her zaman korkunç gelmektedir.

Koç burcu erkeği oldukça karmaşık duygulara sahip bir erkektir. Ara ara değişen bu karmaşık yapısı karşısında sabırlı olmanız gerekmektedir. Eğer ki onun üzerine gider ve onu anlamaz hareketlerde bulunursanız bu erkeği kaybedersiniz.

Minik sürprizler yapılan romantik konuşmalar her zaman koç burcu erkeğinin kalbini fethetmek de önemli bir rol almaktadır. Bu sebepten dolayı ona ufak da olsa hediyeler alarak onun yüzünü güldürebilir ve onu etkileyebilirsiniz.

Az önce de söylediğimiz gibi koç burcu erkeğinin ara ara değişen hal ve hareketleri bulunmaktadır. Fakat siz bu esnada sabırlı olmalısınız. Onun üzerine gider yada onun bu hareketlerinden dolayı onu hafife alıp bir kenara gidersiniz kaybedersiniz. Bu esnada yapmanız gereken tek şey sabırlı bir şekilde onu beklemektir. O kafası toparlandığı zaman size gerekli açıklama yapacak ve yanımızda yine yer alacaktır. Bu sebepten dolayı böyle durumlarda onun nefes almasına izin vermelisiniz. Aksi takdirde onu elinizden kaçırırsınız.

koç burcu erkeğini etkilemek için öneriler
Koç Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri

Şayet etkilemek istediğiniz erkek bir koç burcu erkeği ise öncelikle koç burcu erkekleri hakkında bir kaç ufak bilgi sahibi olmalısınız. Koç burcu erkekleri kolay heyecanlanabilen, dürtüleri ile hareket eden ve oldukça hareketli kişilerdir. Ateş gurubundan olan koç burcu erkekleri her ne kadar iyimser ve sevgi dolu bir yapıya sahip olsalarda, onlarda ağır basan dürtüleri ile hareket etme özellikleri onları biraz bencil yapıyor dersek çok da yanlış olmaz. Koç burcu erkekleri karşılarında öncelikle tutkulu ve ne istediğini bilen kadınlar isterler. İlişkinin başlarında sizi son derece özgür bırakacak, muhtemelen asla kısıtlayıcı ve kıskanç olmadığını iddia edecek fakat zaman içerisinde ipleri eline almaya ve sizi kontrol etmeye başlayacaktır. Üstelik siz bunun nasıl olduğunu bile anlayamadan. Koç burcu erkeği her ne kadar tutkulu bir kadın isteseler de kaçanı kovalamayı çok severler. Bu nedenle de şayet bir koç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ona karşı o kadar da istekli görünmeyin. Bu onu sizden uzaklaştıracaktır. Tabi bu kaçma olayını da aşık usandıracak kadar abartmamak lazım. Aktif ve başarılı biri olmanız gerektiğini en baştan söyleyelim. Bu koç burçlar erkeğini etkileyecektir.

koç burcu erkeği
Koç Burcu Erkeğinin Davranışsal Özellikleri

Birlikte yeni maceralara atılmaya farklı deneyimler yaşama hazır olun hatta onu teşvik edin. Koç burcu erkeği monotonluğu sevmez ve hayatın farklı renklerini yaşamaktan hoşlanır. Eğer bir koç burcu erkeğini kendinize aşık edecekseniz hayatınızdaki hareketliliği ona gösterin ve onu da dahil edin. Koç burcu için çok da romantik diyemeyiz. Duygusal konuşmalar çok da onlara uygun değildir. Daha ziyade eğlenceli ve daima çocuksu taraflarını açığa çıkartarak kalplerini kazanabilirsiniz. Aksi taktirde sıkılıp kaçacaklardır. Koç burcu erkeği seksapele asla hayır diyemezler. Özellikle kırmızı renk onları fazlası ile etkileyecektir. Eğer bir koç burcu erkeğini kendinize aşık etmeniz gerekiyorsa onun karşısına olabildiğince seksi ve çekici bir şekilde çıkmaya gayret gösterin. Fakat muhtemelen onu kendinize aşık ettikten ve ilişkiniz başladıktan bir süre sonra itiraf edemeyeceği kıskançlıkları ile o seksi hallerinizi sonlandırmaya başlayacaktır. Çünkü kendisine ait bir güzelliği kimseyle paylaşmak istemeyecektir.

koç erkeğini etkilemenin yolları
Koç Burcu Erkeği Davranışsal Özellikleri

Koç burcu erkeği zekidir. Karşısında da zeki bir kadın ister fakat asla ve asla kendisine baskın gelecek, ya da zekasını onun yanında ön plana çıkartacak bir kadın istemezler. Ayrıca en hassas oldukları konu ise topluluk içerisinde onlar yanlarında iken sohbeti ele alan kadınlardır. Burçlar, asla tahammül edemezler. Onlarla birlikte bir ortamda iseniz olabildiğince sessiz kalmalı ve kuracağınız cümleler de sadece erkeğinize destek verici olmalıdır. Aksi koç burcu erkeğini rahatsız eder.

Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git