Koç Burcu Erkeği Burç Uyumu

Koç Burcu Erkeği Burç Uyumu
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.051 kez okundu.

Koç burcu erkeği burç uyumu nedir? En bariz özelliği yöneten taraf olması nedeni ile koç burcu kadınının bu duruma razı gelmesi durumunda ancak anlaşmaları söz konusu olup bu duruma katlanmak koç kadını içinde pek mümkün olmadığı için aşk ilişkilerinin yürümesi oldukça zordur. Koç burcu erkeği ile boğa kadının aşk ilişkisinde koç burcu erkeğinin hareketli yapısına karşın boğa kadının sakin tavırları pek uygun olmasa da koç burcu erkeği bu duruma katlanır ve sabır gösterirse boğa kadınının kendini şaşırtan yönlerini de görebilir. Fakat aşk uyumu yine de zor bir ikilidir.

Koç burcu erkeği ve ikizler burcu kadını ortak noktalarının fazla olmasından dolayı ilk planda çekici gelse de ikizler burcu kadınının konuşkan yapısı koç burcu erkeğini kaçırmaya yetebilir. Koç burcu erkeği bu duruma katlanır ve görmezden gelmeyi başarırsa uyumlu bir ilişkileri olabilir.

koç burcu erkeğinin diğer burçlara uyumu
Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatındaki Uyumu

Koç burçları erkeği ve yengeç burcu kadınının aşk uyumunda en önemli etken saygıdır. Saygıyı aralarında sağlarlar ve koç burcu sorumluluklarını üstlenir fazla yengeç burcu kadınına yüklenmezse güven dolu bir ilişki yaşarlar. Koç burcu erkeği ve aslan kadını aşk ilişkisinde aslan burcu kadının güçlü karakteri karşısında koç erkeği kendini geri çekip bu duruma katlanır ise aslan burcu kadının akıllı ve sorun çözme yeteneği ile uygun bir ortam yakalasalar da aralarındaki güç savaşı nedeni ile sağlıklı bir ilişkileri olmaz. Koç burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumunda koç burcunun önünde olan bir kişiliğe sahip olduğu için koç erkeğinin buna katlanması başak kadınının da geri adım atması zordur. Ortak bir noktada buluşsalar da aşk uyumu açısından fazla uzun süren bir ilişkileri olmayacaktır.
Koç burcu erkeği ve terazi kadınının aşk uyumunda oldukça fazla benzerlik gösteren yanları olduğu için ilk başta çekici gelse de, terazi kadınının duygusal yönü koç erkeği için itici güç teşkil etse de terazi kadınının başa çıkma kabiliyeti ile bu durum görmezden gelinirse uyumlu bir birliktelik sağlanır.

koç burcu erkeğinin diğer burçlar ile uyumu

Koç Burcu Erkeğinin  Davranışları

Koç burcu erkekleri akrep kadını aşk uyumunda enerjik yapısı ve hareketliliği ile koç erkeğini etkileyecektir. Fakat akrep kadınının itaatkâr ve ufak şeylerden mutlu olan yapısı ile koç erkeğinin sinirlenmesine ve aralarında çatışmanın çıkmasına sebep olacaktır. Koç erkeği ve yay burcu kadınının aşk uyumunda yay burcu kadınının özgürlüğüne düşkün yapısı olsa da pozitif yanı ile koç erkeğinin kendisini yönetmesine göz yumarak anlayışlı yapısı ile koç erkeği ile uyumlu bir ilişkileri olmasını sağlayabilir. Koç erkeği ve oğlak kadınının aşk uyumunda iş kolik olan oğlak kadını koç erkeğine vereceği destek ile onunda iş hayatında başarılı olmasını sağlayacaktır. Özel hayata pek aldırış etmeyen oğlak kadını mantıklı oluşu ve duygusal yanı ile her ortamda ilişkilerini sürdürmeyi başarabilirler.
Koç erkeği ve kova kadını aşk ilişkisinde koç erkeği sorumluluklarını taşır ve her şeyi hemen kova kadınına taşımayıp, gizemini korursa kova burcu kadını koç burcu erkeğinden gereken ilgiyi sakınmaz, iyi bir birliktelik yaşarlar. Koç burcu erkeği ve balık kadınının aşk uyumunda çekingen bir yapısı olan balık için koç erkeği fazla hareketli gelebilir. Fakat balık kadınının cazibesine kapılan koç erkeği bu durumu fazla sorun etmese de zamanla tartışmaların yaşanması kaçınılmazdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git